Traja Slováci v akcii, Hudáček vychytal víťazstvo

26. januára 2021

V pondelok sa v Kontinentálnej hokejovej lige odohrali štyri zápasy, pričom v dvoch boli v akcii aj Slováci.

Július Hudáček predviedol 24 zákrokov, aby doviedol Spartak k tesnej výhre 3:2 nad Nižným Novgorodom, o ktorej v predĺžení rozhodol Cyplakov. Martin Bakoš odohral 18 minút a 5 sekúnd, počas ktorých zaznamenal tri strely a dve trestné minúty. Postavil sa aj na jedno vhadzovanie, ktoré vyhral.

Čerepovec prehral v Minsku tesne 1:2. Útočník Adam Liška odohral 15 minút a 50 sekúnd, pričom zaknihoval jednu „mínusku“. Vyhral aj jedno vhadzovanie z dvoch.

Výsledky - 25.01.2021:

Jokerit - Omsk 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
Góly: 28. Norman (Haapala), 47. Haapala (Norman, Junttila) – 14. Chochlačov (Tolčinskij), 26. Kablukov (Kovalčuk, Zernov), 42. Tolčinskij (Kaski), 51. Stas (Gotovec, Kovalčuk), 58. A. Potapov (Stas)

Spartak - N. Novgorod 3:2 PP (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)
Góly: 38. D. Višnevskij (Zubarev, Širokov), 57. Fjodorov (Rylov, Talalujev), 63. M. Cyplakov (Djuse, Fjodorov) – 34. Ch. Wideman (Terry, Žafjarov), 55. Terry (Ch. Wideman, Žafjarov)

Víťaz - Kunlun 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 18. Bardakov (Grebenščikov), 33. Daugavinš (Danforth), 60. Jeřábek (Danforth)

Minsk - Čerepovec 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly: 28. Demkov (Prince, Menell), 50. Prince (Falkovskij, Z. Mitchell) – 43. Berglund (J. Morozov, Geraskin)