Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
15. 10. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Bondrov Kunlun má nový trvalý domov. S výnimkou od KHL

Klub Kunlun Red Star hrával domáce zápasy od svojej existencie so zmiešanými výsledkami v Pekingu, Šanghaji i Šenzene. Teraz však prišiel čas na to, aby sa natrvalo usadil v hlavnom meste Číny.

„Červená hviezda“ sa vrátila do Pekingu, kde odohrala posledné tri zápasy v Shougang Aréne. Tá sa stane trvalým domovom klubu. Nová hala vyrástla na pôde bývalej teplárne a bude súčasťou komplexu pre Zimné olympijské hry 2022.

Jej kapacita je iba 3000 divákov, čo je menej, ako dovoľujú regule KHL. Súťaž však v prípade Kunlunu urobila špeciálnu výnimku, aby klub mohol aj naďalej zvyšovať popularitu hokeja v oblasti. V prvých zápasoch bola hala takmer vypredaná.

Tímu, za ktorý hráva aj slovenský útočník Dávid Bondra, patrí momentálne deviate miesto vo Východnej konferencii, keď v 17 zápasoch nazbieral 15 bodov. Z posledných troch duelov si odniesol dve výhry.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist