Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
07. 03. 2019 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Čajkovského prvý gól v play-off prispel k postupu, Bakošov nezabránil vyradeniu + video

Vo štvrtkových zápasoch prvého kola play-off sa predstavili dvaja Slováci a obaja skórovali. Kým obranca Michal Čajkovský pomohol svojím prvým gólom v play-off k postupu Dynama Moskva, prvý bod útočníka Martina Bakoša v tomto play-off nezabránil vyradeniu Soči.

Čajkovský skóroval premiérovo v play-off

Dvadsaťšesťročný Bratislavčan otvoril skóre duelu v siedmej minúte, keď jeho jednoduchá strela príklepom od modrej čiary doplachtila až za chrbát Janisa Kalninša. Bol to jeho tretí bod v tomto play-off a celkovo siedmy v okrúhlom desiatom zápase vo vyraďovacích bojoch. Skóroval prvýkrát nielen v play-off, ale aj v celej sezóne. Celkovo išlo o jeho 13. gól v 85. dueli v KHL.

Čajkovského 1. gól v play-off KHL:Dynamo vyhralo v šiestom zápase série na domácom ľade nad Jokeritom 6:2 a po sérii 4-2 postúpilo do druhého kola play-off. Čajkovský si v ňom zahrá premiérovo. Vo štvrtok odohral iba 11 minút a 6 sekúnd, najmenej z obrancov tímu, ale pripísal si aj dve strely a dve trestné minúty za vysokú hokejku.

Bakošov gól nezabránil vyradeniu Soči

Dvadsaťosemročný rodák zo Spiša zaznamenal svoj vôbec prvý bod v aktuálnom play-off v 29. minúte, keď znižoval stav duelu na 2:3 úspešnou dorážkou. Ukončil ním šesťzápasové gólové i bodové suchoty. Bol to jeho druhý presný zásah aj bod v 12. zápase play-off v kariére.

Bakošov 1. bod v tohtoročnom play-off:


Bakoš sa zapísal do bodovania až v šiestom zápase série proti Jaroslavli, ktorý bol pre Soči zároveň posledným. Odohral v ňom 17 minút a 20 sekúnd ako druhý najvyťaženejší útočník tímu. Zaznamenal aj dve strely a blok. Lokomotiv zvíťazil vonku 5:2 a postúpil do druhého kola po sérii 4-2 na zápasy.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist