Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Dvorský opäť viacbodový, strelil už 10 gólov! Slávik vychytal výhru + video

V nedeľu sa bodovo presadili aj mladí Slováci v zámorských súťažiach. V akcii boli v juniorských OHL a QMJHL, ako aj vo vysokoškolskej NCAA.

OHL

Damian Slávik kryl 24 striel, aby pomohol Guelphu k výhre 4:2 nad Sarniou. K výhre Sudbury 7:5 nad Oshawou pomohol Dalibor Dvorský, ktorý skóroval v treťom zápase po sebe a bodoval v piatom zápase po sebe, keď strelil svoj 10. gól v sezóne a pridal aj dve asistencie. Zaznamenal aj dve „plusky“.


Filip Mešár nebodoval po tretíkrát v sezóne, ale tešil sa z výhry Kitcheneru 3:1 nad Flintom. Jakub Chromiak si pripísal mínusový bod pri prehre Kingstonu 2:5 s Brantfordom.

QMJHL

Peter Repčík si v QMJHL natiahol bodovú sériu na tri zápasy, keď zaznamenal asistenciu pri výhre Drummondvillu 3:1 nad Shawiniganom. S plusovým bodom si zároveň ukončil sériu troch zápasov s negatívnym hodnotením plus/mínus.

NCAA

V NCAA si natiahol bodové suchoty na 11 zápasov Artur Turanský, ktorého Miami zdolalo Mercyhurst 2:0. Maxim Štrbák si pripísal plusový bod a menší trest za faul kolenom pri prehre Michigan State 5:6 po predĺžení s Minnesotou.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist