Článok

KHL oznámila dejisko Zápasu hviezd. Bude v novej hale

Marián Masaryk | 12.07.2019
V závere druhého júlového pracovného týždňa zverejnila KHL miesto, kde sa v budúcej sezóne uskutoční tradičná januárová exhibícia najväčších hviezd. Tentoraz sa zídu v hlavnom meste Ruska.

V dňoch 11. až 19. januára 2020 sa bude vo VTB Aréne, domovskom stánku Dynama Moskva, konať Týždeň hviezd 2020. Začne sa 11. januára zápasom hviezd ženskej WHL, 12. januára sa odohrá turnaj hviezd juniorskej YHL s názvom Challenge Cup.

Celý exhibičný týždeň vyvrcholí Víkendom hviezd KHL. V sobotu 18. januára absolvujú vybraní hráči súťaže zručností a v nedeľu 19. januára sa uskutoční Zápas hviezd KHL vo formáte mini turnaja.

Dejisko každoročného podujatia vyberala špeciálna ligová komisia na základe 32 kritérií, vrátane infraštruktúry či miestnych osobností a sponzorov. Najnovšia hala v Moskve napokon dostala prednosť pred Petrohradom, Helsinkami, Jaroslavľou, Novosibirskom, Magnitogorskom i Vladivostokom.



Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   25.01.2020   ⇓
12:30 Ufa - Barys
5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
Góly: 13. Kugryšev (Kadejkin), 19. Hartikainen (Omark), 42. Kadejkin (Kugryšev, Lisovec), 50. Hartikainen (Larsen, Omark), 57. Sošnikov (Omark) – 33. Ohtamaa (Videll, Dietz), 44. R. Starčenko (Ohtamaa, Videll)
13:00 Jekaterin. - Kazaň
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Góly: 19. Platt (Litovčenko, Obidin), 34. Dawes (Holland, Macek) – 2. Chenkel (M. Gluchov), 22. E. Galimov (Zaripov, Jarullin), 27. A. Galimov (Frattin)
15:00 Jokerit - Kunlun
4:3 (0:2, 1:1, 3:0)
Góly: 25. Joensuu (Eronen, O'Neill), 44. M. Niemi (Oksanen), 55. Joensuu (Lehtonen, D. Sklenička), 59. Lehtonen (Kontiola) – 9. Yip (Shinkaruk, Miller), 17. T. Murphy (Miller, Yip), 22. Bartley (Yip, Brulé)
15:00 Spartak - Čeľabinsk
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Góly: 38. Nikoncev (Rylov), 44. R. Hanzl (Karsums), 50. Hersley (Rylov, Zubov), 51. Chochlačov (Hersley, Karsums)
15:00 Víťaz - Jaroslavľ
2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
Góly: 32. Varfolomejev (Orlovič-Grudkov), 41. Byvalcev (V. Lajunen) – 17. S. Da Costa (Alexejev), 19. Tkačjov (Misjul, Kudrjavcev), 43. Kajumov (Alexejev), 59. Lander (Iljenko), 60. Lander (Kudrjavcev)
15:10 Minsk - Čerepov.
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Góly: 18. Jerjomenko (Gragnani, Spooner) – 26. Kinrade (Kodola, Markovin), 36. Provolnev (Sizov, A. Alexejev), 52. Petunin (Markovin)
16:00 Riga - Admiral
1:2 sn (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
Góly: 54. Ďaloga (Meija) – 4. Vicharev (Lalonde), roz.SN: Bakoš

26.01.2020
15:00 Omsk - Magnitka
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Góly: 3. Manukjan (Zernov), 8. Šumakov (Košelev, K. Semjonov), 28. Košelev (Šumakov, K. Semjonov), 34. Stas (Dedunov), 36. Andrighetto, 47. Beck (Vojnov) – 30. J. Jakovlev (Antipin, Rasmussen)
15:00 CSKA - Novosibirsk
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Góly: 20. Slepyšev (Kaprizov), 48. Grigorenko (Vey), 49. Kaprizov (Slepyšev, M. Kempe)
15:00 Jokerit - Nižnekamsk
3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
Góly: 5. Halme (Lehtonen, Pihlström), 13. Kontiola (Haapala), 26. Nicklas Jensen (Haapala) – 2. White (Z. Mitchell, Porjadin), 16. Berglund
15:00 SKA Petr. - Novgorod
4:3 (1:0, 3:1, 0:2)
Góly: 9. Ivan Morozov (Podkolzin), 27. Kuzmenko (K. Marčenko, Ivan Morozov), 39. Jakupov (Lehterä), 40. Ožiganov (Kuzmenko) – 40. Šenfeld (Rattie, Ch. Genoway), 54. Belevič (D. Iljin), 59. Barancev (Ch. Genoway, Shore)

27.01.2020
15:00 Jekaterin. - Barys
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čeľabinsk - Kazaň
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Čerepov. - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Soči - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist