Vyhľadávanie
Slováci v KHL

Cehlárik sa po debute cíti skvelo. Úplne spokojný však ešte nie je

02. septembra 2021

Slovenský útočník Peter Cehlárik má za sebou debut snov v Kontinentálnej hokejovej lige. V prvom zápase sezóny 2021/22 otvoril skóre a k výhre Omska 4:0 nad CSKA nakoniec pomohol dvoma gólmi a dvoma asistenciami.

Pri takejto premiére nemôžete mať zlé pocity a nemá ich ani žilinský rodák. Upozornil však aj na to, že stále nie je v stopercentnej forme a musí na sebe ešte pracovať. Neverí však, že mu prípravu nejako pokazili reprezentačné povinnosti.

„Pocity z debutu v KHL sú úžasné. Sú to príjemné emócie, ale stále je predo mnou veľa roboty,“ povedal Cehlárik podľa ruského All Hockey.

Článok pokračuje pod reklamou


„Nemyslím si, že mi moja cesta za reprezentáciou nejako obmedzila prípravu na sezónu. Odohral som v príprave už šesť zápasov, čo mi stačilo na to, aby som si zvykol na systém Avangardu. Ale áno, počas sezóny ešte pridám.“

Omsk je úradujúcim šampiónom KHL a tak má aj od novej sezóny len tie najvyššie ambície. Aj Cehlárik by rád pridal ruku k dielu na ceste za obhajobou.

„Sledoval som posledný finálový zápas proti CSKA a samozrejme, bolo neskutočné vidieť tie emócie fanúšikov a hráčov. Dúfajme, že v tejto sezóne dokážeme znova kráčať tou istou cestou,“ poznamenal Cehlárik.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Štart novej sezóny USHL
22. septembra 2022

Štart novej sezóny QMJHL
22. septembra 2022

Štart novej sezóny WHL
23. septembra 2022

Štart novej sezóny OHL
29. septembra 2022

Štart novej sezóny NCAA
1. októbra 2022
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2022 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist