Tímy

V sezóne 2018/19 sa v KHL predstavuje 25 tímov zo siedmich krajín. Rusko zastupuje 19 tímov, po jednom majú v lige aj Čína, Bielorusko, Fínsko, Kazachstan, Lotyšsko a Slovensko.

Západná konferencia
Bobrovova divízia
Tarasovova divízia
Dinamo Riga
CSKA Moskva
Dynamo Moskva
Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki
Lokomotiv Jaroslavľ
Severstaľ Čerepovec
Slovan Bratislava
SKA Petrohrad
Soči
Spartak Moskva
Viťaz Podolsk

Východná konferencia
Charlamovova divízia
Černyševova divízia
Ak Bars Kazaň
Admiral Vladivostok
Avtomobilist Jekaterinburg
Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
Neftechimik Nižnekamsk
Barys Astana
Torpedo Nižnij Novgorod
Salavat Julajev Ufa
Traktor Čeľabinsk
Sibir Novosibirsk
 
Red Star Kunlun
Aktuálne zápasy
⇓   04.11.2019   ⇓
15:00 Čerepov. - Kazaň
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Góly: 33. Cormier (Judin, Ljamkin), 33. E. Galimov (Kara)
15:00 Jaroslavľ - Admiral
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
Góly: 16. Polunin (Iljenko, S. Da Costa), 28. Sidorov (Savčenko, Sannikov) – 18. V. Strelcov (Ibatullin), 24. Vicharev (Almqvist, Bakoš), 33. Vicharev (A. Osipov), 57. V. Butuzov (A. Osipov, K. Voronin), 58. Ljungh (Almqvist)
15:00 Nižnekamsk - CSKA
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Góly: 10. Pajgin (Porjadin, R. Murphy), 18. Enlund (Šaripzjanov), 55. Chajrullin, 60. Šiksatdarov (Pajgin) – 41. Vey (Grigorenko, Kaprizov)
15:00 Víťaz - Novgorod
3:4 sn (0:0, 1:0, 2:3, 0:0)
Góly: 40. Grebenščikov (Jormakka, M. Aaltonen), 41. M. Aaltonen (A. Sjomin), 47. A. Sjomin (Stasenko) – 42. Bočarov, 45. Šenfeld, 51. Rattie (Schroeder, Žafjarov), roz.SN: Schroeder

12.11.2019
15:00 Magnitka - Čeľabinsk
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Góly: 11. J. Jakovlev (N. Kuljomin, A. Nestrašil), 27. Bereglazov (Mozjakin, A. Nestrašil), 27. Potechin (Bujnickij), 44. Rasmussen (O'Dell, Potechin), 51. Potechin (Loktionov) – 15. Virtanen (Kravcov, Calof), 57. Ščerbak
17:00 Kazaň - Omsk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 25. Fisenko (Lukojanov, Rukavišnikov), 42. Kara (V. Tichonov, Galijev), 59. Azevedo
17:00 Čerepov. - Barys
1:2 pp (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
Góly: 20. Kapustin (J. Jakovlev, Provolnev) – 47. Tangradi (Dietz, R. Starčenko), 63. Sagadejev
17:00 Jaroslavľ - Novosib.
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 4. Pääjärvi (Lander), 59. Lander
17:10 Minsk - Novgorod
6:5 sn (2:0, 2:3, 1:2, 0:0)
Góly: 4. Paré (Martynov, Prince), 19. Pulkkinen (Spooner, Kovyršin), 33. Dostanko (Demkov, A. Kosticyn), 39. Dostanko (Prince, Dostanko), 55. Demkov (A. Kosticyn, Kovyršin), roz.SN: Kogaljov – 25. Verjajev (D. Iljin, Bočarov), 34. Belevič (Orlov, Urakov), 36. Aljajev (Barancev, Varnakov), 42. Šenfeld (Barancev, Varnakov), 59. Šenfeld (Aljajev)
17:30 CSKA - Spartak
2:3 pp (1:2, 0:0, 1:0, 0:1)
Góly: 13. Marčenko (Vey, Kaprizov), 60. Al. Popov (Kalinin, Šalunov) – 9. Juňkov (Chochlačov, Fjodorov), 11. Zubov (Nikoncev), 65. Zubov (Daugavinš)
17:30 D. Moskva - Nižneka.
3:6 (0:1, 0:2, 3:3)
Góly: 47. A. Petersson (Indrašis, Ljamin), 49. Tarasov (Ogurcov, Šipačov), 59. Jaškin – 3. Porjadin (R. Murphy), 23. Denis Kazionov (Šiksatdarov), 23. Chajrullin (Šiksatdarov, Šaripzjanov), 46. Rjasenskij, 52. Bryncev (Chajrullin), 55. R. Murphy
18:30 Riga - Ufa
1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Góly: 36. Ališauskas (Gegeris, Berzinš) – 28. Kugryšev, 63. Kugryšev (Burmistrov, Koledov)

13.11.2019
10:00 Amur - SKA Petr.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Jekaterin. - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:10 Minsk - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist