Článok

V Zápase hviezd sa okrem Hudáčka predstaví aj útočník Slovana!

Marián Masaryk | 30.11.2018
KHL v piatok ukončila proces výberu hráčov pre najbližší Víkend hviezd v Kazani. Po hlasovaní fanúšikov a médií sme spoznali aj zvyšné mená, ktoré doplnili štyri divízne tímy. Je medzi nimi aj hráč Slovana Bratislava.


Jediné slovenské mužstvo v súťaži bude zastupovať český útočník Michal Řepík, ktorého donominovala samotná liga a zahrá si za Výber Tarasovovej divízie. Slovensko ako krajinu bude reprezentovať brankár Spartaka Moskva Július Hudáček, ktorého novinári zvolili do Výberu Bobrovovej divízie.

V dňoch 19. a 20. januára sa súťaží zručností a mini turnaja hviezd zúčastní spolu 44 hráčov z 23 tímov KHL.

Kompletné zostavy tímov pre Zápas hviezd 2019:

Bobrovova divízia

Brankári: Július Hudáček (Spartak Moskva), Magnus Hellberg (Petrohrad)
Obrancovia: Sami Lepistö (Jokerit), Mathew Maione (Riga), Patrik Hersley (Petrohrad), Miika Koivisto (Dynamo Moskva)
Útočníci: Dmitrij Kagarlickij (Dynamo Moskva), Nikita Gusev, Alexander Barabanov (Petrohrad), Linus Videll (Riga), Alexander Chochlačov (Spartak Moskva)

Tarasovova divízia

Brankári: Iľja Sorokin (CSKA Moskva), Konstantin Barulin (Soči)
Obrancovia: Alexander Jelesin, Jakub Nakládal (Jaroslavľ), Nikita Nesterov (CSKA Moskva), Kristian Chenkel (Minsk)
Útočníci: Miro Aaltonen (Viťaz), Kirill Kaprizov (CSKA Moskva), Andrej Loktionov (Jaroslavľ), Eric O´Dell (Soči), Michal Řepík (SLOVAN BRATISLAVA)

Charlamovova divízia

Brankári: Jakub Kovář (Jekaterinburg), Vladislav Podjapolsky (Kazaň)
Obrancovia: Viktor Antipin (Magnitogorsk), Paul Postma (Kazaň), Nikita Triamkin (Jekaterinburg), Denis Barancev (Nižný Novgorod)
Útočníci: Vitalij Kravcov (Čeľabinsk), Nigel Dawes, Stéphane Da Costa (Jekaterinburg), Sergej Moziakin (Magnitogorsk), Juuso Puustinen (Nižnekamsk)

Černyševova divízia

Brankári: Juha Metsola (Ufa), Igor Bobkov (Omsk)
Obrancovia: Marc-Andre Gragnani (Kunlun), Darren Dietz (Astana), Phillip Larsen (Ufa), Jan Kolář (Chabarovsk)
Útočníci: Anton Burdasov (Ufa), Sergej Širokov, Iľja Michejev (Omsk), Roman Starčenko (Astana), Nikita Michajlov (Novosibirsk)



Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   12.12.2018   ⇓
12:30 Kunlun - Astana
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly: 26. Wolski (Latta) – 15. Frattin, 30. Sagadejev (Asetov), 31. Michajlis (Dietz, Orechov), 59. Vi Svedberg
18:30 Slovan - Riga
3:4 (1:2, 2:1, 0:1)
Góly: 1. Taffe (Řepík), 34. Červený (Taffe), 37. Taffe (Červený) – 1. Darzinš (Balinskis, M. Redlihs), 17. M. Redlihs (Darzinš, Maione), 24. Videll (Maione, Darzinš), 47. Darzinš (M. Redlihs, Balinskis)

17.12.2018
12:30 Kunlun - Chabarovsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Kazaň - Jekaterinburg
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Nižnekamsk - Čeľabi.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 N. Novgorod - Magnitog.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

18.12.2018
10:30 Vladivostok - D. Moskv.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:00 Astana - Čerepovec
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - Chabarovsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:30 Novosibirsk - Jaroslav.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Minsk - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Petrohrad - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Soči - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Víťaz - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
18. 12. 17:30  Petrohrad - Slovan
20. 12. 17:30  Minsk - Slovan
23. 12. 17:00  Slovan - Magnitogorsk
26. 12. 17:00  Slovan - N. Novgorod
Najnovšie články

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist