20. 03. 2011 ⋅ Marek Kantorík Sumáre 2 komentáre

Atlant postúpil, Obšut zaznamenal asistenciu

Súperom Lokomitvu Jaroslavľ vo finále Západnej konferencie bude tím Atlant Moskovská oblasť, ktorý vyhral v siedmom dueli nad Petrohradom 3:2 po predĺžení. Do bodovania sa zapísal jeden Slovák a jeden Čech.

Dmitrij Bykov sa stal hrdinom siedmeho duelu medzi Petrohradom a Atlantom, keď strelil v desiatej minúte predĺženia svoj prvý gól v tohtoročnom play-off, ktorým rozhodol o víťazstve tímu z Moskovskej oblasti v pomere 3:2. Na gól mu nahral obranca Jaroslav Obšut, ktorý odohral takmer 21 a pol minúty. Do bodovania sa zapísal aj Jan Marek, ktorý získal tiež jednu asistenciu. O oba góly SKA sa postaral Rybin.

Petrohrad - Mytišči 2:3 PP (1:1, 1:0, 0:1, 0:1)
Góly: 7. Rybin (Brylin), 31. Rybin (Brylin) - 13. Gorokhov (Marek), 56. Nesterov, 70. Bykov (Obšut)

KONEČNÝ STAV SÉRIE: 3:4

Strely na bránu: 35-22
Brankári: Štěpánek - Barulin