SHL: Hudáček pomohol k víťazstvu + video

Vo štvrtok sa odohrali ďalšie tri duely švédskej najvyššej súťaže. V akcii sa predstavili traja Slováci, z výhry sa tešil jeden.

Brankár Július Hudáček inkasoval jeden gól z 29 striel a Örebro vyhralo šiesty domáci duel v rade. Tentoraz zvíťazilo nad Färjestadom 3:1. Slovenský reprezentant po stretnutí opäť zabával priaznivcov (video na spodku článku).

Obranca Brynäsu Tomáš Slovák odohral viac ako 21 minút, počas ktorých zaznamenal tri strelecké pokusy. Jeho tím však prehral na ľade HV 71 1:4. Útočník Marcel Hossa vyslal na bránku štyri strely, no MODO podľahlo Frölunde 1:6. Skúsený krídelník si pripísal aj mínusový bod, v dueli odohral vyše 17 a pol minúty.