Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
12. 07. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

KHL oznámila dejisko Zápasu hviezd. Bude v novej hale

V závere druhého júlového pracovného týždňa zverejnila KHL miesto, kde sa v budúcej sezóne uskutoční tradičná januárová exhibícia najväčších hviezd. Tentoraz sa zídu v hlavnom meste Ruska.

V dňoch 11. až 19. januára 2020 sa bude vo VTB Aréne, domovskom stánku Dynama Moskva, konať Týždeň hviezd 2020. Začne sa 11. januára zápasom hviezd ženskej WHL, 12. januára sa odohrá turnaj hviezd juniorskej YHL s názvom Challenge Cup.

Celý exhibičný týždeň vyvrcholí Víkendom hviezd KHL. V sobotu 18. januára absolvujú vybraní hráči súťaže zručností a v nedeľu 19. januára sa uskutoční Zápas hviezd KHL vo formáte mini turnaja.

Dejisko každoročného podujatia vyberala špeciálna ligová komisia na základe 32 kritérií, vrátane infraštruktúry či miestnych osobností a sponzorov. Najnovšia hala v Moskve napokon dostala prednosť pred Petrohradom, Helsinkami, Jaroslavľou, Novosibirskom, Magnitogorskom i Vladivostokom.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist