Výsledky

30.10.2020
17:30Jaroslavľ - D. Moskva
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Góly: 38. Kraskovskij (Lander, Korškov), 53. Kovalenko (Ohtamaa), 53. Alexejev (Ohtamaa) – 20. Tarasov (An. Sergejev, Mironov), 30. Jaškin (Šipačov, Kagarlickij)
17:00Kazaň - Novosibirsk
5:3 (0:3, 3:0, 2:0)
Góly: 24. Lukojanov (Judin, K. Petrov), 28. S. Da Costa (Wikstrand), 39. V. Tichonov (Dawes), 55. Jemec (K. Petrov, Azevedo), 60. Galijev (K. Petrov, Voronkov) – 3. V. Komarov (Ruohomaa, Jokipakka), 11. V. Komarov (Puustinen), 17. Romancev (Jokipakka, V. Komarov)
17:00Čerepovec - Víťaz
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Góly: 26. Tedenby (Danforth, Hultström), 30. Jeřábek (Danforth, Pautov), 59. Laričev (V. Popov, Grebenščikov)
17:00Nižnekamsk - Chabarovsk
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Góly: 21. Enlund (L. Hudáček, Chajrullin) – 37. Golubev (Alexandrov), 38. Pjanov (Gizdatullin, Kamalov), 41. H. Zohorna (Alexandrov, T. Zohorna)
17:00N. Novgorod - Minsk
6:3 (1:2, 1:1, 4:0)
Góly: 9. Kloos (Austin, Mišarin), 30. Austin, 43. Gončaruk (Szwarz, Mišarin), 43. Der-Argučincev (Urakov, Ch. Wideman), 57. Kloos (Šenfeld, Pajgin), 58. Gončaruk (Urakov) – 12. Klinkhammer (Kozun, Menell), 13. Spooner (Kozun), 24. Klinkhammer (Spooner, Kozun)
15:00Magnitogorsk - Ufa
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Góly: 33. A. Nestrašil (Beck, Martynov) – 4. M. Granlund (Hartikainen), 30. M. Granlund (Larsen, Manninen), 41. Hartikainen (M. Granlund), 45. Manninen (Hartikainen)
15:00Čeľabinsk - Riga
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Góly: 11. Švarjov (Åberg, Karpuchin), 19. Osnovin (Manuchov, Kalinin), 19. Telegin (Karlin, Isajev), 36. Polygalov (Karpuchin), 48. Åberg (Švarjov) – 6. Levin (Sotnieks)
14:30Barys - Kunlun
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Góly: 10. Lilja (Valk, Michajlis), 14. Frattin (R. Starčenko, Ševčenko) – 24. Nikolišin (Lockhart, Larionov)
29.10.2020
17:30Spartak - CSKA2:3 PP (0:0, 0:1, 2:1, 0:1)
28.10.2020
17:30D. Moskva - Omsk3:2 PP (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
17:30Petrohrad - Kunlun1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
17:30Soči - Barys3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
17:10Minsk - Riga3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
16:30Jokerit - Víťazodl
15:00Jekaterinburg - Jaroslavľ1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
15:00Magnitogorsk - Novosibirsk0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
15:00Ufa - Chabarovsk4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
15:00Čeľabinsk - N. Novgorod4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
27.10.2020
17:30Spartak - Čerepovec3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
17:00Kazaň - Nižnekamsk3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
26.10.2020
17:30D. Moskva - Víťaz1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
17:30Petrohrad - Omsk5:2 (0:0, 2:2, 3:0)
16:30Jokerit - Jekaterinburgodl
15:00Magnitogorsk - N. Novgorod2:3 PP (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
15:00Ufa - Jaroslavľ0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
13:30Novosibirsk - Barys3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
25.10.2020
15:10Minsk - Čerepovec1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
15:00Kunlun - CSKA2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
15:00Spartak - Soči4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
08:00Chabarovsk - Čeľabinsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
24.10.2020
16:00Omsk - Jekaterinburg6:3 (2:1, 1:0, 3:3)
16:00D. Moskva - Rigaodl
16:00Nižnekamsk - Jaroslavľ1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
23.10.2020
18:30CSKA - Minsk5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
18:30Víťaz - Soči2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
18:00Čerepovec - Magnitogorsk4:5 (0:0, 3:1, 1:4)
15:30Barys - Kazaň1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
11:00Chabarovsk - Čeľabinsk2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
22.10.2020
18:30Omsk - Rigaodl
18:30Petrohrad - Spartak1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
18:00Nižnekamsk - Jekaterinburg2:5 (1:3, 1:0, 0:2)
21.10.2020
18:30CSKA - N. Novgorod2:3 PP (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)
18:30D. Moskva - Minsk5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
18:30Víťaz - Ufa4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
18:00Čerepovec - Soči2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
18:00Kunlun - Magnitogorsk6:4 (1:1, 4:1, 1:2)
15:30Barys - Jokerit4:5 PP (0:0, 2:0, 2:4, 0:1)
14:30Novosibirsk - Čeľabinsk3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
11:00Chabarovsk - Kazaň7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
20.10.2020
18:00Jaroslavľ - SpartakJaroslavľ - Spartak 1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.10.2020
18:30Riga - Magnitogorskodl
18:30Petrohrad - Víťaz5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
18:30Soči - Ufa0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
18:00Kunlun - N. Novgorod3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
14:30Novosibirsk - Kazaň1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
11:00Chabarovsk - Jokerit4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
18.10.2020
16:10Minsk - Spartak0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
16:00CSKA - D. Moskva2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
16:00Čerepovec - Jekaterinburg2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
13:30Čeľabinsk - Nižnekamsk6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
17.10.2020
16:00Omsk - Ufa3:4 (2:0, 0:2, 1:1)
16:00Riga - Víťazodl
12:30Novosibirsk - Jokerit3:4 (3:2, 0:1, 0:1)
16.10.2020
18:30Kazaň - Barys0:1 PP (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
18:30CSKA - Petrohrad3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
18:30Soči - Chabarovsk3:4 SN (1:0, 1:2, 1:1, 0:0)
18:10Minsk - Jaroslavľ0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
18:00N. Novgorod - Jekaterinburg2:3 SN (1:0, 0:2, 1:0, 0:0)
16:00Magnitogorsk - Nižnekamsk3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
15.10.2020
18:00Čerepovec - Čeľabinsk0:4 (0:0, 0:4, 0:0)
18:00Kunlun - Ufa5:3 (0:2, 2:0, 3:1)
14.10.2020
18:30Soči - Petrohrad1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
18:30Spartak - Barys2:3 PP (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
18:30Víťaz - Jekaterinburg3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
18:00Kazaň - Chabarovsk4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
17:30Jokerit - CSKA5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
17:00Riga - Jaroslavľ2:3 SN (0:0, 1:1, 1:1, 0:0)
16:00Magnitogorsk - Omsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
13.10.2020
18:00Kazaň - Čeľabinsk2:3 SN (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)
12.10.2020
18:30Petrohrad - D. Moskva3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
18:30Soči - Omsk2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
18:30Spartak - Kunlun6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
18:30Víťaz - Chabarovsk6:3 (0:2, 5:0, 1:1)
18:00N. Novgorod - Novosibirsk3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
16:30Jokerit - Jaroslavľ2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
16:00Magnitogorsk - CSKA6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
13:30Ufa - Barys2:3 PP (0:0, 2:0, 0:2, 0:1)
11.10.2020
15:30Minsk - Riga4:3 SN (1:1, 1:1, 1:1, 0:0)
14:00Jekaterinburg - Čeľabinsk3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
10.10.2020
16:00Omsk - Novosibirsk4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
16:00Jaroslavľ - D. Moskva3:2 PP (0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
16:00Nižnekamsk - Kazaň3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
13:30Ufa - CSKA2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
13:00Barys - Čerepovec2:3 (0:3, 2:0, 0:0)
09.10.2020
18:30Minsk - Kunlun2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
18:30Petrohrad - Soči4:3 (1:0, 1:0, 2:3)
17:30Jokerit - Riga4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Magnitogorsk3:4 SN (2:2, 1:0, 0:1, 0:0)
08.10.2020
18:30Spartak - Jaroslavľ1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
18:30Víťaz - Kazaň2:3 SN (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)
16:00Ufa - Novosibirsk4:3 SN (0:2, 2:1, 1:0, 0:0)
11:00Chabarovsk - Čerepovec3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
07.10.2020
18:30Minsk - Soči1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
18:00Petrohrad - Magnitogorsk1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
16:00Jekaterinburg - Barys3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
16:00Čeľabinsk - Kunlun4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
06.10.2020
18:30CSKA - D. Moskva2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
18:30Víťaz - Jaroslavľ0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
17:30Jokerit - Spartak7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
14:30Novosibirsk - Čerepovec2:3 SN (0:1, 2:0, 0:1, 0:0)
11:00Chabarovsk - N. Novgorod2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
05.10.2020
18:30Soči - Riga4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
18:00Kazaň - Ufa4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
18:00Nižnekamsk - Magnitogorsk1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
04.10.2020
16:00CSKA - Omsk4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
16:00D. Moskva - Kunlun 6:3 (1:0, 2:0, 3:3)
13:00Barys - Petrohrad3:2 SN (2:0, 0:1, 0:1, 0:0)
09:00Chabarovsk - N. Novgorod2:3 SN (1:0, 1:0, 0:2, 0:0)
03.10.2020
16:00Jaroslavľ - Jokerit2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
16:00Nižnekamsk - Ufa1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
16:00Víťaz - Riga6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
02.10.2020
16:00Magnitogorsk - Jekaterinburg2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
14:30Novosibirsk - N. Novgorod4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
11:00Chabarovsk - Petrohrad1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
01.10.2020
18:30Omsk - Víťaz1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
18:30Riga - Minsk4:3 SN (0:1, 2:2, 1:0, 0:0)
18:30D. Moskva - Čeľabinsk2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
18:30Soči - Barysodl
18:30Spartak - CSKA4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
18:00Čerepovec - Jokerit2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
18:00Jaroslavľ - Kazaň4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
30.09.2020
16:30Ufa - Jekaterinburg1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
14:00Novosibirsk - Petrohrad4:6 (2:0, 1:4, 1:2)
29.09.2020
18:30Riga - CSKAodl
18:30Soči - Čeľabinsk2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
18:30Víťaz - Barysodl
18:00Kunlun - Nižnekamsk3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
18:00Jaroslavľ - Magnitogorsk3:4 SN (1:1, 0:1, 2:1, 0:0)
18:00N. Novgorod - Kazaň4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
18:00Čerepovec - Minsk1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
18:00Omsk - Jokerit3:2 PP (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)
28.09.2020
18:30Spartak - D. Moskva5:4 SN (1:1, 2:0, 1:3, 0:0)
14:30Novosibirsk - Jekaterinburg6:4 (0:1, 3:2, 3:1)
27.09.2020
17:30Omsk - Magnitogorsk2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
16:30Kunlun - Barysodl
16:00Čerepovec - Kazaň3:2 PP (0:0, 1:0, 1:2, 1:0)
16:00N. Novgorod - Nižnekamsk5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
15:00Jokerit - CSKA2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
14:00Čeľabinsk - Minsk2:3 SN (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)
26.09.2020
16:00Riga - D. Moskvaodl
16:00Spartak - Chabarovsk3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
13:30Ufa - Víťaz6:5 (2:3, 2:1, 2:1)
25.09.2020
18:30Omsk - Kunlun3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
18:30Jaroslavľ - Nižnekamsk2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
18:30Petrohrad - Kazaň2:3 SN (0:0, 0:2, 2:0, 0:0)
17:30Jokerit - Novosibirsk5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
16:00Jekaterinburg - Minsk3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
24.09.2020
18:30CSKA - Čerepovec5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
18:30Soči - D. Moskva2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
18:00N. Novgorod - Chabarovsk2:3 PP (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)
16:00Magnitogorsk - Víťaz1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
16:00Ufa - Čeľabinsk3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
23.09.2020
18:30Petrohrad - Novosibirsk1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
22.09.2020
18:30Riga - N. Novgorododl
18:30Nižnekamsk - Chabarovsk3:2 SN (0:2, 2:0, 0:0, 0:0)
18:00Kazaň - Omsk2:1 SN (1:0, 0:1, 0:0, 0:0)
16:30Ufa - Soči2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
16:00Jekaterinburg - Víťaz3:4 PP (1:1, 2:2, 0:0, 0:1)
16:00Magnitogorsk - Barysodl
16:00Čeľabinsk - Čerepovec0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
21.09.2020
18:30CSKA - Jokeritodl
18:10Minsk - Novosibirsk5:4 (2:0, 1:1, 2:3)
18:00Kunlun - Jaroslavľodl
20.09.2020
16:30D. Moskva - Spartak5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
16:30Petrohrad - N. Novgorod2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
16:00Kazaň - Soči5:3 (1:0, 2:3, 2:0)
16:00Čerepovec - Barysodl
14:00Jekaterinburg - Omsk4:3 PP (0:0, 1:1, 2:2, 1:0)
14:00Čeľabinsk - Chabarovsk5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
19.09.2020
16:00CSKA - Magnitogorsk2:4 (1:0, 0:0, 1:4)
16:00Kunlun - Ufa2:3 SN (1:0, 1:2, 0:0, 0:0)
16:00Víťaz - Jokeritodl
18.09.2020
18:00Nižnekamsk - Omsk1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
15:30Barys - Rigaodl
17.09.2020
18:30Soči - Jaroslavľodl
18:30Spartak - Petrohrad0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
18:30Víťaz - Čeľabinsk1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
18:00Kazaň - Ufa4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
18:00Kunlun - Jekaterinburg2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
18:00N. Novgorod - Čerepovec3:4 PP (1:2, 0:0, 2:1, 0:1)
17:30Jokerit - Magnitogorskodl
16.09.2020
14:30Novosibirsk - D. Moskva2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
11:00Chabarovsk - Riga2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
15.09.2020
18:30Omsk - Petrohrad4:3 (3:0, 0:3, 1:0)
18:30Soči - Magnitogorsk0:1 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18:30Spartak - Čeľabinsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
18:30Víťaz - Minsk2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Jekaterinburg3:6 (0:4, 1:0, 2:2)
17:30Jokerit - Čerepovecodl
16:30Ufa - N. Novgorod6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
14.09.2020
15:30Barys - CSKA1:2 SN (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)
14:30Novosibirsk - Riga4:3 PP (0:0, 0:3, 3:0, 1:0)
11:00Chabarovsk - D. Moskva2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
13.09.2020
16:00Jaroslavľ - Čeľabinsk2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
16:00Petrohrad - Nižnekamsk5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
16:00Soči - Kazaň0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
16:00Spartak - Minsk3:4 PP (1:0, 2:3, 0:0, 0:1)
16:00Víťaz - Čerepovec2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0, 0:0)
14:00Magnitogorsk - N. Novgorod3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
13:30Ufa - Omsk3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
12.09.2020
13:00Barys - D. Moskva4:5 PP (2:1, 2:1, 0:2, 0:1)
12:30Novosibirsk - Kunlun5:4 (0:0, 2:1, 3:3)
09:00Chabarovsk - CSKA1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
11.09.2020
18:30Riga - Nižnekamskodl
18:30Petrohrad - Jaroslavľ4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
17:30Jokerit - Kazaňodl
16:00Jekaterinburg - N. Novgorod3:4 SN (2:1, 1:2, 0:0, 0:0)
16:00Magnitogorsk - Omsk0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
10.09.2020
15:30Barys - Kunlun3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
14:30Novosibirsk - CSKA1:2 SN (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
09.09.2020
18:30D. Moskva - Jaroslavľ2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
18:30Spartak - Ufa5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
18:10Minsk - Kazaň4:5 (1:1, 2:1, 1:3)
17:30Jokerit - Nižnekamsk6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Chabarovsk3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
08.09.2020
18:30Riga - Víťaz4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
18:00N. Novgorod - Petrohrad4:6 (0:1, 1:3, 3:2)
16:00Jekaterinburg - Kunlun7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
16:00Čeľabinsk - Soči2:3 PP (1:0, 0:2, 1:0, 0:1)
07.09.2020
18:30Omsk - Chabarovsk8:2 (1:1, 5:1, 2:0)
18:30CSKA - Barys3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
18:30D. Moskva - Spartak1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
18:10Minsk - Ufa3:4 (2:2, 0:2, 1:0)
18:00Čerepovec - Novosibirsk2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
06.09.2020
16:00Kazaň - Petrohrad3:2 PP (0:0, 1:0, 1:2, 1:0)
16:00Nižnekamsk - Víťaz4:3 (3:0, 0:1, 1:2)
14:00Magnitogorsk - Soči6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
14:00Čeľabinsk - Kunlun3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
05.09.2020
17:00Omsk - D. Moskva2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
16:10Minsk - Barys5:4 PP (0:0, 4:1, 0:3, 1:0)
16:00Čerepovec - Ufa1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
16:00Riga - Jokerit1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
16:00Jaroslavľ - Chabarovsk2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
16:00N. Novgorod - Novosibirsk4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
14:00Jekaterinburg - Spartak1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
04.09.2020
18:30CSKA - Soči3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
18:00Kazaň - Víťaz0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
18:00Nižnekamsk - Petrohrad1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Kunlun2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
03.09.2020
18:30Omsk - Novosibirsk1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
18:30Riga - Barys2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
18:10Minsk - Jokerit5:0 (kontumačne)
18:00Čerepovec - Chabarovsk6:4 (2:2, 1:2, 3:0)
18:00Jaroslavľ - Spartak7:2 (2:0, 1:1, 4:1)
18:00N. Novgorod - Ufa2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
16:00Čeľabinsk - Jekaterinburg1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
02.09.2020
18:30CSKA - Kazaň2:3 PP (1:0, 0:1, 1:1, 0:1)
Najbližšie zápasy
⇓   30.10.2020   ⇓
14:30 Barys - Kunlun
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Góly: 10. Lilja (Valk, Michajlis), 14. Frattin (R. Starčenko, Ševčenko) – 24. Nikolišin (Lockhart, Larionov)
15:00 Magnitka - Ufa
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Góly: 33. A. Nestrašil (Beck, Martynov) – 4. M. Granlund (Hartikainen), 30. M. Granlund (Larsen, Manninen), 41. Hartikainen (M. Granlund), 45. Manninen (Hartikainen)
15:00 Čeľabinsk - Riga
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Góly: 11. Švarjov (Åberg, Karpuchin), 19. Osnovin (Manuchov, Kalinin), 19. Telegin (Karlin, Isajev), 36. Polygalov (Karpuchin), 48. Åberg (Švarjov) – 6. Levin (Sotnieks)
17:00 Kazaň - Novosibirsk
5:3 (0:3, 3:0, 2:0)
Góly: 24. Lukojanov (Judin, K. Petrov), 28. S. Da Costa (Wikstrand), 39. V. Tichonov (Dawes), 55. Jemec (K. Petrov, Azevedo), 60. Galijev (K. Petrov, Voronkov) – 3. V. Komarov (Ruohomaa, Jokipakka), 11. V. Komarov (Puustinen), 17. Romancev (Jokipakka, V. Komarov)
17:00 Čerepov. - Víťaz
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Góly: 26. Tedenby (Danforth, Hultström), 30. Jeřábek (Danforth, Pautov), 59. Laričev (V. Popov, Grebenščikov)
17:00 Nižnekamsk - Amur
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Góly: 21. Enlund (L. Hudáček, Chajrullin) – 37. Golubev (Alexandrov), 38. Pjanov (Gizdatullin, Kamalov), 41. H. Zohorna (Alexandrov, T. Zohorna)
17:00 Novgorod - Minsk
6:3 (1:2, 1:1, 4:0)
Góly: 9. Kloos (Austin, Mišarin), 30. Austin, 43. Gončaruk (Szwarz, Mišarin), 43. Der-Argučincev (Urakov, Ch. Wideman), 57. Kloos (Šenfeld, Pajgin), 58. Gončaruk (Urakov) – 12. Klinkhammer (Kozun, Menell), 13. Spooner (Kozun), 24. Klinkhammer (Spooner, Kozun)
17:30 Jaroslavľ - D. Moskva
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Góly: 38. Kraskovskij (Lander, Korškov), 53. Kovalenko (Ohtamaa), 53. Alexejev (Ohtamaa) – 20. Tarasov (An. Sergejev, Mironov), 30. Jaškin (Šipačov, Kagarlickij)

01.11.2020
12:30 Ufa - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:00 Jekaterin. - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:00 Magnitka - Čeľabinsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čerepov. - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 D. Moskva - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Jaroslavľ - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Nižnekamsk - Novosi.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Novgorod - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Soči - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Spartak - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

03.11.2020
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist