Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Šťastný si vyslúžil od KHL suspendáciu! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   11. 12. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Tím Slovan Bratislava bolí sobotná potupná prehra 2:8 na ľade Spartaka Moskva dvojnásobne. Útočník Andrej Šťastný, ktorý oslabil svoje mužstvo zbytočným faulom, si nezahrá ďalšie tri zápasy.

Dvadsaťšesťročný center nedohral duel po tom, čo v 39. minúte sekol Dmitrija Černycha hokejkou do rozkroku. Rozhodcovia mu udelili vyšší päťminútový trest a vylúčili ho do konca zápasu (spolu 25 trestných minút).

Disciplinárna komisia sa pozrela na incident bližšie a suspendovala Šťastného na tri zápasy. Nezahrá si v pondelok v Minsku a vynechá aj prvé dva domáce duely po reprezentačnej prestávke – 18. decembra proti Astane a 20. decembra proti Togliatti.

Horšie ako jeho vylúčenie pre Slovan bolo, že Spartak strelil v dlhej presilovej hre tri góly a zvýšil stav z 3:1 na 6:1. Napokon vyhral 8:2 a uštedril slovenskému tímu štvrtú prehru v sérii.

Pozri aj:

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:

⇓   18.04.2018   ⇓
18:30 CSKA - Kazaň
3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 15. K. Petrov (Grigorenko, Al. Popov), 39. Scott (V. Žarkov, Marčenko), 73. K. Petrov (Al. Popov) – 17. Lander (Manuchov, Sekáč), 19. Galijev (Tkačov)

20.04.2018
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Góly: 28. Svetlakov (Telegin, Kuzmenko) – 20. Azevedo (Lukojanov, Ohtamaa), 28. Lander (Azevedo), 60. Lander