Rozpis sezóny

September 2019

01.09.
CSKA Moskva - Avangard Omsk

02.09.
Dinamo Riga - Spartak Moskva
Dynamo Minsk - Nižnekamsk
Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod
Jekaterinburg - Čerepovec
Metallurg Magnitogorsk - SKA Petrohrad
Traktor Čeljabinsk - Víťaz Podoľsk

03.09.
Barys Nur-Sultan - Vladivostok
CSKA Moskva - Bars Kazaň
Jokerit - Avangard Omsk
Kunlun - Salavat Ufa
Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk

04.09.
Dinamo Riga - Nižnij Novgorod
Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
Jekaterinburg - Víťaz Podoľsk
Kunlun - Salavat Ufa
Lokomotiv Jaroslavľ - Spartak Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Čerepovec
Soči - Nižnekamsk
Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad

05.09.
Barys Nur-Sultan - Amur Chabarovsk
Jokerit - Bars Kazaň
Sibir Novosibirsk - Vladivostok

06.09.
Avangard Omsk - Čerepovec
CSKA Moskva - Nižnekamsk
Dynamo Moskva - Spartak Moskva
Jekaterinburg - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Nižnij Novgorod
Metallurg Magnitogorsk - Víťaz Podoľsk
Soči - Dynamo Minsk

07.09.
Amur Chabarovsk - Traktor Čeljabinsk
Jokerit - Dinamo Riga
Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
Soči - Bars Kazaň

08.09.
Amur Chabarovsk - Traktor Čeljabinsk
Avangard Omsk - Nižnij Novgorod
Kunlun - Barys Nur-Sultan
Spartak Moskva - Dynamo Minsk

09.09.
Čerepovec - CSKA Moskva
Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Kunlun - Barys Nur-Sultan
Nižnekamsk - Dinamo Riga
Víťaz Podoľsk - Dynamo Moskva

10.09.
Lokomotiv Jaroslavľ - Soči
SKA Petrohrad - Sibir Novosibirsk
Spartak Moskva - Avangard Omsk
Vladivostok - Traktor Čeljabinsk

11.09.
Amur Chabarovsk - Barys Nur-Sultan
Čerepovec - Jokerit
Nižnekamsk - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - CSKA Moskva
Vladivostok - Traktor Čeljabinsk

12.09.
Dynamo Minsk - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Moskva
Salavat Ufa - Jekaterinburg
Spartak Moskva - Dinamo Riga
Víťaz Podoľsk - Soči

13.09.
Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - Jokerit
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Vladivostok - Barys Nur-Sultan

14.09.
Čerepovec - Dynamo Moskva
Kunlun - Traktor Čeljabinsk
Nižnekamsk - Jekaterinburg
Salavat Ufa - Amur Chabarovsk
Spartak Moskva - Soči
Víťaz Podoľsk - Sibir Novosibirsk

15.09.
Dynamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk
Kunlun - Traktor Čeljabinsk
Nižnij Novgorod - Avangard Omsk
SKA Petrohrad - Jokerit

16.09.
Bars Kazaň - Čerepovec
CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Dinamo Riga - Amur Chabarovsk

17.09.
Barys Nur-Sultan - Spartak Moskva
Dynamo Moskva - Vladivostok
Jekaterinburg - Avangard Omsk
Nižnij Novgorod - Nižnekamsk
Salavat Ufa - Kunlun
Soči - SKA Petrohrad

18.09.
Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Minsk - Amur Chabarovsk
Sibir Novosibirsk - Traktor Čeljabinsk
Víťaz Podoľsk - Čerepovec

19.09.
Bars Kazaň - Nižnekamsk
CSKA Moskva - Vladivostok
Dynamo Moskva - SKA Petrohrad
Jekaterinburg - Kunlun
Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva
Salavat Ufa - Avangard Omsk
Soči - Nižnij Novgorod

20.09.
Barys Nur-Sultan - Traktor Čeljabinsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Víťaz Podoľsk
Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk

21.09.
Čerepovec - Nižnij Novgorod
Dynamo Minsk - Jokerit
Dynamo Moskva - Dinamo Riga
Jekaterinburg - Spartak Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazaň
Salavat Ufa - Nižnekamsk
Soči - Vladivostok

22.09.
Avangard Omsk - Kunlun
SKA Petrohrad - Víťaz Podoľsk

23.09.
Čerepovec - Dinamo Riga
Lokomotiv Jaroslavľ - Jokerit
Sibir Novosibirsk - Bars Kazaň
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Traktor Čeljabinsk - Nižnekamsk

24.09.
Amur Chabarovsk - Vladivostok
Nižnij Novgorod - Dynamo Minsk
Spartak Moskva - Salavat Ufa
Víťaz Podoľsk - Jekaterinburg

25.09.
Jokerit - CSKA Moskva
Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Riga
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - Bars Kazaň

26.09.
Amur Chabarovsk - Vladivostok
Čerepovec - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Kunlun
SKA Petrohrad - Salavat Ufa
Soči - Dynamo Moskva
Spartak Moskva - Jekaterinburg

27.09.
Nižnij Novgorod - CSKA Moskva
Traktor Čeljabinsk - Barys Nur-Sultan

28.09.
Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk
Avangard Omsk - Spartak Moskva
Bars Kazaň - Kunlun
Čerepovec - Salavat Ufa
Jokerit - Jekaterinburg
Nižnekamsk - Dynamo Minsk
SKA Petrohrad - Dynamo Moskva
Víťaz Podoľsk - Metallurg Magnitogorsk

29.09.
Nižnij Novgorod - Soči
Traktor Čeljabinsk - Lokomotiv Jaroslavľ

30.09.
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk
Bars Kazaň - Nižnekamsk
Barys Nur-Sultan - Kunlun
Dinamo Riga - SKA Petrohrad
Dynamo Moskva - Jokerit
Vladivostok - Sibir Novosibirsk

Október 2019

01.10.
Dynamo Minsk - Soči
Jekaterinburg - Lokomotiv Jaroslavľ
Salavat Ufa - Nižnij Novgorod
Spartak Moskva - CSKA Moskva

02.10.
Bars Kazaň - SKA Petrohrad
Dinamo Riga - Avangard Omsk
Dynamo Moskva - Čerepovec
Nižnekamsk - Jokerit
Vladivostok - Sibir Novosibirsk

03.10.
Amur Chabarovsk - Kunlun
Barys Nur-Sultan - Nižnij Novgorod
CSKA Moskva - Víťaz Podoľsk
Dynamo Minsk - Traktor Čeljabinsk
Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Jaroslavľ

04.10.
Salavat Ufa - Čerepovec
Soči - Avangard Omsk

05.10.
CSKA Moskva - Dinamo Riga
Jekaterinburg - Dynamo Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Nižnij Novgorod
Sibir Novosibirsk - Nižnekamsk
SKA Petrohrad - Traktor Čeljabinsk
Víťaz Podoľsk - Spartak Moskva
Vladivostok - Kunlun

06.10.
Barys Nur-Sultan - Čerepovec
Dynamo Minsk - Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavľ - Avangard Omsk
Soči - Amur Chabarovsk

07.10.
Dinamo Riga - Víťaz Podoľsk
Jekaterinburg - Traktor Čeljabinsk
Salavat Ufa - Metallurg Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva
SKA Petrohrad - Spartak Moskva
Vladivostok - Nižnekamsk

08.10.
CSKA Moskva - Amur Chabarovsk
Jokerit - Soči
Lokomotiv Jaroslavľ - Bars Kazaň

09.10.
Čerepovec - Spartak Moskva
Dinamo Riga - Dynamo Minsk
Kunlun - Nižnekamsk
Nižnij Novgorod - Víťaz Podoľsk
Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - Dynamo Moskva

10.10.
Avangard Omsk - Amur Chabarovsk
Kunlun - Nižnekamsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Soči
Metallurg Magnitogorsk - Vladivostok
SKA Petrohrad - Jekaterinburg

11.10.
Bars Kazaň - CSKA Moskva
Jokerit - Dynamo Minsk
Nižnij Novgorod - Salavat Ufa
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan

12.10.
Avangard Omsk - Dinamo Riga
Čerepovec - Metallurg Magnitogorsk
Dynamo Moskva - Jekaterinburg
Spartak Moskva - Amur Chabarovsk
Traktor Čeljabinsk - Vladivostok

13.10.
Jokerit - Salavat Ufa
Kunlun - Lokomotiv Jaroslavľ
Nižnij Novgorod - SKA Petrohrad
Soči - CSKA Moskva
Víťaz Podoľsk - Dynamo Minsk

14.10.
Bars Kazaň - Jekaterinburg
Barys Nur-Sultan - Vladivostok
Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk
Nižnekamsk - Sibir Novosibirsk
Traktor Čeljabinsk - Dinamo Riga

15.10.
Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Avangard Omsk - SKA Petrohrad
Kunlun - Čerepovec
Víťaz Podoľsk - Salavat Ufa

16.10.
Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga
Dynamo Moskva - CSKA Moskva
Soči - Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moskva - Sibir Novosibirsk

17.10.
Amur Chabarovsk - Čerepovec
Bars Kazaň - Jokerit
Dynamo Minsk - Nižnij Novgorod
Nižnekamsk - SKA Petrohrad
Víťaz Podoľsk - Traktor Čeljabinsk
Vladivostok - Lokomotiv Jaroslavľ

18.10.
Jekaterinburg - Avangard Omsk
Soči - Sibir Novosibirsk

19.10.
CSKA Moskva - Traktor Čeljabinsk
Jokerit - Nižnij Novgorod
Kunlun - Dynamo Moskva
Salavat Ufa - Bars Kazaň
Vladivostok - Čerepovec

20.10.
Barys Nur-Sultan - Víťaz Podoľsk
Dinamo Riga - Nižnekamsk
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
SKA Petrohrad - Spartak Moskva

21.10.
Amur Chabarovsk - Dynamo Moskva
CSKA Moskva - Nižnij Novgorod
Jekaterinburg - Bars Kazaň
Kunlun - Soči
Lokomotiv Jaroslavľ - Traktor Čeljabinsk

22.10.
Dynamo Minsk - Barys Nur-Sultan
Jokerit - Spartak Moskva
Salavat Ufa - Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk - Víťaz Podoľsk
SKA Petrohrad - Nižnekamsk

23.10.
Amur Chabarovsk - Soči
Dinamo Riga - Traktor Čeljabinsk
Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazaň
Vladivostok - Dynamo Moskva

24.10.
CSKA Moskva - Jokerit
Čerepovec - Nižnekamsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Barys Nur-Sultan
Nižnij Novgorod - Spartak Moskva
Salavat Ufa - Víťaz Podoľsk

25.10.
Avangard Omsk - Kunlun
Dynamo Minsk - Dinamo Riga
Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Vladivostok - Soči

26.10.
Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan
Čerepovec - Jokerit
Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad
Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk

27.10.
Avangard Omsk - CSKA Moskva
Dynamo Minsk - Salavat Ufa
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moskva - Dinamo Riga
Víťaz Podoľsk - Kunlun

28.10.
Bars Kazaň - Amur Chabarovsk
Čerepovec - SKA Petrohrad
Nižnekamsk - Vladivostok

29.10.
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Riga - Kunlun
Dynamo Moskva - Avangard Omsk
Nižnij Novgorod - Lokomotiv Jaroslavľ
Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg
Soči - Salavat Ufa
Spartak Moskva - Jokerit

30.10.
Bars Kazaň - Vladivostok
Nižnekamsk - Amur Chabarovsk
Traktor Čeljabinsk - Dynamo Minsk
Víťaz Podoľsk - SKA Petrohrad

31.10.
Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
Dynamo Moskva - Salavat Ufa
Jokerit - Lokomotiv Jaroslavľ
Nižnij Novgorod - Kunlun
Sibir Novosibirsk - CSKA Moskva
Spartak Moskva - Čerepovec

November 2019

01.11.
Avangard Omsk - Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Minsk
Soči - Dinamo Riga

02.11.
Barys Nur-Sultan - CSKA Moskva
Jokerit - Nižnij Novgorod
Nižnekamsk - Bars Kazaň
SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavľ
Spartak Moskva - Vladivostok
Víťaz Podoľsk - Čerepovec

03.11.
Avangard Omsk - Dynamo Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
Salavat Ufa - Dynamo Minsk
SKA Petrohrad - Dinamo Riga
Soči - Kunlun
Traktor Čeljabinsk - Jekaterinburg

04.11.
Čerepovec - Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavľ - Vladivostok
Nižnekamsk - CSKA Moskva
Víťaz Podoľsk - Nižnij Novgorod

12.11.
Bars Kazaň - Avangard Omsk
CSKA Moskva - Spartak Moskva
Čerepovec - Barys Nur-Sultan
Dinamo Riga - Salavat Ufa
Dynamo Minsk - Nižnij Novgorod
Dynamo Moskva - Nižnekamsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeljabinsk

13.11.
Amur Chabarovsk - SKA Petrohrad
Dynamo Minsk - Víťaz Podoľsk
Jekaterinburg - Soči
Kunlun - Jokerit

14.11.
Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk
CSKA Moskva - Salavat Ufa
Čerepovec - Avangard Omsk
Dinamo Riga - Spartak Moskva
Dynamo Moskva - Barys Nur-Sultan
Lokomotiv Jaroslavľ - Nižnekamsk
Nižnij Novgorod - Sibir Novosibirsk

15.11.
Dinamo Riga - Víťaz Podoľsk
Kunlun - SKA Petrohrad
Metallurg Magnitogorsk - Soči
Vladivostok - Jokerit

16.11.
Dynamo Minsk - Avangard Omsk
Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Salavat Ufa
Nižnekamsk - Spartak Moskva

17.11.
Amur Chabarovsk - Jokerit
Dinamo Riga - Soči
Kunlun - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - Víťaz Podoľsk
Traktor Čeljabinsk - Jekaterinburg
Vladivostok - SKA Petrohrad

18.11.
Avangard Omsk - Salavat Ufa
CSKA Moskva - Čerepovec
Nižnekamsk - Dynamo Moskva

19.11.
Amur Chabarovsk - Metallurg Magnitogorsk
Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
Nižnij Novgorod - Dynamo Minsk
Traktor Čeljabinsk - Jokerit

20.11.
Dinamo Riga - Dynamo Moskva
Salavat Ufa - Kunlun
Sibir Novosibirsk - Bars Kazaň
Soči - Čerepovec
Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Víťaz Podoľsk - CSKA Moskva

21.11.
Avangard Omsk - Jekaterinburg
Spartak Moskva - Dynamo Minsk
Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk

22.11.
Barys Nur-Sultan - Bars Kazaň
Jokerit - Dynamo Moskva
Nižnekamsk - Kunlun
Salavat Ufa - Amur Chabarovsk
Sibir Novosibirsk - Nižnij Novgorod
SKA Petrohrad - Čerepovec
Soči - Lokomotiv Jaroslavľ
Víťaz Podoľsk - Dinamo Riga

23.11.
Avangard Omsk - Dynamo Minsk

24.11.
Barys Nur-Sultan - Amur Chabarovsk
Jekaterinburg - CSKA Moskva
Jokerit - Lokomotiv Jaroslavľ
Salavat Ufa - Bars Kazaň
Sibir Novosibirsk - Vladivostok
Soči - Dinamo Riga
Traktor Čeljabinsk - Nižnij Novgorod

25.11.
Avangard Omsk - Víťaz Podoľsk
SKA Petrohrad - Kunlun
Spartak Moskva - Nižnekamsk

26.11.
Čerepovec - Dinamo Riga
Dynamo Minsk - Vladivostok
Dynamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Jekaterinburg - Nižnij Novgorod
Jokerit - Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
Traktor Čeljabinsk - CSKA Moskva

27.11.
Bars Kazaň - Sibir Novosibirsk
SKA Petrohrad - Soči
Víťaz Podoľsk - Nižnekamsk

28.11.
Čerepovec - Vladivostok
Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
Kunlun - Avangard Omsk
Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskva
Traktor Čeljabinsk - Salavat Ufa

29.11.
Bars Kazaň - Soči
Jokerit - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Minsk
Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva

30.11.
Amur Chabarovsk - Spartak Moskva
Dinamo Riga - SKA Petrohrad
Kunlun - Avangard Omsk
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa

December 2019

01.12.
Bars Kazaň - Dynamo Moskva
Barys Nur-Sultan - Dynamo Minsk
Čerepovec - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Jekaterinburg
Nižnekamsk - Soči

02.12.
Amur Chabarovsk - Avangard Omsk
CSKA Moskva - SKA Petrohrad
Kunlun - Víťaz Podoľsk
Salavat Ufa - Jokerit
Vladivostok - Spartak Moskva

03.12.
Lokomotiv Jaroslavľ - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - Jekaterinburg
Salavat Ufa - Traktor Čeljabinsk
Soči - Dynamo Minsk

04.12.
Amur Chabarovsk - Víťaz Podoľsk
Barys Nur-Sultan - Jokerit
CSKA Moskva - Dynamo Moskva
Dinamo Riga - Čerepovec
Kunlun - Spartak Moskva
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk
SKA Petrohrad - Bars Kazaň

05.12.
Nižnekamsk - Traktor Čeljabinsk
Salavat Ufa - Metallurg Magnitogorsk
Soči - Jekaterinburg

06.12.
Dynamo Minsk - Čerepovec
Dynamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Nižnij Novgorod - Bars Kazaň
Sibir Novosibirsk - Jokerit
Vladivostok - Víťaz Podoľsk

07.12.
Jekaterinburg - Dinamo Riga
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeljabinsk
Soči - Barys Nur-Sultan
Vladivostok - Kunlun

08.12.
Avangard Omsk - Bars Kazaň
Čerepovec - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Minsk - CSKA Moskva
Dynamo Moskva - SKA Petrohrad
Nižnekamsk - Salavat Ufa

09.12.
Amur Chabarovsk - Kunlun
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
Jokerit - Spartak Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga
Traktor Čeljabinsk - Sibir Novosibirsk
Víťaz Podoľsk - Nižnij Novgorod

17.12.
Dinamo Riga - CSKA Moskva
Dynamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Moskva - Jokerit
Jekaterinburg - Amur Chabarovsk
Kunlun - Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk - Nižnekamsk
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
SKA Petrohrad - Čerepovec
Spartak Moskva - Víťaz Podoľsk

18.12.
Dynamo Minsk - Soči
Kunlun - Vladivostok
Nižnij Novgorod - Barys Nur-Sultan

19.12.
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Bars Kazaň - Salavat Ufa
Dynamo Moskva - Čerepovec
Jekaterinburg - Nižnekamsk
Jokerit - Lokomotiv Jaroslavľ
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk
Víťaz Podoľsk - Dinamo Riga

20.12.
Spartak Moskva - Soči
Víťaz Podoľsk - Barys Nur-Sultan

21.12.
Avangard Omsk - Salavat Ufa
Bars Kazaň - Sibir Novosibirsk
Jokerit - Dinamo Riga
Kunlun - Nižnij Novgorod
Lokomotiv Jaroslavľ - Čerepovec
Traktor Čeljabinsk - Nižnekamsk
Vladivostok - Dynamo Minsk

22.12.
Dynamo Moskva - Soči
SKA Petrohrad - Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moskva - Barys Nur-Sultan
Víťaz Podoľsk - CSKA Moskva

23.12.
Amur Chabarovsk - Dynamo Minsk
Čerepovec - Traktor Čeljabinsk
Kunlun - Jekaterinburg
Salavat Ufa - Bars Kazaň
Vladivostok - Nižnij Novgorod

24.12.
CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk

25.12.
Amur Chabarovsk - Nižnij Novgorod
Avangard Omsk - Traktor Čeljabinsk
Barys Nur-Sultan - SKA Petrohrad
CSKA Moskva - Dynamo Moskva
Čerepovec - Soči
Kunlun - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Bars Kazaň
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva
Vladivostok - Jekaterinburg

26.12.
Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Jokerit

27.12.
Amur Chabarovsk - Jekaterinburg
Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva
Sibir Novosibirsk - SKA Petrohrad
Traktor Čeljabinsk - Spartak Moskva

28.12.
Bars Kazaň - Lokomotiv Jaroslavľ
CSKA Moskva - Víťaz Podoľsk
Nižnekamsk - Avangard Omsk
Nižnij Novgorod - Dinamo Riga
Sibir Novosibirsk - Kunlun
Soči - Jokerit

29.12.
Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
Čerepovec - SKA Petrohrad
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva
Soči - Spartak Moskva
Vladivostok - Amur Chabarovsk

30.12.
Barys Nur-Sultan - Kunlun
CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ
Dynamo Minsk - Dinamo Riga
Jokerit - Víťaz Podoľsk
Traktor Čeljabinsk - Avangard Omsk

Január 2020

03.01.
Avangard Omsk - Vladivostok
Čerepovec - Dynamo Minsk
Dynamo Moskva - Kunlun
Jokerit - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk - Jekaterinburg
Nižnij Novgorod - Traktor Čeljabinsk
Sibir Novosibirsk - Nižnekamsk
Spartak Moskva - Víťaz Podoľsk

04.01.
Dinamo Riga - Barys Nur-Sultan
Soči - CSKA Moskva

05.01.
Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk
Čerepovec - Amur Chabarovsk
Dynamo Minsk - SKA Petrohrad
Jekaterinburg - Nižnekamsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Kunlun
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
Spartak Moskva - Dynamo Moskva
Víťaz Podoľsk - Vladivostok

06.01.
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
Dinamo Riga - Jokerit
Salavat Ufa - CSKA Moskva

07.01.
Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
Dynamo Minsk - Kunlun
Dynamo Moskva - Amur Chabarovsk
Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
Nižnij Novgorod - Vladivostok
Soči - Traktor Čeljabinsk
Spartak Moskva - SKA Petrohrad

08.01.
Dinamo Riga - Čerepovec
Dynamo Moskva - CSKA Moskva
Nižnekamsk - Barys Nur-Sultan
Salavat Ufa - Lokomotiv Jaroslavľ
Spartak Moskva - Jokerit

09.01.
Bars Kazaň - Nižnij Novgorod
Jekaterinburg - Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarovsk

10.01.
CSKA Moskva - Kunlun
Dynamo Minsk - Víťaz Podoľsk
Jokerit - Čerepovec
Salavat Ufa - Dynamo Moskva
Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Soči - Spartak Moskva

11.01.
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
Jokerit - Čerepovec
Nižnekamsk - Nižnij Novgorod

12.01.
Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Jaroslavľ
CSKA Moskva - Jekaterinburg
Dynamo Minsk - Spartak Moskva
Nižnekamsk - Víťaz Podoľsk
Salavat Ufa - Dinamo Riga
SKA Petrohrad - Dynamo Moskva
Traktor Čeljabinsk - Soči
Vladivostok - Bars Kazaň

13.01.
Amur Chabarovsk - Avangard Omsk
Kunlun - Sibir Novosibirsk

14.01.
Amur Chabarovsk - Bars Kazaň
Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa
CSKA Moskva - Dynamo Minsk
Čerepovec - Jekaterinburg
Kunlun - Sibir Novosibirsk
Nižnij Novgorod - Soči
SKA Petrohrad - Dinamo Riga
Traktor Čeljabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Víťaz Podoľsk - Jokerit

15.01.
Vladivostok - Avangard Omsk

16.01.
Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva - Soči
Čerepovec - Spartak Moskva
Jekaterinburg - Salavat Ufa
Kunlun - Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Moskva
Nižnekamsk - Traktor Čeljabinsk
SKA Petrohrad - Jokerit
Víťaz Podoľsk - Dynamo Minsk
Vladivostok - Avangard Omsk

21.01.
CSKA Moskva - SKA Petrohrad
Dinamo Riga - Soči
Dynamo Minsk - Spartak Moskva
Dynamo Moskva - Bars Kazaň
Jokerit - Barys Nur-Sultan
Kunlun - Amur Chabarovsk
Nižnekamsk - Jekaterinburg
Nižnij Novgorod - Lokomotiv Jaroslavľ
Salavat Ufa - Vladivostok
Sibir Novosibirsk - Traktor Čeljabinsk
Víťaz Podoľsk - Avangard Omsk

22.01.
Kunlun - Amur Chabarovsk

23.01.
Avangard Omsk - Soči
Bars Kazaň - Salavat Ufa
Dynamo Moskva - Víťaz Podoľsk
Jekaterinburg - Traktor Čeljabinsk
Jokerit - Vladivostok
Lokomotiv Jaroslavľ - CSKA Moskva
SKA Petrohrad - Barys Nur-Sultan
Spartak Moskva - Čerepovec

24.01.
Nižnekamsk - Sibir Novosibirsk
Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk

25.01.
Dinamo Riga - Vladivostok
Dynamo Minsk - Čerepovec
Jekaterinburg - Bars Kazaň
Jokerit - Kunlun
Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan
Spartak Moskva - Traktor Čeljabinsk
Víťaz Podoľsk - Lokomotiv Jaroslavľ

26.01.
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva - Sibir Novosibirsk
Jokerit - Nižnekamsk
SKA Petrohrad - Nižnij Novgorod

27.01.
Čerepovec - Víťaz Podoľsk
Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
Soči - Lokomotiv Jaroslavľ
Spartak Moskva - Kunlun
Traktor Čeljabinsk - Bars Kazaň

28.01.
Amur Chabarovsk - Salavat Ufa
Avangard Omsk - Nižnekamsk
Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk
Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod
SKA Petrohrad - Dynamo Minsk

29.01.
Amur Chabarovsk - Salavat Ufa
Víťaz Podoľsk - Bars Kazaň
Vladivostok - CSKA Moskva

30.01.
Barys Nur-Sultan - Nižnekamsk
Dynamo Moskva - Dinamo Riga
Jekaterinburg - Dynamo Minsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Nižnij Novgorod
Metallurg Magnitogorsk - Jokerit
SKA Petrohrad - Avangard Omsk
Soči - Čerepovec
Traktor Čeljabinsk - Kunlun

31.01.
Amur Chabarovsk - CSKA Moskva
Vladivostok - Salavat Ufa

Február 2020

01.02.
Bars Kazaň - Dinamo Riga
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Jokerit
Metallurg Magnitogorsk - Jekaterinburg
Nižnij Novgorod - Čerepovec
Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk
Soči - Víťaz Podoľsk
Spartak Moskva - Dynamo Moskva

02.02.
Vladivostok - Salavat Ufa

03.02.
Bars Kazaň - Víťaz Podoľsk
Dinamo Riga - Jokerit
Kunlun - CSKA Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
Nižnekamsk - Čerepovec
Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva
Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg
Spartak Moskva - SKA Petrohrad
Vladivostok - Amur Chabarovsk

11.02.
Avangard Omsk - Bars Kazaň
CSKA Moskva - Nižnij Novgorod
Dinamo Riga - Dynamo Minsk
Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
Jokerit - Traktor Čeljabinsk
Nižnekamsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Salavat Ufa - Vladivostok
Sibir Novosibirsk - Kunlun
SKA Petrohrad - Amur Chabarovsk
Spartak Moskva - Metallurg Magnitogorsk
Víťaz Podoľsk - Soči

13.02.
Avangard Omsk - Vladivostok
CSKA Moskva - Barys Nur-Sultan
Čerepovec - Kunlun
Dinamo Riga - Bars Kazaň
Dynamo Moskva - Traktor Čeljabinsk
Jekaterinburg - Jokerit
Lokomotiv Jaroslavľ - Dynamo Minsk
Nižnekamsk - Metallurg Magnitogorsk
Nižnij Novgorod - SKA Petrohrad
Salavat Ufa - Spartak Moskva
Sibir Novosibirsk - Soči
Víťaz Podoľsk - Amur Chabarovsk

15.02.
Bars Kazaň - Spartak Moskva
Barys Nur-Sultan - Soči
Dinamo Riga - Dynamo Moskva
Dynamo Minsk - Jekaterinburg
Jokerit - Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Jaroslavľ - CSKA Moskva
Nižnekamsk - Vladivostok
Nižnij Novgorod - Amur Chabarovsk
Salavat Ufa - SKA Petrohrad
Sibir Novosibirsk - Čerepovec
Traktor Čeljabinsk - Kunlun

17.02.
Dinamo Riga - Jekaterinburg
Dynamo Minsk - CSKA Moskva
Jokerit - Dynamo Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Kunlun
Nižnekamsk - Amur Chabarovsk
Salavat Ufa - Soči
SKA Petrohrad - Vladivostok
Traktor Čeljabinsk - Čerepovec

18.02.
Bars Kazaň - Avangard Omsk
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Víťaz Podoľsk
Spartak Moskva - Nižnij Novgorod

19.02.
Čerepovec - Dynamo Moskva
Traktor Čeljabinsk - Vladivostok

20.02.
Amur Chabarovsk - Dinamo Riga
Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
SKA Petrohrad - Nižnij Novgorod
Soči - Víťaz Podoľsk
Spartak Moskva - Bars Kazaň

21.02.
Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa
CSKA Moskva - Dynamo Minsk
Metallurg Magnitogorsk - Nižnekamsk

22.02.
Čerepovec - Víťaz Podoľsk
Soči - Nižnij Novgorod
Traktor Čeljabinsk - Sibir Novosibirsk
Vladivostok - Dinamo Riga

23.02.
Amur Chabarovsk - Nižnekamsk
Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Bars Kazaň - Dynamo Minsk
Dynamo Moskva - Spartak Moskva
Jokerit - SKA Petrohrad
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa

24.02.
Amur Chabarovsk - Nižnekamsk
Kunlun - Dinamo Riga
Vladivostok - Barys Nur-Sultan

25.02.
Avangard Omsk - Jekaterinburg
Bars Kazaň - Salavat Ufa
CSKA Moskva - SKA Petrohrad
Čerepovec - Soči
Dynamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Nižnij Novgorod - Jokerit
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Víťaz Podoľsk - Spartak Moskva

26.02.
Amur Chabarovsk - Barys Nur-Sultan
Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga
Vladivostok - Nižnekamsk

27.02.
Avangard Omsk - Jokerit
Bars Kazaň - Jekaterinburg
CSKA Moskva - Soči
Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
Traktor Čeljabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Víťaz Podoľsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Aktuálne zápasy
⇓   21.09.2019   ⇓
13:30 Ufa - Nižnekamsk
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Góly: 42. Omark (M. Majorov, Sošnikov), 45. M. Majorov (Ar. Sergejev, Kadejkin)
14:00 Jekaterin. - Spartak
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Góly: 15. Platt (Sexton, Holland), 27. Holland (Macek) – 20. Fjodorov (Gončarov, Chochlačov), 21. Juňkov (D. Višnevskij, Gončarov), 21. Rylov (Chochlačov, Fjodorov), 35. Gončarov
14:00 Magnitka - Kazaň
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Góly: 4. Loktionov (Paršin) – 22. Wikstrand (Azevedo, Ožiganov), 44. Cormier (Wikstrand, K. Petrov)
16:00 Traktor - Novgorod
2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Góly: 12. A. Alexejev (Nikolišin), 57. Kodola (Chochlov, Markovin) – 2. Bočarov, 16. Q. Howden (Szczechura, Orlov), 18. Schroeder (Žafjarov), 40. Schroeder (Ch. Genoway, Szczechura)
16:00 Soči - Admiral
1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 4. Šmeljov (Collins, Lugin) – 22. V. Butuzov (Ibatullin, J. Petrov), 62. Glazačev
16:10 Minsk - Jokerit
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Góly: 27. Gotovec, 32. Pulkkinen (Derjabin, Ďukov), 39. A. Kosticyn (Prince), 42. Feoktistov (Kitarov, Ďukov), 55. Pulkkinen (Kogaljov, Shore)
16:30 D. Moskva - Riga
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly: 40. A. Petersson (Šipačov, Mironov), 40. Ljamin (J. Zajcev, Šipačov), 57. A. Petersson, 59. Jaškin (Šipačov) – 59. Ališauskas

22.09.2019
16:00 Omsk - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 SKA Petr. - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

23.09.2019
14:30 Novosibirsk - Kazaň
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Čeľabinsk - Nižneka.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Traktor - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Jaroslavľ - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 SKA Petr. - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist