Rozpis sezóny 2014/15 - september
September Október November December Január Február Iba Slovan3. september 2014 (streda)
Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Moskva
4. september 2014 (štvrtok)
Amur Chabarovsk - Admiral Vladivostok
Avangard Omská oblasť - Metallurg Novokuzneck
Barys Astana - Salavat Julajev Ufa
Kaza? - Avtomobilist Jekaterinburg
Lada Togliatti - Jugra Chanty-Mansijsk
Neftechimik Nižnekamsk - Traktor Čeľabinsk
Severstaľ Čerepovec - Torpedo Nižný Novgorod
SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavľ
Jokerit Helsinki - Dinamo Minsk
Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb
5. september (piatok)
Dinamo Moskva - CSKA Moskva
6. september (sobota)
Avangard Omská oblasť - Admiral Vladivostok
Sibir Novosibirská oblasť - Metallurg Novokuzneck
Avtomobilist Jekaterinburg - Medveščak Záhreb
Barys Astana - Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava
Salavat Julajev Ufa - Viťaz Moskovská oblasť
Kaza? - Atlant Moskovská oblasť
Severstaľ Čerepovec - Traktor Čeľabinsk
Torpedo Nižný Novgorod - Jugra Chanty-Mansijsk
SKA Petrohrad - HC Soči
Dinamo Riga - Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavľ
8. september (pondelok)
Avangard Omská oblasť - Viťaz Moskovská oblasť
Avtomobilist Jekaterinburg - Slovan Bratislava
Barys Astana - Admiral Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk - Atlant Moskovská oblasť
Salavat Julajev Ufa - Amur Chabarovsk
Kaza? - Medveščak Záhreb
Lada Togliatti - Neftechimik Nižnekamsk
Severstaľ Čerepovec - Dinamo Moskva
Torpedo Nižný Novgorod - Traktor Čeľabinsk
CSKA Moskva - Jugra Chanty-Mansijsk
SKA Petrohrad - Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki - HC Soči
Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ
9. september (utorok)
Metallurg Novokuzneck - Sibir Novosibirská oblasť
10. september (streda)
Avangard Omská oblasť - Amur Chabarovsk
Avtomobilist Jekaterinburg - Atlant Moskovská oblasť
Barys Astana - Viťaz Moskovská oblasť
Metallurg Magnitogorsk - Medveščak Záhreb
Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok
Kaza? - Slovan Bratislava
Severstaľ Čerepovec - Jugra Chanty-Mansijsk
CSKA Moskva - Traktor Čeľabinsk
Dinamo Riga - HC Soči
11. september (švrtok)
Neftechimik Nižnekamsk - Lada Togliatti
12. september (piatok)
Dinamo Minsk - Atlant Moskovská oblasť
13. september (sobota)
Metallurg Novokuzneck - Barys Astana
Sibir Novosibirská oblasť - Avangard Omská oblasť
Traktor Čeľabinsk - Jokerit Helsinki
Viťaz Moskovská oblasť - Avtomobilist Jekaterinburg
Dinamo Moskva - Kaza?
Lada Togliatti - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Metallurg Magnitogorsk
Neftechimik Nižnekamsk - Dinamo Riga
14. september (nedeľa)
Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa
Dinamo Minsk - CSKA Moskva
Slovan Bratislava - Torpedo Nižný Novgorod
Medveščak Záhreb - Severstaľ Čerepovec
15. september (pondelok)
Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa
Metallurg Novokuzneck - Avangard Omská oblasť
Sibir Novosibirská oblasť - Barys Astana
Traktor Čeľabinsk - SKA Petrohrad
Jugra Chanty-Mansijsk - Jokerit Helsinki
Viťaz Moskovská oblasť - Metallurg Magnitogorsk
Lada Togliatti - Dinamo Riga
Lokomotiv Jaroslavľ - Kaza?
HC Soči - Avtomobilist Jekaterinburg
16. september (utorok)
Atlant Moskovská oblasť - CSKA Moskva
Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec
Medveščak Záhreb - Torpedo Nižný Novgorod
17. september (streda)
Amur Chabarovsk - Avangard Omská oblasť
Admiral Vladivostok - Barys Astana
Metallurg Novokuzneck - Salavat Julajev Ufa
Traktor Čeľabinsk - Dinamo Riga
Jugra Chanty-Mansijsk - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Avtomobilist Jekaterinburg
Neftechimik Nižnekamsk - Jokerit Helsinki
HC Soči - Kaza?
Dinamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk
18. september (štvrtok)
Amur Chabarovsk - Avangard Omská oblasť
Admiral Vladivostok - Barys Astana
Atlant Moskovská oblasť - Torpedo Nižný Novgorod
Dinamo Minsk - Severstaľ Čerepovec
Medveščak Záhreb - CSKA Moskva
19. september (piatok)
Sibir Novosibirská oblasť - Salavat Julajev Ufa
Jugra Chanty-Mansijsk - Dinamo Riga
Viťaz Moskovská oblasť - Kaza?
Lada Togliatti -Jokerit Helsinki
Neftechimik Nižnekamsk - SKA Petrohrad
HC Soči - Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Moskva - Avtomobilist Jekaterinburg
20. september (sobota)
Atlant Moskovská oblasť - Severstaľ Čerepovec
Dinamo Minsk - Torpedo Nižný Novgorod
Slovan Bratislava - CSKA Moskva
21. september (nedeľa)
Barys Astana - Metallurg Novokuzneck
Dinamo Moskva - Traktor Čeľabinsk
Medveščak Záhreb - Lada Togliatti
22. september (pondelok)
Avangard Omská oblasť - Lokomotiv Jaroslavľ
23. september (utorok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Novokuzneck
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirská oblasť
Salavat Julajev Ufa - Dinamo Moskva
Jugra Chanty-Mansijsk - Traktor Čeľabinsk
Kaza? - Amur Chabarovsk
Severstaľ Čerepovec - Neftechimik Nižnekamsk
Torpedo Nižný Novgorod - Dinamo Minsk
CSKA Moskva - Lada Togliatti
SKA Petrohrad - Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki - Viťaz Moskovská oblasť
Dinamo Riga - Atlant Moskovská oblasť
24. september (streda)
Barys Astana - Lokomotiv Jaroslavľ
Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb
25. september (štvrtok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Sibir Novosibirská oblasť
Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarovsk
Kaza? - Metallurg Novokuzneck
Severstaľ Čerepovec - Dinamo Minsk
Torpedo Nižný Novgorod - Lada Togliatti
HC Soči - Dinamo Moskva
CSKA Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
SKA Petrohrad - Atlant Moskovská oblasť
Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok
Dinamo Riga - Viťaz Moskovská oblasť
26. september (piatok)
Salavat Julajev Ufa - Lokomotiv Jaroslavľ
Traktor Čeľabinsk - Jugra Chanty-Mansijsk
Medveščak Záhreb - Slovan Bratislava
27. september (sobota)
Avangard Omská oblasť - HC Soči
Avtomobilist Jekaterinburg - Amur Chabarovsk
Barys Astana - Dinamo Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuzneck
Kaza? - Sibir Novosibirská oblasť
Severstaľ Čerepovec - Lada Togliatti
SKA Petrohrad - Viťaz Moskovská oblasť
Torpedo Nižný Novgorod - Neftechimik Nižnekamsk
CSKA Moskva - Dinamo Minsk
Dinamo Riga - Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki - Atlant Moskovská oblasť
29. september (pondelok)
Lokomotiv Jaroslavľ - HC Soči
Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki - Dinamo Riga
30. september (utorok)
Amur Chabarovsk - Severstaľ Čerepovec
Admiral Vladivostok - Torpedo Nižný Novgorod
Sibir Novosibirská oblasť - CSKA Moskva
Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Traktor Čeľabinsk - Avangard Omská oblasť
Jugra Chanty-Mansijsk - Barys Astana
Lada Togliatti - Salavat Julajev Ufa
Neftechimik Nižnekamsk - Kaza?
Dinamo Moskva - Viťaz Moskovská oblasť