Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Honzek prvou hviezdou zápasu! Okrem iných sa presadili aj Dvorský, Mešár či Mišiak + video

Slováci v CHL boli v akcii aj v nedeľu. Ako sa im darilo?

OHL

Dalibor Dvorský strelil svoj 14. gól v sezóne a pridal aj asistenciu pri prehre Sudbury 4:5 po nájazdoch s Mississaugou. Pripísal si aj dve „mínusky“ a svoj nájazd nepremenil. Po 17 dueloch má na konte 28 bodov.


Erie vyhralo nad Owen Sound 8:5 aj s prispením 12. gólu Martina Mišiaka v sezóne. Ondrej Molnár dvakrát asistoval. Obaja si pripísali aj po plusovom bode. Svoj ôsmy gól v sezóne strelil z porazeného mužstva Servác Petrovský. Zaznamenal však aj dve „mínusky“.

Filip Mešár zaznamenal vo svojom 17. zápase sezóny svoj 29. bod, keď pri výhre Kitcheneru 6:3 nad Sarniou zaznamenal asistenciu a plusový bod. Bodoval v treťom zápase po sebe.

Damian Slávik zastavil 27 striel pri výhre Guelphu 3:2 nad Oshawou. Jakub Chromiak nebodoval v šiestom zápase po sebe pri výhre Kingstonu 4:3 po predĺžení nad Flintom. Alex Čajkovič si pripísal mínusový bod pri prehre North Bay 5:6 s Ottawou.

QMJHL

Peter Repčík zaznamenal v QMJHL dve asistencie a štyri plusové body pri výhre Drummondvillu 10:3 nad Quebecom. Bodoval tak už v šiestom zápase po sebe.

WHL

Samuel Honzek asistoval pri troch góloch a prihrával aj na ten víťazný v oslabení, aby Vancouver doviedol k výhre 4:3 nad Spokane ako prvá hviezda zápasu. Pripísal si aj plusový bod a menší trest za hrubosť. Po prvých troch dueloch sezóny má na konte aj dva góly. Jozef Viliam Kmec zaznamenal plusový bod pri výhre Prince George 4:0 nad Portlandom.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist