Rozpis sezóny

September 2020

02.09.
CSKA Moskva - Bars Kazaň

03.09.
Traktor Čeljabinsk - Jekaterinburg
Čerepovec - Amur Chabarovsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Spartak Moskva
Nižnij Novgorod - Salavat Ufa
Dynamo Minsk - Jokerit
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Dinamo Riga - Barys Nur-Sultan

04.09.
Metallurg Magnitogorsk - Kunlun
Bars Kazaň - Víťaz Podoľsk
Nižnekamsk - SKA Petrohrad
CSKA Moskva - Soči

05.09.
Jekaterinburg - Spartak Moskva
Čerepovec - Salavat Ufa
Dinamo Riga - Jokerit
Lokomotiv Jaroslavľ - Amur Chabarovsk
Nižnij Novgorod - Sibir Novosibirsk
Dynamo Minsk - Barys Nur-Sultan
Avangard Omsk - Dynamo Moskva

06.09.
Metallurg Magnitogorsk - Soči
Traktor Čeljabinsk - Kunlun
Bars Kazaň - SKA Petrohrad
Nižnekamsk - Víťaz Podoľsk

07.09.
Čerepovec - Sibir Novosibirsk
Dynamo Minsk - Salavat Ufa
Avangard Omsk - Amur Chabarovsk
CSKA Moskva - Barys Nur-Sultan
Dynamo Moskva - Spartak Moskva

08.09.
Jekaterinburg - Kunlun
Traktor Čeljabinsk - Soči
Nižnij Novgorod - SKA Petrohrad
Dinamo Riga - Víťaz Podoľsk

09.09.
Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarovsk
Jokerit - Nižnekamsk
Dynamo Minsk - Bars Kazaň
Dynamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Spartak Moskva - Salavat Ufa

10.09.
Sibir Novosibirsk - CSKA Moskva
Barys Nur-Sultan - Kunlun

11.09.
Jekaterinburg - Nižnij Novgorod
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
Jokerit - Bars Kazaň
Dinamo Riga - Nižnekamsk
SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavľ

12.09.
Amur Chabarovsk - CSKA Moskva
Sibir Novosibirsk - Kunlun
Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva

13.09.
Salavat Ufa - Avangard Omsk
Metallurg Magnitogorsk - Nižnij Novgorod
Lokomotiv Jaroslavľ - Traktor Čeljabinsk
SKA Petrohrad - Nižnekamsk
Soči - Bars Kazaň
Spartak Moskva - Dynamo Minsk
Víťaz Podoľsk - Čerepovec

14.09.
Amur Chabarovsk - Dynamo Moskva
Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga
Barys Nur-Sultan - CSKA Moskva

15.09.
Salavat Ufa - Nižnij Novgorod
Jokerit - Čerepovec
Nižnekamsk - Jekaterinburg
Avangard Omsk - SKA Petrohrad
Soči - Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moskva - Traktor Čeljabinsk
Víťaz Podoľsk - Dynamo Minsk

16.09.
Amur Chabarovsk - Dinamo Riga
Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva

17.09.
Jokerit - Metallurg Magnitogorsk
Bars Kazaň - Salavat Ufa
Kunlun - Jekaterinburg
Nižnij Novgorod - Čerepovec
Soči - Lokomotiv Jaroslavľ
Spartak Moskva - SKA Petrohrad
Víťaz Podoľsk - Traktor Čeljabinsk

18.09.
Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga
Nižnekamsk - Avangard Omsk

19.09.
CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk
Kunlun - Salavat Ufa
Víťaz Podoľsk - Jokerit
Dynamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavľ

20.09.
Jekaterinburg - Avangard Omsk
Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk
Bars Kazaň - Soči
Čerepovec - Barys Nur-Sultan
Dynamo Moskva - Spartak Moskva
SKA Petrohrad - Nižnij Novgorod

21.09.
Kunlun - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Minsk - Sibir Novosibirsk
CSKA Moskva - Jokerit

22.09.
Jekaterinburg - Víťaz Podoľsk
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - Čerepovec
Salavat Ufa - Soči
Bars Kazaň - Avangard Omsk
Nižnekamsk - Amur Chabarovsk
Dinamo Riga - Nižnij Novgorod

23.09.
SKA Petrohrad - Sibir Novosibirsk

24.09.
Metallurg Magnitogorsk - Víťaz Podoľsk
Salavat Ufa - Traktor Čeljabinsk
Nižnij Novgorod - Amur Chabarovsk
CSKA Moskva - Čerepovec
Soči - Dynamo Moskva

25.09.
Jekaterinburg - Dynamo Minsk
Jokerit - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Nižnekamsk
Avangard Omsk - Kunlun
SKA Petrohrad - Bars Kazaň

26.09.
Salavat Ufa - Víťaz Podoľsk
Dinamo Riga - Dynamo Moskva
Spartak Moskva - Amur Chabarovsk

27.09.
Traktor Čeljabinsk - Dynamo Minsk
Jokerit - CSKA Moskva
Čerepovec - Bars Kazaň
Kunlun - Barys Nur-Sultan
Nižnij Novgorod - Nižnekamsk
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk

28.09.
Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg
Spartak Moskva - Dynamo Moskva

29.09.
Čerepovec - Dynamo Minsk
Kunlun - Nižnekamsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - Bars Kazaň
Avangard Omsk - Jokerit
Dinamo Riga - CSKA Moskva
Soči - Traktor Čeljabinsk
Víťaz Podoľsk - Barys Nur-Sultan

30.09.
Sibir Novosibirsk - SKA Petrohrad
Salavat Ufa - Jekaterinburg

Október 2020

01.10.
Čerepovec - Jokerit
Lokomotiv Jaroslavľ - Bars Kazaň
Avangard Omsk - Víťaz Podoľsk
Dinamo Riga - Dynamo Minsk
Dynamo Moskva - Traktor Čeljabinsk
Soči - Barys Nur-Sultan
Spartak Moskva - CSKA Moskva

02.10.
Amur Chabarovsk - SKA Petrohrad
Sibir Novosibirsk - Nižnij Novgorod
Metallurg Magnitogorsk - Jekaterinburg

03.10.
Lokomotiv Jaroslavľ - Jokerit
Nižnekamsk - Salavat Ufa
Víťaz Podoľsk - Dinamo Riga

04.10.
Amur Chabarovsk - Nižnij Novgorod
Barys Nur-Sultan - SKA Petrohrad
CSKA Moskva - Avangard Omsk
Dynamo Moskva - Kunlun

05.10.
Bars Kazaň - Salavat Ufa
Nižnekamsk - Metallurg Magnitogorsk
Soči - Dinamo Riga

06.10.
Amur Chabarovsk - Nižnij Novgorod
Sibir Novosibirsk - Čerepovec
Jokerit - Spartak Moskva
CSKA Moskva - Dynamo Moskva
Víťaz Podoľsk - Lokomotiv Jaroslavľ

07.10.
Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - Kunlun
Dynamo Minsk - Soči
SKA Petrohrad - Metallurg Magnitogorsk

08.10.
Amur Chabarovsk - Čerepovec
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Víťaz Podoľsk - Bars Kazaň

09.10.
Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Jokerit - Dinamo Riga
Dynamo Minsk - Kunlun
SKA Petrohrad - Soči

10.10.
Barys Nur-Sultan - Čerepovec
Salavat Ufa - CSKA Moskva
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Moskva
Nižnekamsk - Bars Kazaň
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk

11.10.
Jekaterinburg - Traktor Čeljabinsk
Dynamo Minsk - Dinamo Riga

12.10.
Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan
Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskva
Jokerit - Lokomotiv Jaroslavľ
Nižnij Novgorod - Sibir Novosibirsk
SKA Petrohrad - Dynamo Moskva
Soči - Avangard Omsk
Spartak Moskva - Kunlun
Víťaz Podoľsk - Amur Chabarovsk

13.10.
Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk

14.10.
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
Jokerit - CSKA Moskva
Bars Kazaň - Amur Chabarovsk
Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ
Soči - SKA Petrohrad
Spartak Moskva - Barys Nur-Sultan
Víťaz Podoľsk - Jekaterinburg

15.10.
Čerepovec - Traktor Čeljabinsk
Kunlun - Salavat Ufa

16.10.
Metallurg Magnitogorsk - Nižnekamsk
Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan
Nižnij Novgorod - Jekaterinburg
CSKA Moskva - SKA Petrohrad
Soči - Amur Chabarovsk

17.10.
Sibir Novosibirsk - Jokerit
Dinamo Riga - Víťaz Podoľsk
Avangard Omsk - Salavat Ufa

18.10.
Traktor Čeljabinsk - Nižnekamsk
CSKA Moskva - Dynamo Moskva
Čerepovec - Jekaterinburg
Dynamo Minsk - Spartak Moskva

19.10.
Amur Chabarovsk - Jokerit
Sibir Novosibirsk - Bars Kazaň
Kunlun - Nižnij Novgorod
Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk
SKA Petrohrad - Víťaz Podoľsk
Soči - Salavat Ufa

20.10.
Lokomotiv Jaroslavľ - Spartak Moskva

21.10.
Amur Chabarovsk - Bars Kazaň
Sibir Novosibirsk - Traktor Čeljabinsk
Barys Nur-Sultan - Jokerit
Čerepovec - Soči
Kunlun - Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva - Nižnij Novgorod
Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
Víťaz Podoľsk - Salavat Ufa

22.10.
Nižnekamsk - Jekaterinburg
Avangard Omsk - Dinamo Riga
SKA Petrohrad - Spartak Moskva

23.10.
Amur Chabarovsk - Traktor Čeljabinsk
Barys Nur-Sultan - Bars Kazaň
Čerepovec - Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva - Dynamo Minsk
Víťaz Podoľsk - Soči

24.10.
Dynamo Moskva - Dinamo Riga
Nižnekamsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Avangard Omsk - Jekaterinburg

25.10.
Amur Chabarovsk - Traktor Čeljabinsk
Kunlun - CSKA Moskva
Spartak Moskva - Soči
Dynamo Minsk - Čerepovec

26.10.
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan
Metallurg Magnitogorsk - Nižnij Novgorod
Salavat Ufa - Lokomotiv Jaroslavľ
Jokerit - Jekaterinburg
Dynamo Moskva - Víťaz Podoľsk
SKA Petrohrad - Avangard Omsk

27.10.
Bars Kazaň - Nižnekamsk
Spartak Moskva - Čerepovec

28.10.
Jekaterinburg - Lokomotiv Jaroslavľ
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
Traktor Čeljabinsk - Nižnij Novgorod
Salavat Ufa - Amur Chabarovsk
Jokerit - Víťaz Podoľsk
Dynamo Minsk - Dinamo Riga
Dynamo Moskva - Avangard Omsk
SKA Petrohrad - Kunlun

29.10.
Spartak Moskva - CSKA Moskva

30.10.
Barys Nur-Sultan - Kunlun
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa
Traktor Čeljabinsk - Dinamo Riga
Bars Kazaň - Sibir Novosibirsk
Čerepovec - Víťaz Podoľsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Moskva
Nižnekamsk - Amur Chabarovsk
Nižnij Novgorod - Dynamo Minsk
Soči - Jokerit

November 2020

01.11.
Salavat Ufa - Kunlun
Jekaterinburg - Dinamo Riga
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeljabinsk
Čerepovec - Jokerit
Dynamo Moskva - CSKA Moskva
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Sibir Novosibirsk
Nižnij Novgorod - Amur Chabarovsk
Soči - Víťaz Podoľsk
Spartak Moskva - Avangard Omsk

10.11.
Traktor Čeljabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Barys Nur-Sultan
Nižnekamsk - Kunlun
Nižnij Novgorod - Bars Kazaň
Avangard Omsk - Soči
CSKA Moskva - Spartak Moskva
Jokerit - SKA Petrohrad
Víťaz Podoľsk - Dynamo Moskva

11.11.
Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk

12.11.
Metallurg Magnitogorsk - Jokerit
Traktor Čeljabinsk - Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavľ - Jekaterinburg
Nižnekamsk - Barys Nur-Sultan
Nižnij Novgorod - Kunlun
CSKA Moskva - Salavat Ufa
Dynamo Moskva - Čerepovec
Víťaz Podoľsk - SKA Petrohrad
Dinamo Riga - Soči

13.11.
Amur Chabarovsk - Dynamo Minsk
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk

14.11.
Bars Kazaň - Nižnekamsk
CSKA Moskva - Soči
Čerepovec - SKA Petrohrad
Dynamo Moskva - Salavat Ufa
Kunlun - Traktor Čeljabinsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Jokerit
Víťaz Podoľsk - Spartak Moskva
Dinamo Riga - Jekaterinburg

15.11.
Amur Chabarovsk - Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Barys Nur-Sultan - Dynamo Minsk

16.11.
Bars Kazaň - Jekaterinburg
CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Moskva - Nižnekamsk
Jokerit - Traktor Čeljabinsk
SKA Petrohrad - Salavat Ufa
Víťaz Podoľsk - Spartak Moskva
Dinamo Riga - Kunlun

17.11.
Amur Chabarovsk - Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk - Nižnij Novgorod
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk

18.11.
Jokerit - Kunlun
SKA Petrohrad - Traktor Čeljabinsk
Spartak Moskva - Čerepovec

19.11.
Amur Chabarovsk - Metallurg Magnitogorsk
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
Bars Kazaň - Nižnij Novgorod
Nižnekamsk - CSKA Moskva
Dynamo Minsk - Soči
Dynamo Moskva - Dinamo Riga

20.11.
Salavat Ufa - Spartak Moskva
Víťaz Podoľsk - Čerepovec

21.11.
Jekaterinburg - Nižnij Novgorod
Jokerit - Soči
Kunlun - Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Riga
Dynamo Minsk - CSKA Moskva

22.11.
Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan
Metallurg Magnitogorsk - Čerepovec
Traktor Čeljabinsk - Dynamo Moskva
Nižnekamsk - Spartak Moskva
SKA Petrohrad - Amur Chabarovsk

23.11.
Kunlun - Dinamo Riga
Avangard Omsk - Bars Kazaň
CSKA Moskva - Sibir Novosibirsk

24.11.
Čerepovec - Víťaz Podoľsk
Kunlun - Amur Chabarovsk
Nižnij Novgorod - Jekaterinburg
Dynamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Jokerit - Dynamo Moskva
SKA Petrohrad - Barys Nur-Sultan
Soči - Spartak Moskva

25.11.
Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazaň
Salavat Ufa - Nižnekamsk
Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk

26.11.
Traktor Čeljabinsk - Jekaterinburg
Čerepovec - SKA Petrohrad
Nižnij Novgorod - Jokerit
Dynamo Minsk - Víťaz Podoľsk
Avangard Omsk - Amur Chabarovsk
Dynamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Soči - CSKA Moskva

27.11.
Metallurg Magnitogorsk - Nižnekamsk
Kunlun - Sibir Novosibirsk

28.11.
Salavat Ufa - SKA Petrohrad
Jekaterinburg - CSKA Moskva
Dynamo Moskva - Amur Chabarovsk
Soči - Dinamo Riga
Víťaz Podoľsk - Jokerit

29.11.
Barys Nur-Sultan - Spartak Moskva
Bars Kazaň - Čerepovec
Kunlun - Avangard Omsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Traktor Čeljabinsk
Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk

30.11.
Jekaterinburg - Salavat Ufa
SKA Petrohrad - Jokerit
Víťaz Podoľsk - Dinamo Riga

December 2020

01.12.
Barys Nur-Sultan - Soči
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva
Lokomotiv Jaroslavľ - Čerepovec
Nižnekamsk - Dynamo Minsk
Nižnij Novgorod - Traktor Čeljabinsk
Avangard Omsk - Bars Kazaň
CSKA Moskva - Kunlun
Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk

02.12.
Jokerit - Salavat Ufa

03.12.
Amur Chabarovsk - Spartak Moskva
Sibir Novosibirsk - Soči
Jekaterinburg - Dynamo Moskva
Metallurg Magnitogorsk - SKA Petrohrad
Nižnekamsk - Bars Kazaň
CSKA Moskva - Dynamo Minsk
Víťaz Podoľsk - Nižnij Novgorod
Dinamo Riga - Traktor Čeljabinsk

04.12.
Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Jaroslavľ
Dinamo Riga - Čerepovec

05.12.
Amur Chabarovsk - Soči
Salavat Ufa - Dynamo Moskva
Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad
Kunlun - Nižnij Novgorod

06.12.
Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Barys Nur-Sultan - Víťaz Podoľsk
Bars Kazaň - Jekaterinburg
Čerepovec - Avangard Omsk

07.12.
Salavat Ufa - Metallurg Magnitogorsk
Nižnekamsk - Kunlun
SKA Petrohrad - Dinamo Riga
Spartak Moskva - Jokerit

08.12.
Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Sibir Novosibirsk - Víťaz Podoľsk
Nižnij Novgorod - CSKA Moskva
Avangard Omsk - Jekaterinburg

09.12.
Traktor Čeljabinsk - Jokerit
Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
Čerepovec - Dinamo Riga
Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
Soči - Kunlun
Spartak Moskva - Nižnekamsk

10.12.
Amur Chabarovsk - Víťaz Podoľsk
Avangard Omsk - CSKA Moskva
SKA Petrohrad - Jekaterinburg

11.12.
Barys Nur-Sultan - Nižnij Novgorod
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva
Traktor Čeljabinsk - Sibir Novosibirsk
Salavat Ufa - Jokerit
Bars Kazaň - Dynamo Minsk
Čerepovec - Spartak Moskva
Soči - Nižnekamsk

12.12.
Dinamo Riga - SKA Petrohrad

13.12.
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk - Jekaterinburg
Traktor Čeljabinsk - Barys Nur-Sultan
Bars Kazaň - Jokerit
CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Čerepovec - Nižnij Novgorod
Kunlun - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Dynamo Moskva
Soči - Spartak Moskva
Víťaz Podoľsk - Avangard Omsk

21.12.
Kunlun - Avangard Omsk
Nižnij Novgorod - Barys Nur-Sultan
Dinamo Riga - Soči

22.12.
Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk
Jekaterinburg - Traktor Čeljabinsk
Salavat Ufa - Dynamo Minsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Čerepovec
Dynamo Moskva - Jokerit
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Spartak Moskva - Bars Kazaň

23.12.
Nižnij Novgorod - Soči
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
Spartak Moskva - Víťaz Podoľsk

24.12.
Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk
Jekaterinburg - Salavat Ufa
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Traktor Čeljabinsk
Dynamo Moskva - Bars Kazaň
SKA Petrohrad - Čerepovec

25.12.
Lokomotiv Jaroslavľ - Soči

26.12.
Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
Barys Nur-Sultan - Amur Chabarovsk
Jekaterinburg - Nižnekamsk
Dynamo Moskva - SKA Petrohrad
Jokerit - Čerepovec
Kunlun - Traktor Čeljabinsk
Dynamo Minsk - Dinamo Riga
Avangard Omsk - Spartak Moskva

27.12.
Víťaz Podoľsk - CSKA Moskva

28.12.
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
Jekaterinburg - Amur Chabarovsk
Salavat Ufa - Metallurg Magnitogorsk
Čerepovec - Nižnekamsk
Nižnij Novgorod - Dinamo Riga
Avangard Omsk - Traktor Čeljabinsk
Jokerit - Lokomotiv Jaroslavľ
Soči - SKA Petrohrad
Spartak Moskva - Dynamo Moskva

30.12.
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Minsk - Nižnekamsk
Avangard Omsk - Kunlun
Jokerit - SKA Petrohrad
Soči - Čerepovec
Spartak Moskva - Dinamo Riga
Víťaz Podoľsk - Dynamo Moskva

Január 2021

03.01.
Salavat Ufa - Jekaterinburg
CSKA Moskva - Jokerit
Lokomotiv Jaroslavľ - Víťaz Podoľsk
Nižnekamsk - Sibir Novosibirsk
Soči - Nižnij Novgorod
Dynamo Minsk - Avangard Omsk

04.01.
Amur Chabarovsk - Barys Nur-Sultan
Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva
Dinamo Riga - Dynamo Moskva

05.01.
Salavat Ufa - Avangard Omsk
CSKA Moskva - Jekaterinburg
Kunlun - Čerepovec
Lokomotiv Jaroslavľ - Sibir Novosibirsk
Nižnekamsk - Nižnij Novgorod
Soči - Jokerit
Dynamo Minsk - SKA Petrohrad

06.01.
Amur Chabarovsk - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - Spartak Moskva
Bars Kazaň - Dynamo Moskva

07.01.
Kunlun - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad
Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk - Čerepovec
Dinamo Riga - Dynamo Minsk

08.01.
Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk
CSKA Moskva - Nižnekamsk
Víťaz Podoľsk - Soči
Jokerit - Spartak Moskva

09.01.
Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ

10.01.
Amur Chabarovsk - Kunlun
Salavat Ufa - Bars Kazaň
Čerepovec - Soči
Nižnij Novgorod - Traktor Čeljabinsk
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Víťaz Podoľsk - Nižnekamsk

11.01.
Jekaterinburg - Jokerit
Dynamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ

12.01.
Amur Chabarovsk - Kunlun
Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
Barys Nur-Sultan - Bars Kazaň
Dynamo Moskva - Víťaz Podoľsk
SKA Petrohrad - Soči
Dinamo Riga - CSKA Moskva

13.01.
Nižnekamsk - Jokerit
Avangard Omsk - Nižnij Novgorod
Spartak Moskva - Jekaterinburg

14.01.
Sibir Novosibirsk - Kunlun
Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa
Traktor Čeljabinsk - Víťaz Podoľsk
Lokomotiv Jaroslavľ - CSKA Moskva

15.01.
Bars Kazaň - Avangard Omsk
Čerepovec - Dinamo Riga
Dynamo Minsk - Jekaterinburg
Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod
Spartak Moskva - Jokerit

16.01.
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa
Soči - Víťaz Podoľsk

17.01.
Barys Nur-Sultan - Amur Chabarovsk
Jekaterinburg - Avangard Omsk
Traktor Čeljabinsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Bars Kazaň - Nižnij Novgorod
CSKA Moskva - SKA Petrohrad
Čerepovec - Dynamo Minsk
Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk
Nižnekamsk - Dinamo Riga

19.01.
Jekaterinburg - SKA Petrohrad
Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Traktor Čeljabinsk - Avangard Omsk
Salavat Ufa - Čerepovec
Bars Kazaň - Dinamo Riga
Kunlun - Amur Chabarovsk
Nižnij Novgorod - Nižnekamsk
CSKA Moskva - Spartak Moskva
Jokerit - Barys Nur-Sultan
Soči - Dynamo Minsk
Víťaz Podoľsk - Sibir Novosibirsk

21.01.
Jekaterinburg - Čerepovec
Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga
Traktor Čeljabinsk - Salavat Ufa
Bars Kazaň - Lokomotiv Jaroslavľ
Kunlun - Nižnekamsk
CSKA Moskva - Amur Chabarovsk
Dynamo Moskva - Barys Nur-Sultan
Soči - Sibir Novosibirsk
Víťaz Podoľsk - SKA Petrohrad

25.01.
Dynamo Minsk - Čerepovec
Jokerit - Avangard Omsk
Spartak Moskva - Nižnij Novgorod
Víťaz Podoľsk - Kunlun

26.01.
Amur Chabarovsk - Salavat Ufa
Sibir Novosibirsk - Nižnekamsk
Barys Nur-Sultan - Traktor Čeljabinsk
Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk

27.01.
Lokomotiv Jaroslavľ - Kunlun
Dynamo Minsk - Nižnij Novgorod
Dynamo Moskva - CSKA Moskva
Jokerit - Soči
SKA Petrohrad - Čerepovec
Dinamo Riga - Avangard Omsk

28.01.
Amur Chabarovsk - Salavat Ufa
Sibir Novosibirsk - Traktor Čeljabinsk
Barys Nur-Sultan - Nižnekamsk
Jekaterinburg - Bars Kazaň
Spartak Moskva - Metallurg Magnitogorsk

29.01.
Lokomotiv Jaroslavľ - Avangard Omsk
Dynamo Minsk - CSKA Moskva
Dynamo Moskva - Soči
Jokerit - Nižnij Novgorod
Dinamo Riga - Čerepovec

30.01.
Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa
Bars Kazaň - Kunlun
Spartak Moskva - SKA Petrohrad

31.01.
Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk
Nižnekamsk - Soči
Víťaz Podoľsk - Dynamo Minsk
Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavľ

Február 2021

01.02.
Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
Traktor Čeljabinsk - Bars Kazaň
Nižnij Novgorod - Kunlun
Dynamo Moskva - SKA Petrohrad

02.02.
Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk
Čerepovec - Lokomotiv Jaroslavľ
Avangard Omsk - Dynamo Minsk
CSKA Moskva - Dinamo Riga

03.02.
Jekaterinburg - Bars Kazaň
Traktor Čeljabinsk - Nižnekamsk
Kunlun - Spartak Moskva
Nižnij Novgorod - Víťaz Podoľsk
Dynamo Moskva - Jokerit

04.02.
Salavat Ufa - Dinamo Riga
SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavľ

05.02.
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan
Jekaterinburg - Nižnekamsk
Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazaň
Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk
Čerepovec - Spartak Moskva
Kunlun - Jokerit
Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva
Dynamo Minsk - Víťaz Podoľsk
Soči - CSKA Moskva

07.02.
Salavat Ufa - Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - CSKA Moskva
Čerepovec - Dynamo Moskva
Kunlun - Víťaz Podoľsk
SKA Petrohrad - Jokerit
Soči - Dynamo Minsk
Avangard Omsk - Nižnekamsk
Dinamo Riga - Spartak Moskva

16.02.
Amur Chabarovsk - Jekaterinburg
Sibir Novosibirsk - Nižnekamsk
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
Kunlun - Soči
Traktor Čeljabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Čerepovec - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
CSKA Moskva - Víťaz Podoľsk
SKA Petrohrad - Spartak Moskva
Dinamo Riga - Bars Kazaň

18.02.
Amur Chabarovsk - Nižnekamsk
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk
Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
Salavat Ufa - Bars Kazaň
Čerepovec - Kunlun
Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Riga
Nižnij Novgorod - Spartak Moskva
CSKA Moskva - Traktor Čeljabinsk
Jokerit - Dynamo Minsk
SKA Petrohrad - Dynamo Moskva
Víťaz Podoľsk - Metallurg Magnitogorsk

20.02.
Amur Chabarovsk - Nižnekamsk
Salavat Ufa - Kunlun
Bars Kazaň - Spartak Moskva
CSKA Moskva - Dinamo Riga
Jokerit - Dynamo Moskva
Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad
Nižnij Novgorod - Avangard Omsk
Dynamo Minsk - Traktor Čeljabinsk

21.02.
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
Jekaterinburg - Soči

22.02.
Kunlun - SKA Petrohrad
Jokerit - Víťaz Podoľsk

23.02.
Traktor Čeljabinsk - Sibir Novosibirsk
Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan
Čerepovec - CSKA Moskva
Dynamo Moskva - Jekaterinburg
Lokomotiv Jaroslavľ - Nižnij Novgorod
Nižnekamsk - Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moskva - Soči
Dynamo Minsk - Amur Chabarovsk
Dinamo Riga - Salavat Ufa

24.02.
SKA Petrohrad - Víťaz Podoľsk

25.02.
Traktor Čeljabinsk - Nižnij Novgorod
Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
Kunlun - Barys Nur-Sultan
Lokomotiv Jaroslavľ - CSKA Moskva
Nižnekamsk - Čerepovec
Avangard Omsk - Salavat Ufa
Jokerit - Amur Chabarovsk
Soči - Jekaterinburg
Spartak Moskva - Sibir Novosibirsk
Dinamo Riga - Dynamo Minsk

27.02.
Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeljabinsk
Bars Kazaň - CSKA Moskva
Kunlun - Dynamo Moskva
Lokomotiv Jaroslavľ - Salavat Ufa
Nižnekamsk - Nižnij Novgorod
SKA Petrohrad - Dynamo Minsk
Soči - Čerepovec
Spartak Moskva - Víťaz Podoľsk
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
Dinamo Riga - Amur Chabarovsk
Najbližšie zápasy
⇓   18.09.2020   ⇓
15:30 Barys - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Nižnekamsk - Omsk
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Góly: 31. Kučerjavenko (Volgin, A. Osipov) – 24. Jemelin (Činachov, Chochlačov), 38. K. Semjonov (Šumakov, K. Semjonov)

19.09.2020
16:00 CSKA - Magnitka
2:4 (1:0, 0:0, 1:4)
Góly: 10. Leipsic, 45. P. Karnauchov (Šalunov, Rykov) – 45. A. Nestrašil (Dronov, Prochorkin), 50. Prochorkin (Čibisov, Karpov), 51. Švyrjov (Potechin), 53. Beck (J. Jakovlev)
16:00 Kunlun - Ufa
2:3 sn (1:0, 1:2, 0:0, 0:0)
Góly: 19. Foo (Nikolišin), 31. Nikolišin (Foo) – 27. V. Žarkov (Kadejkin), 29. M. Granlund (Hartikainen, Manninen), roz.SN: Kadejkin
16:00 Víťaz - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:10 Minsk - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

20.09.2020
14:00 Jekaterin. - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Čeľabinsk - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Kazaň - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Čerepov. - Barys
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:30 D. Moskva - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:30 SKA Petr. - Novgorod
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist