26. 10. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Bondra má za sebou prvý viacbodový zápas, Bakoš odohral 23 minút

V piatok boli v akcii dvaja Slováci. Kým jeden nebodoval a prehral, druhý pomohol k výhre svojho tímu dvoma bodmi.

Kunlun si porazil s Omskom 3:0 a dvoma asistenciami k tomu vo svojom prvom viacbodovom zápase kariéry pomohol Dávid Bondra. Boli to aj jeho prvé asistencie v KHL. Doteraz mal na konte len jeden gól. V akcii strávil 13 a pol minúty, pričom si pripísal aj dva plusové body a jednu strelu na bránu.

Až 23 minút odohral Martin Bakoš pri prehre Vladivostoku 1:3 so Soči. Nebodoval a z duelu si odniesol len dva strelecké pokusy.

Výsledky - 25.10.2019:

Omsk - Kunlun 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Góly: 27. Fram (Werek), 33. T. Murphy (Bondra), 48. Fram (Bondra, Cracknell)

Minsk - Riga 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Góly: 6. Kovyršin (An. Stepanov, Gragnani) – 15. Darzinš (Bartulis, McMillan), 38. Berzinš

Jekaterinburg - Magnitogorsk 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Góly: 20. Bereglazov, 37. Kozun (Rasmussen), 56. Potechin (Matuškin, Kozun)

Vladivostok - Soči 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Góly: 40. Miščenko (V. Strelcov, Konnov) – 18. Šmeljov (Krikunov, Pogorišnyj), 23. Archipov (A. Petrov, Tomilin), 60. Krikunov (Kaletnik)