Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Pekarčík si pri návrate natiahol bodovú sériu, Císar, Kupčo a Lašák skórovali + video

Ako sa darilo Slovákom v USHL a NCAA v noci z piatka na sobotu?

USHL

Juraj Pekarčík si pri návrate zo zranenia natiahol bodovú sériu na sedem zápasov, keď zaznamenal asistenciu pri prehre Dubuque 1:2 s Des Moines. Pripísal si aj plusový bod. Druhou hviezdou zápasu sa stal Ľubomír Kupčo, ktorý svojím ôsmim gólom v sezóne vyrovnal stav. Aj on si pripísal aj „plusku“.

Samuel Urban inkasoval štyri góly z 37 striel pri prehre Sioux City 2:5 s Fargom. Svojím 7. gólom v sezóne ho prekonal aj Peter Císar. Skóroval v treťom zápase po sebe.


Štyri góly inkasoval aj Adam Gajan, ktorý inak urobil 27 zákrokov a bol nepriestrelný v nájazdoch, po ktorých Green Bay zdolalo Tri-City 5:4. Libor Nemec svoj nájazd nepremenil a ani nebodoval v normálnom hracom čase.

Adam Žlnka si pripísal mínusový bod pri prehre Waterloo 2:4 so Sioux Falls. Max Ferdkoči nebodoval pri výhre Lincolnu 5:1 nad Cedar Rapids.

NCAA

Ján Lašák si ukončil päťzápasové bodové suchoty druhým gólom v sezóne, ktorý strelil v oslabení a ktorým pomohol k výhre St. Lawrence 3:1 nad Dartmouthom. Pripísal si aj plusový bod.


Šimon Jellúš nebodoval pri výhre Vermontu 2:1 nad Massachusetts. Matej Marinov kryl 17 striel pri výhre Quinnipiac 5:1 nad RPI, Šimon Latkóczy inkasoval tri góly z 27 striel pri prehre Omahy 2:4 s Minnesota-Duluth.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist