Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 CSKA Moskva 28 16 1 2 0 3 6 84-46 41
2 SKA Petrohrad 30 10 4 3 2 2 9 72-61 38
3 Dynamo Msk 29 15 2 0 2 1 9 83-69 37
4 Torpedo 31 11 4 2 2 0 12 90-82 36
5 Viťaz Podolsk 28 11 1 3 3 2 8 65-63 35
6 Spartak Moskva 29 10 2 3 1 3 10 75-73 34
7 Jokerit 27 10 3 1 1 3 9 73-73 32
8 Lokomotiv Jaroslavľ 28 12 2 1 0 0 13 73-70 30
9 HC Soči 28 9 1 0 1 4 13 54-69 25
10 Severstaľ Čerepovec 29 4 2 3 2 4 14 55-77 24
11 Dinamo Minsk 28 5 2 1 4 3 13 67-92 23
12 Dinamo Riga 29 7 3 0 1 1 17 52-88 22

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Ak Bars Kazaň 27 20 1 0 1 0 5 86-45 43
2 Avangard Omsk 29 15 1 2 2 2 7 75-58 40
3 Salavat Julajev Ufa 29 12 3 1 3 0 10 70-64 35
4 Barys Astana 27 11 3 1 0 5 7 56-51 35
5 Metallurg Magnitogorsk 30 11 2 1 3 2 11 69-67 33
6 Neftechimik Nižnekamsk 31 10 2 3 1 2 13 77-80 33
7 Sibir Novosibirsk 26 13 1 0 2 2 8 55-54 32
8 Admiral Vladivostok 27 9 3 3 1 1 10 60-62 32
9 Avtomobilist Jekaterinburg 27 9 4 1 0 3 10 68-70 31
10 Kunlun Red Star 28 10 1 2 0 3 12 61-66 29
11 Amur Chabarovsk 28 10 0 1 1 3 13 49-59 26
12 Traktor Čeľabinsk 31 8 2 0 1 1 19 53-83 22
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Aktuálne zápasy
⇓   19.11.2019   ⇓
10:00 Amur - Magnitka
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Góly: 19. Golubev (T. Zohorna), 25. Rudenkov (Turbin), 40. Jordán (T. Zohorna, Golubev) – 14. N. Kuljomin, 29. N. Kuljomin (Loktionov)
14:30 Barys - Jekaterin.
3:2 pp (0:1, 1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 30. Ševčenko (Akolzin, Metalnikov), 46. Videll, 61. Dietz – 10. Holland (Sexton, Litovčenko), 43. Dawes (Macek, Platt)
15:00 Čeľabinsk - Jokerit
2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
Góly: 28. Bailen (Sedlák), 59. Hyka (Ščerbak, Karpuchin) – 4. Kontiola (Savinainen), 6. Oksanen (Anttila), 22. Savinainen (Kontiola, Halme), 34. Savinainen (O'Neill, Kontiola), 39. Joensuu
17:00 Novgorod - Minsk
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Góly: 3. Varnakov (Šenfeld, Q. Howden), 42. Rattie (Ch. Genoway, Žafjarov), 59. Q. Howden (Mišarin, Varnakov) – 39. Jevenko (Demkov, Pavlovič), 60. Pulkkinen (Spooner, Jevenko)

20.11.2019
13:30 Novosibirsk - Kazaň
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Ufa - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Soči - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Víťaz - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

21.11.2019
10:30 Admiral - Magnitka
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Jekaterin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist