17. 12. 2016 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Bakoš a Čajkovský asistovali, KHL otestovala nové predĺženie + video

V druhom sobotnom zápase sa stretli všetci Slováci pôsobiaci mimo Slovana. Martin Bakoš a Tomáš Marcinko vyhrali nad Michalom Čajkovským. Kunlun vyhral prvé predĺženie 3 proti 3 v histórii KHL.

Bakoš si pripísal šiestu asistenciu v sezóne pri otváracom góle Fleuryho v 10. minúte. V zápase odohral 22 minút aj s troma strelami a úspešným vhadzovaním. Po 29 dueloch má na konte 13 bodov (7+6).

Bakošova 6. asistencia sezóny:

V zostave Red Star nechýbal Tomáš Marcinko, ktorý absolvoval 14 minút a 44 sekúnd s bilanciou tri strely a osem vyhraných vhadzovaní z 15 (53,33 %).

Chad Rau rozhodol v 62. minúte o výhre Kunlunu nad Jekaterinburgom 4:3 v prvom predĺžení vo formáte 3 proti 3 v KHL:

Čajkovský zaznamenal tretiu asistenciu v ročníku pri góle na 1:1 v 28. minúte z hokejky Garejeva, ktorý strelil hetrik. Bol to jeho štvrtý bod v šiestom zápase v KHL. Počas 20 a pol minút v akcii si pripísal aj dve strely a dva bodyčeky.