Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/vc004800/slovakkhl/2014/engine/header.php on line 2
Nemec pri návrate skóroval i asistoval, súboj Slovákov o play-off je rozhodnutý! | SlovakKHL.sk
Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Nemec pri návrate skóroval i asistoval, súboj Slovákov o play-off je rozhodnutý!

V piatok sa v USHL odohral predposledný hrací de? základnej časti. Nechýbali v ?om ani Slováci, pričom sa ich týkal aj boj o poslednú miestenku v play-off.

Max Ferkodič nebodoval v 14. zápase po sebe, ale jeho Lincoln zdolal Sioux City 2:1 a zaistil si postup do play-off. Samuel Urban kapituloval dvakrát z 24 striel. Smútili v Des Moines, ktoré prehralo s Cedar Rapids 4:7. Adam Žlnka si pripísal dve „mínusky“.

Šach Gadžijev predviedol 29 zákrokov pri výhre Muskegonu 7:3 nad Chicagom. Adam Gajan urobil 14 zákrokov pri prehre Green Bay 3:4 po predĺžení s Madisonom. Libor Nemec pri návrate do akcie zaznamenal gól a asistenciu, ako aj plusový bod.

Juraj Pekarčík zaregistroval asistenciu a plusový bod pri výhre Dubuque 6:3 nad Waterloo. Peter Císar nebodoval pri výhre Farga 2:1 nad Sioux Falls, Daniel Jenčko pri výhre Youngstownu 5:3 nad USA.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2024 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist