Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Traja Slováci hviezdami zápasov! Nemec prekonal krajana, Latkóczyho vydarený víkend + video

Ako sa darilo slovenským mladíkom v USHL a NCAA v noci zo soboty na nedeľu?

USHL

Libor Nemec sa stal treťou hviezdou zápasu, v ktorom strelil svoj 19. gól v sezóne a pridal aj 19. asistenciu. Adam Gajan však inkasoval šesť gólov z 34 striel, aby Green Bay podľahlo Muskegonu 4:7. Z výhry sa tešil Šach Gadžijev, ktorý urobil 31 zákrokov.


Daniel Jenčko sa stal druhou hviezdou zápasu, v ktorom zaznamenal asistenciu a plusový bod pri výhre Youngstownu 7:1 nad Chicagom. Treťou hviezdou bol Samuel Urban, ktorý v prvom zápase od 6. februára kryl 26 striel pri prehre Sioux City 0:1 s Fargom. Asistenciu a „plusku“ si z duelu odniesol Peter Císar. Theo Kiss si pripísal „mínusku“ pri výhre Des Moines 5:2 nad Sioux Falls, Max Ferkodič pri výhre Lincolnu 3:1 nad USA.

NCAA

Šimon Latkóczy urobil 17 zákrokov a v nájazdoch nekapituloval, aby doviedol Omahu k výhre 2:1 nad Colorado College. Cez víkend tak kapituloval len raz, keď v predošlom zápase vychytal nulu. Maxim Štrbák zaknihoval plusový bod pri výhre Michigan State 5:2 nad Ohio State. Ján Lašák si pripísal mínusový bod a nepremenil samostatný nájazd pri prehre St. Lawrence 2:3 po nájazdoch s Cornellom. Šimon Jellúš zaznamenal „mínusku“ pri prehre Vermontu 2:4 s Boston College, Artur Turanský ich nazbieral až tri pri prehre Miami 1:8 s Denverom.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist