Sibir opäť podľahol Admiralu, Čajkovský nebodoval

14. januára 2022

V piatok sa v KHL odohral jeden zápas, posledný pred núdzovou prestávkou. V akcii bol aj Slovák.

Vladivostok privítal na domácom ľade Novosibirsk s potrebou víťazstva, aby si udržal nažive matematické nádeje na postup do play-off. Do duelu vstúpil s trojzápasovou víťaznou sériou, ktorú si natiahol naposledy práve proti svojmu piatkovému súperovi.

V piatok sa mu rovnako zadarilo, keď dvakrát zareagoval na inkasovaný gól a nakoniec sa tešil z výhry 3:2. V drese hostí odohral Michal Čajkovský 20 minút a štyri sekundy. Slovenský obranca sa prezentoval jednou strelou a jedným blokom.

Výsledky - 14.01.2022:

Vladivostok - Novosibirsk 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
Góly: 5. Verba, 19. Sajustov (Kaletnik, Rykov), 55. A. Garejev (Sajustov, Kestner) – 4. N. Shore (Jokipakka, O. Li), 16. A. Šarov (Pjanov, Jokipakka)