Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
27. 02. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Bakoš je najproduktívnejším Slovákom v KHL od ročníka 2013/14

Martin Bakoš sa síce nerozlúčil so sezónou víťazne, ale pri stredajšej prehre Vladivostoku 2:3 s Nižnekamskom strelil gól, ktorým dal bodku za individuálne najúspešnejšou sezónou vo svojej kariére.

Bakoš skončí ročník ako najproduktívnejší hráč spod Tatier, keď si v 61 stretnutiach pripísal 42 bodov za 19 gólov a 23 asistencií. Vo všetkých troch ohľadoch ide o jeho osobné maximá.

Dvadsaťdeväťročný rodák zo Spišskej Novej Vsi je zároveň najproduktívnejším Slovákom v KHL od ročníka 2013/14, v ktorom Marcel Hossa nazbieral 45 bodov. Odvtedy mal podobný počet bodov už len Ladislav Nagy v ročníku 2014/15 – 41.

Za Bakošom v tohtosezónnej produktivite skončil obranca Michal Čajkovský s 31 bodmi (9+22 v 57 dueloch) nasledovaný Adamom Liškom s 11 bodmi (8+3 v 51 dueloch), Marekom Ďalogom s troma bodmi (2+1 s 21 dueloch) a Dávidom Bondrom s troma bodmi (1+2 v 18 dueloch).
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist