Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
12. 02. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Ďalší Slovák má istú účasť v boji o Gagarinov pohár

Po utorkovom návrate KHL po reprezentačnej prestávke sme spoznali druhého Slováka, ktorého tím už s určitosťou postúpi do play-off.

Ako prvý sa doň kvalifikoval obranca Michal Čajkovský, ktorého Dynamo Moskva momentálne figuruje na štvrtom mieste Západnej konferencie, päť bodov pred Spartakom.

A práve „červeno-bieli“ si v utorok zaistili miestenku v bojoch o Gagarinov pohár, keď aj vďaka 40 zákrokom slovenského brankár Júliusa Hudáčka zdolali Magnitogorsk.

Momentálne je na postupovej pozícii už len Kunlun zraneného Dávida Bondru, ktorý je siedmy vo Východnej konferencii. V nej Vladivostok Martina Bakoša aj po utorkovej prehre stráca na postup štyri body.

Už len matematicky je v hre o play-off stále aj Čerepovec, za ktorý hráva Adam Liška. Tomu však šesť duelov pred koncom chýba na poslednú postupovú pozíciu na západe až 10 bodov, čo už pri reálnom pohľade zrejme nedoženie. Bez šance je už dlhšie Riga Mareka Ďalogu.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist