Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 CSKA Moskva 59 41 5 4 0 0 9 180-73 100
2 SKA Petrohrad 59 42 3 1 2 3 8 198-79 97
3 Lokomotiv Jaroslavľ 60 34 3 3 0 5 15 158-112 85
4 Jokerit 59 30 4 1 1 5 18 182-154 76
5 Dynamo Moskva 59 26 5 1 0 6 21 148-135 70
6 Spartak Moskva 59 21 3 4 2 6 23 152-148 64
7 Viťaz Podolsk 59 22 4 1 4 3 25 128-155 61
8 HC Soči 59 16 6 3 6 4 24 138-154 60
9 Dinamo Riga 59 17 5 2 4 6 25 119-148 58
10 Severstaľ Čerepovec 59 12 5 4 1 3 34 113-171 46
11 Dinamo Minsk 59 14 0 2 2 6 35 110-170 40
12 Slovan Bratislava 59 10 4 1 1 2 41 100-199 33

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Avtomobilist Jekaterinburg 59 36 6 2 0 1 14 177-118 89
2 Barys Astana 58 28 5 4 3 6 12 185-141 83
3 Ak Bars Kazaň 59 33 2 2 5 0 17 158-128 79
4 Avangard Omsk 60 28 4 5 0 5 18 168-129 79
5 Metallurg Magnitogorsk 58 32 4 2 1 1 18 168-126 78
6 Salavat Julajev Ufa 60 24 5 1 4 5 21 153-135 69
7 Torpedo 59 18 5 2 3 7 24 168-186 60
8 Traktor Čeľabinsk 58 17 8 1 1 3 28 98-142 56
9 Sibir Novosibirsk 59 19 2 3 1 5 29 139-176 54
10 Neftechimik Nižnekamsk 59 15 7 1 3 3 30 127-151 52
11 Kunlun Red Star 58 18 0 1 4 5 30 130-174 47
12 Admiral Vladivostok 58 16 0 4 3 2 33 130-167 45
13 Amur Chabarovsk 58 15 1 1 5 4 32 114-170 43
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Aktuálne zápasy
⇓   14.02.2019   ⇓
10:30 Chabarovsk - Omsk
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Góly: 18. Vl. Ušenin (Dedunov, Vj. Ušenin), 23. Fajzullin (T. Zohorna, J. Kolář), 36. J. Kolář (Rasskazov) – 38. Stålberg (J. Medvedev, Beck), 56. Čudinov (Beck, Desharnais)
10:30 Vladivostok - Ufa
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Góly: 4. K. Voronin (Glazačev, Ďjakov), 12. V. Polák (Tatalin), 16. Glazačev (Ugolnikov, Mereskin)
14:30 Astana - Kunlun
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Góly: 15. Akolzin (Dietz, Asetov), 30. R. Starčenko (Makljukov, Bochenski), 50. Akolzin (Cormier) – 51. Fontaine (Parlett)
17:00 Nižnekamsk - Novosibi.
5:4 pp (4:1, 0:2, 0:1, 1:0)
Góly: 1. Bikmullin (Jo. Nättinen, Ruohomaa), 6. Chisamutdinov (Porjadin), 11. Porjadin (Šaripzjanov, Nestrašil), 17. Chisamutdinov (Nestrašil, Porjadin), 62. Ruohomaa (Chisamutdinov) – 20. Demidov (Sajustov, Milovzorov), 23. V. Komarov (Sajustov, Milovzorov), 34. Sajustov (Demidov, Milovzorov), 56. V. Komarov (Milovzorov, Šarov)

15.02.2019
15:00 Jekaterinburg - Kazaň
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Góly: 14. Ljamkin (M. Gluchov, Svitov), 37. Sekáč (Tkačov), 40. Tkačov (Lander)
17:00 Jaroslavľ - Víťaz
4:3 (0:0, 3:2, 1:1)
Góly: 26. Loktionov (Kozun), 27. Kartajev (M. Osipov, Kraskovskij), 35. M. Osipov (Kozun), 48. Kontiola (Nakládal, Kozun) – 27. Řepík, 39. P. Černov (Makejev), 53. P. Černov (Kokarev, N. Komarov)
17:30 CSKA - Slovan
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Góly: 16. Okulov (Al. Popov), 31. Vey (Romanov, Kaprizov), 33. Mamin (Dahlbeck, Slepyšev), 36. Okulov (Al. Popov, Šalunov) – 55. Grman (Buc)
17:30 D. Moskva - Soči
2:3 pp (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
Góly: 26. Mozer (Mojsejev), 37. Koivisto (Brjukvin) – 8. Kaletnik (Archipov), 58. Bočarov (O'Dell, K. Vorobjov), 62. Bakoš (Šmeljov, Collins)
17:30 Petrohrad - Jokerit
5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
Góly: 9. Jakupov (A. Belov, N. Gusev), 9. Karpov, 45. N. Gusev (Barabanov, M. Malcev), 49. Jakupov (Zubarev, V. Tichonov), 55. Hersley (A. Belov, Dacjuk) – 17. Jensen Aabo (Platt, Anttila), 59. Moses (A. Grant, Jormakka)
18:30 Riga - Minsk
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 11. Meija (Batna, Gegeris), 24. Batna (Lipsbergs, Zile), 48. Džerinš (Pavlovs) – 27. Jevenko (Lisovec, Kovyršin)

16.02.2019
08:00 Chabarovsk - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
08:00 Vladivostok - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:00 Astana - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čerepovec - Čeľabin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Nižnekamsk - Magnitog.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 N. Novgorod - Novosibi.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
18. 02. 18:30  Riga - Slovan
20. 02. 17:30  Jokerit - Slovan
22. 02. 17:30  Soči - Slovan
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist