Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      

Rozpis sezóny 2014/15 - november

September Október November December Január Február Iba Slovan

1. november 2014 (sobota)
Dinamo Minsk - Sibir Novosibirská oblasť

2. november 2014 (nedeľa)
Avangard Omská oblasť - Neftechimik Nižnekamsk
Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Jekaterinburg
Salavat Julajev Ufa - Lada Togliatti
Ak Bars Kazaň - Jugra Chanty-Mansijsk
Viťaz Moskovská oblasť - Dinamo Riga
Dinamo Moskva - Jokerit Helsinki
Severstaľ Čerepovec - Lokomotiv Jaroslavľ
CSKA Moskva - Atlant Moskovská oblasť
Dinamo Minsk - Metallurg Novokuzneck
Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok
HC Soči - SKA Petrohrad
Medveščak Záhreb - Amur Chabarovsk

4. november 2014 (utorok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Lokomotiv Jaroslavľ
CSKA Moskva - Torpedo Nižný Novgorod
Dinamo Moskva - Salavat Julajev Ufa
Jokerit Helsinki - Metallurg Magnitogorsk

5. november 2014 (streda)
Amur Chabarovsk - Dinamo Minsk
Admiral Vladivostok - Atlant Moskovská oblasť
Sibir Novosibirská oblasť - Slovan Bratislava
Barys Astana - Medveščak Záhreb

6. november 2014 (štvrtok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Severstaľ Čerepovec
Traktor Čeľabinsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Jugra Chanty-Mansijsk - Torpedo Nižný Novgorod
Lada Togliatti - HC Soči
Neftechimik Nižnekamsk - Viťaz Moskovská oblasť
Dinamo Moskva - Avangard Omská oblasť
SKA Petrohrad - Metallurg Magnitogorsk

7. november 2014 (piatok)
Amur Chabarovsk - Atlant Moskovská oblasť
Admiral Vladivostok - Dinamo Moskva
Metallurg Novokuzneck - Medveščak Záhreb
Sibir Novosibirská oblasť - Dinamo Riga
Barys Astana - Slovan Bratislava
Traktor Čeľabinsk - Torpedo Nižný Novgorod
Jugra Chanty-Mansijsk - Severstaľ Čerepovec
Ak Bars Kazaň - CSKA Moskva
Lada Togliatti - Viťaz Moskovská oblasť
Neftechimik Nižnekamsk - HC Soči

8. november 2014 (sobota)
Traktor Čeľabinsk - Torpedo Nižný Novgorod
Jugra Chanty-Mansijsk - Severstaľ Čerepovec
Ak Bars Kazaň - CSKA Moskva
Lada Togliatti - Viťaz Moskovská oblasť
Neftechimik Nižnekamsk - HC Soči

9. november 2014(nedeľa)
Metallurg Novokuzneck - Dinamo Riga

10. november 2014 (pondelok)
Salavat Julajev Ufa - HC Soči
Viťaz Moskovská oblasť - Dinamo Moskva

11. november 2014 (utorok)
Jugra Chanty-Mansijsk - Lada Togliatti

12. november 2014 (streda)
Amur Chabarovsk - Avtomobilist Jekaterinburg
Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazaň
Sibir Novosibirská oblasť - Metallurg Magnitogorsk
Barys Astana - HC Soči
Salavat Julajev Ufa - Avangard Omská oblasť
Torpedo Nižný Novgorod - Atlant Moskovská oblasť
CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
SKA Petrohrad - Dinamo Moskva
Jokerit Helsinki - Dinamo Minsk
Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb

13. november 2014 (štvrtok)
Traktor Čeľabinsk - Lada Togliatti
Jugra Chanty-Mansijsk - Neftechimik Nižnekamsk

14. november 2014 (piatok)
Amur Chabarovsk - Ak Bars Kazaň
Admiral Vladivostok - Avtomobilist Jekaterinburg
Metallurg Novokuzneck - Metallurg Magnitogorsk
Barys Astana - Avangard Omská oblasť
Viťaz Moskovská oblasť - Lokomotiv Jaroslavľ
Torpedo Nižný Novgorod - Severstaľ Čerepovec
CSKA Moskva - Salavat Julajev Ufa
Dinamo Riga - Dinamo Minsk
Medveščak Záhreb - Atlant Moskovská oblasť

15. november 2014 (sobota)
Traktor Čeľabinsk - Neftechimik Nižnekamsk

16. november 2014 (nedeľa)
Amur Chabarovsk - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Novokuzneck - Ak Bars Kazaň
Sibir Novosibirská oblasť - Avtomobilist Jekaterinburg
Torpedo Nižný Novgorod - Lokomotiv Jaroslavľ
CSKA Moskva - Severstaľ Čerepovec
Dinamo Riga - Dinamo Moskva
Jokerit Helsinki - Slovan Bratislava
Medveščak Záhreb - Viťaz Moskovská oblasť

17. november 2014 (pondelok)
Lada Togliatti - Traktor Čeľabinsk
Neftechimik Nižnekamsk - Jugra Chanty-Mansijsk
SKA Petrohrad - Dinamo Minsk

18. november 2014 (utorok)
Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Novokuzneck - Avtomobilist Jekaterinburg
Sibir Novosibirská oblasť - Ak Bars Kazaň
Salavat Julajev Ufa - Barys Astana
Torpedo Nižný Novgorod - Viťaz Moskovská oblasť
Atlant Moskovská oblasť - Slovan Bratislava

19. november 2014 (streda)
Severstaľ Čerepovec - CSKA Moskva
HC Soči - Traktor Čeľabinsk
Dinamo Moskva - Jugra Chanty-Mansijsk
Medveščak Záhreb - Dinamo Minsk

20. november 2014 (štvrtok)
Avangard Omská oblasť - Barys Astana
Viťaz Moskovská oblasť - Lada Togliatti
Lokomotiv Jaroslavľ - Neftechimik Nižnekamsk
Jokerit Helsinki - SKA Petrohrad
Dinamo Riga - Slovan Bratislava

21. november 2014 (piatok)
Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk
Metallurg Novokuzneck - Sibir Novosibirská oblasť
Torpedo Nižný Novgorod - CSKA Moskva
HC Soči - Jugra Chanty-Mansijsk

22. november 2014 (sobota)
Avtomobilist Jekaterinburg - Barys Astana
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev Ufa
Ak Bars Kazaň - Avangard Omská oblasť
Viťaz Moskovská oblasť - Neftechimik Nižnekamsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Lada Togliatti
Severstaľ Čerepovec - Atlant Moskovská oblasť
Dinamo Riga - SKA Petrohrad
Medveščak Záhreb - Jokerit Helsinki

23. november 2014 (nedeľa)
Sibir Novosibirská oblasť - Metallurg Novokuzneck

24. november 2014 (pondelok)
Amur Chabarovsk - Admiral Vladivostok
Avtomobilist Jekaterinburg - Salavat Julajev Ufa
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omská oblasť
Traktor Čeľabinsk - Lada Togliatti
Jugra Chanty-Mansijsk - Neftechimik Nižnekamsk
Ak Bars Kazaň - Barys Astana
CSKA Moskva - SKA Petrohrad
Dinamo Moskva - Atlant Moskovská oblasť
Dinamo Minsk - HC Soči
Dinamo Riga - Jokerit Helsinki

25. november 2014 (utorok)
Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ
Medveščak Záhreb - Viťaz Moskovská oblasť

26. november 2014 (streda)
Avtomobilist Jekaterinburg - Avangard Omská oblasť
Ak Bars Kazaň - Salavat Julajev Ufa
Atlant Moskovská oblasť - HC Soči

27. november 2014 (štvrtok)
Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk
Severstaľ Čerepovec - Torpedo Nižný Novgorod
SKA Petrohrad - Metallurg Novokuzneck
Jokerit Helsinki - Sibir Novosibirská oblasť
Slovan Bratislava - Viťaz Moskovská oblasť
Medveščak Záhreb - Lokomotiv Jaroslavľ

28. november 2014 (piatok)
Avangard Omská oblasť - Salavat Julajev Ufa
Dinamo Riga - Amur Chabarovsk

29. november 2014 (sobota)
Barys Astana - Admiral Vladivostok
Traktor Čeľabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Jugra Chanty-Mansijsk - Avtomobilist Jekaterinburg
Viťaz Moskovská oblasť - Severstaľ Čerepovec
Dinamo Moskva - CSKA Moskva
Neftechimik Nižnekamsk - Ak Bars Kazaň
SKA Petrohrad - Sibir Novosibirská oblasť
Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb
Dinamo Riga - Metallurg Novokuzneck
HC Soči - Torpedo Nižný Novgorod
Slovan Bratislava - Atlant Moskovská oblasť

30. november 2014 (nedeľa)
Jokerit Helsinki - Amur Chabarovsk
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist