27. 12. 2021 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Čajkovský bodoval pri výhre, tešil sa aj Jurčo

V šiestich pondelkových zápasoch KHL si zahrali aj traja Slováci. Jeden bodoval.

Obranca Michal Čajkovský zaznamenal asistenciu pri výhre Novosibirsku 3:2 nad Ufou, o ktorej v predĺžení rozhodol Shore. Čajkovský odohral 18 minút a 7 sekúnd, počas ktorých zaznamenal aj jednu strelu a dva bloky.

Útočník Tomáš Jurčo sa tiež tešil z výhry 3:2, keď Barys týmto pomerom zdolal Jekaterinburg po nájazdoch. Košický rodák strávil v akcii 16 minút a 42 sekúnd s dvoma strelami na bránu.

V akcii sme videli aj Mareka Hrivíka, ktorý sa prezentoval jednou strelou, jedným blokom a 61% úspešnosťou na buly počas 17 minút a 52 sekúnd, ktoré odohral pri prehre Nižného Novgorodu 1:3 s moskovským Spartakom.

Výsledky - 27.12.2021:

Kaza? - Magnitogorsk 4:3 PP (1:1, 0:0, 2:2, 1:0)
Góly: 6. Safonov, 57. Safonov (Zaripov, Kampfer), 59. P. Lindholm (Kagarlickij, Kampfer), 62. Safonov – 8. Maillet (Goldobin, Leipsic), 45. Makljukov (Čibisov), 55. Currie (Makljukov, Čibisov)

N. Novgorod - Spartak 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Góly: 21. Agostino (Miele, Žafjarov) – 15. Drozdov (Kugryšev, Ručkin), 49. Kugryšev (Drozdov, Ručkin), 60. Chochlačov (Širokov, Lehterä)

Barys - Jekaterinburg 3:2 SN (2:1, 0:1, 0:0, 0:0)
Góly: 4. Michajlis (Valk, Šalapov), 16. Valk (J. Lilja), roz.SN: Vey – 8. S. Da Costa (B. Macek, Spooner), 39. Golyšev (S. Garejev)

Novosibirsk - Ufa 3:2 PP (0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
Góly: 22. Pjanov (O. Li, Litovčenko), 35. Česalin (N. Shore, Čajkovský), 61. N. Shore (O. Li) – 9. N. Kuljomin (Kadejkin), 36. Naumenkov (Kadejkin, N. Kuljomin)

Vladivostok - Nižnekamsk 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Góly: 20. Sajustov (Obidin), 36. Vjačeslav Ušenin (Šulák, Mozík) – 7. Miťakin (D. Sexton, Klok), 38. V. Leščenko (Bikmullin, J. Popov), 43. M. Sidorov (Čiviljov, Ansel Galimov), 45. Chajrullin (M. Sidorov)

Chabarovsk - Petrohrad 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Góly: 19. Zyrjanov (Gizdatullin, Byčkov), 54. A. Gorškov (V. Butuzov), 55. S. Tereščenko (Tomášek, Lenc) – 18. Kuzmenko (N. Gusev, M. Lehtonen), 30. Burdasov (Kuzmenko, N. Gusev)