Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
07. 12. 2016 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

AuTodoc.sk - diely aj pre vozidlá hokejistov

Automobil ako Kia Sorento je pre amatérskeho i profesionálneho hokejistu ako stvorené. Okrem toho, že vás v ňom nikto neprehliadne, zmestí sa do neho celý váš výstroj. Pre brankárov s ich robustným výstrojom poskytuje tiež veľký komfort.

Automobilka Kia, ktorá má na Slovensko svoj závod, dobíja slovenský trh a stáva sa čoraz populárnejšia v očiach slovenských spotrebiteľov. Poskytuje kvalitu starým i mladým, mužom i ženám, slobodným i rodinám v rôznych cenových skupinách.

Svoje dobré meno sa automobilka snaží zaslúžiť a jedným zo spôsobov je aj jej KIA NADÁCIA, ktorou sa snaží obohatiť komunitu a podporovať modernú a dobre fungujúcu spoločnosť. Zaujíma sa o druhých a pomáha slabším a znevýhodneným. Žije s mottom – pohnime svetom spoločne!

Ste už majiteľom auta značky Kia alebo sa ho chystáte kúpiť? Máme pre vás dobrú správu aj pre zlú situáciu. Ak by ste riešili poruchu a potrebovali auto-diely, nájdete ich na AuTodoc.sk. Na e-shope, ktorý ponúka viac než 1 000 000 náhradných dielov od všetkých známych výrobcov.

Internetový obchod vám okrem bohatého sortimentu, ktorý zahŕňa aj pneumatiky či doplnky pre tuning, ponúka aj rýchle dodanie vďaka tomu, že väčšina tovaru je pripravená na odoslanie priamo na sklade. Navyše, ak vaša objednávka presiahne hranicu 120 eur, doručenie objednávky je zadarmo.

Bez ohľadu na značku vášho auta, sa často stretnete so situáciou, že potrebujete náhradný diel. Vtedy nezabudnite na autodoc.sk. Nakupovať tam zvládnu aj neskúsení majitelia áut, ktorým uľahčuje nájdenie správne súčiastky ich registračné číslo. Ak potrebujete radu, ochotne vám pomôže personál cez e-mail, online chat či telefón.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist