Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Dvorský mal prsty vo všetkých góloch, jeden sám aj strelil. Zažiaril aj Nemec + video

V nedeľu boli v zámorí v akcii aj slovenskí mladíci v ligách OHL, QMJHL a USHL.

OHL

Dalibor Dvorský strelil svoj 32. gól v sezóne a pridal dve asistencie, aby mal prsty vo všetkých góloch Sudbury pri prehre 3:4 s Mississaugou. Pripísal si aj mínusový bod. Aktuálne ťahá trojzápasovú bodovú sériu a po 40 dueloch sezóny má na konte 63 bodov.


Filip Mešár si pripísal dva mínusové body pri prehre Kitcheneru 0:3 so Sault Ste. Marie. Martin Mišiak si pripísal dve „mínusky“ a Ondrej Molnár jednu a menší trest za sekanie pri prehre Erie 4: s Kingstonom.

QMJHL

Peter Repčík prišiel o trojzápasovú gólovú i bodovú sériu pri prehre Drummondvillu 1:4 s Rouyn-Norandou. František Dej bol vylúčený za vysokú hokejku pri výhre Sherbrooke 3:0 nad Saint John. Ondrej Maruna si pripísal plusový bod pri výhre Charlottetownu 7:2 nad Monctonom.

USHL

Libor Nemec sa stal druhou hviezdou zápasu, v ktorom strelil dva góly a pridal asistenciu. Druhým gólom pritom rozhodol o výhre Green Bay 5:4 nad Muskegonom. Peter Císar zaznamenal asistenciu a plusový bod pri výhre Farga 6:2 nad Sioux City. Slovenskí brankári v nedeľu nechytali.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist