Bakošov tím neuspel v Novosibirsku

06. septembra 2019

Slovenský útočník Martin Bakoš vo štvrtok nebodoval a jeho Vladivostok prehral v Novosibirsku 1:5.

Rodák zo Spišskej Novej Vsi vo svojom druhom zápase sezóny odohral 16 minút a 16 sekúnd, počas ktorých sa prezentoval jednou strelou, dvoma trestnými minútami a jedným mínusovým bodom.

Výsledky - 05.09.2019:

Jokerit - Kaza? 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
Góly: 24. Pihlström (Kontiola), 57. Eronen (Norman) – 16. Galijev (Zaripov), 17. E. Galimov (K. Petrov, Fazylzjanov), 21. Cormier (Ožiganov), 33. K. Petrov (Pedan, Wikstrand), 43. Azevedo (Ožiganov)

Barys - Chabarovsk 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Góly: 26. Sagadejev (Šalapov, Ševčenko), 33. Makljukov (Knight, Svedberg), 50. Knight (Pakarinen) – 19. T. Zohorna (V. Vasiljev, H. Zohorna), 31. Rudenkov

Novosibirsk - Vladivostok 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Góly: 7. Milovzorov (Šarov), 18. Ilja Morozov (Sajustov), 23. Jokipakka (Torče?uk), 41. Ruohomaa, 53. Milovzorov – 1. Ugolnikov