Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Viťaz Podolsk 8 5 0 2 0 0 1 25-13 14
2 SKA Petrohrad 8 5 1 0 0 0 2 19-16 12
3 CSKA Moskva 8 5 1 0 0 1 1 24-11 13
4 Torpedo 10 4 2 0 0 0 4 30-26 12
5 Dynamo Msk 9 4 1 0 1 0 3 22-23 11
6 HC Soči 9 4 0 0 1 1 3 21-24 10
7 Spartak Moskva 10 3 0 0 0 3 4 26-26 9
8 Dinamo Minsk 8 3 1 0 0 0 4 24-21 8
9 Lokomotiv Jaroslavľ 7 3 0 0 0 0 4 19-22 6
10 Dinamo Riga 8 1 2 0 0 0 5 15-27 6
11 Jokerit 7 2 0 0 0 1 4 21-25 5
12 Severstaľ Čerepovec 9 1 0 1 0 1 6 19-30 5

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Avtomobilist Jekaterinburg 9 4 3 1 0 0 1 31-21 16
2 Salavat Julajev Ufa 8 5 0 0 1 0 2 18-16 11
3 Ak Bars Kazaň 7 6 0 0 0 0 1 25-14 12
4 Avangard Omsk 8 4 1 0 0 1 2 21-19 11
5 Traktor Čeľabinsk 10 3 2 0 0 1 4 18-19 11
6 Barys Astana 8 5 0 0 0 0 3 15-12 10
7 Sibir Novosibirsk 8 4 0 0 1 1 2 18-17 10
8 Admiral Vladivostok 8 3 1 0 0 0 4 14-19 8
9 Neftechimik Nižnekamsk 9 3 0 0 0 1 5 19-22 7
10 Kunlun Red Star 8 2 0 1 0 1 4 16-19 7
11 Metallurg Magnitogorsk 9 2 0 0 1 0 6 15-23 5
12 Amur Chabarovsk 9 0 0 0 0 3 6 12-22 3
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Aktuálne zápasy
⇓   21.09.2019   ⇓
13:30 Ufa - Nižnekamsk
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Góly: 42. Omark (M. Majorov, Sošnikov), 45. M. Majorov (Ar. Sergejev, Kadejkin)
14:00 Jekaterin. - Spartak
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Góly: 15. Platt (Sexton, Holland), 27. Holland (Macek) – 20. Fjodorov (Gončarov, Chochlačov), 21. Juňkov (D. Višnevskij, Gončarov), 21. Rylov (Chochlačov, Fjodorov), 35. Gončarov
14:00 Magnitka - Kazaň
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Góly: 4. Loktionov (Paršin) – 22. Wikstrand (Azevedo, Ožiganov), 44. Cormier (Wikstrand, K. Petrov)
16:00 Traktor - Novgorod
2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Góly: 12. A. Alexejev (Nikolišin), 57. Kodola (Chochlov, Markovin) – 2. Bočarov, 16. Q. Howden (Szczechura, Orlov), 18. Schroeder (Žafjarov), 40. Schroeder (Ch. Genoway, Szczechura)
16:00 Soči - Admiral
1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 4. Šmeljov (Collins, Lugin) – 22. V. Butuzov (Ibatullin, J. Petrov), 62. Glazačev
16:10 Minsk - Jokerit
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Góly: 27. Gotovec, 32. Pulkkinen (Derjabin, Ďukov), 39. A. Kosticyn (Prince), 42. Feoktistov (Kitarov, Ďukov), 55. Pulkkinen (Kogaljov, Shore)
16:30 D. Moskva - Riga
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly: 40. A. Petersson (Šipačov, Mironov), 40. Ljamin (J. Zajcev, Šipačov), 57. A. Petersson, 59. Jaškin (Šipačov) – 59. Ališauskas

22.09.2019
16:00 Omsk - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 SKA Petr. - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

23.09.2019
14:30 Novosibirsk - Kazaň
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Čeľabinsk - Nižneka.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Traktor - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Jaroslavľ - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 SKA Petr. - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist