03. 03. 2011 ⋅ Marek Kantorík Sumáre 1 komentár

Traja Slováci dvojbodoví, Mytišči a Riga postúpili

Vo štvrtok sa odohrali tri stretnutia, v ktorých zvíťazili hráči Mytišči, Minsku a Rigy. Do bodovania sa zo Slovákov zapísali Demitra, Podhradský, Stümpel a Gra?ák. Dvaja Česi skórovali.

Tím Atlant Mytišči sa stal v piatok v poradí štvrtým tímom, ktorý postúpil do druhého kola tohtoročného play-off. Nad Čerepovcom zvíťazilo celkovo 4:2 a vo štvrtok tesne 1:0, keď sa o jediný gól postaral v 27. minúte Mozyakin. Barulin udržal čisté konto po tom, čo chytil 21 striel.

Jan Bulis (MYT) 20:11, 8 striel, 2 TM

Dinamo Minsk vyhralo vo štvrtok nad Jaroslavľom 5:3 a vyrovnalo stav série na 3:3. Rozhodujúci gól strelil v 37. minúte Korobov. Sekundárnu prihrávku zaznamenal kapitán Jozef Stümpel, ktorý mal prsty aj pri góle Glazacheva. Jeho spoluhráč Peter Podhradský dvakrát prihral a útočník Lokomotivu Pavol Demitra opustil zápas tiež s dvoma asistenciami. O dva góly porazeného mužstva sa postarali Josef Vašíček a Karel Rachůnek. Siedmy zápas je na programe v sobotu 5. marca.
Minsk - Jaroslavľ 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
Góly: 10. Henry (Glazachev, Stas), 12. Mikhalev (Podhradský), 18. Corso (Henry, Mikhalev), 37. Korobov (Glazachev, Stümpel), 50. Glazachev (Podhradský, Stümpel, Kulakov) - 10. Vašíček (Demitra, Guskov), 29. Rachůnek (Demitra, Korolyuk), 41. Kalyanin (Kalimulin)

Michal Barinka (LOK) 21:16, 1 strela, 4 TM

Slovenský veterán Miroslav Šatan odohral po zranení dva zápasy play-off a viac si ich už v tomto ročníku nezahrá. Moskovské Dynamo totiž vo štvrtok prehralo s Rigou 1:2 po predĺžení a rozlúčilo sa so sezónou. Asistenciu pri jedinom góle Moskvy zaznamenal Dominik Gra?ák. O postupe Rigy rozhodol gól Laurisa Darzinsa zo 16. minúty predĺženia.
Riga - D. Moskva 2:1 PP (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 44. Trotter (Redlihs M., Ozolinš), 76. Darzins (Redlihs M.) – 20. Gorovikov (Gra?ák)

satan
Dopadlo to presne ako som predpokladal, miro si posedel do januara, od septembra sa mohol vyhrat kolko len chcel, to je tak ked sa spekuluje, vacsinou sa to nevyplaca.
4. 03. 2011, 6:44    Reagovať