Článok

Hudáček ukončil rekordnú sériu Podoľska, Bakoš skóroval

SlovakKHL.sk | 05.10.2019
V prvom zápase sobotného programu KHL na seba narazili dvaja slovenskí útočníci. Individuálne aj tímovo sa viac darilo tomu skúsenejšiemu. Neskôr sme videli v akcii aj ďalších dvoch hráčov spod Tatier.

Martin Bakoš strelil v druhej tretine svoj druhý gól v sezóne, aby pomohol Vladivostoku k výhre 2:1 nad Kunlunom. V akcii strávil 18 minút, počas ktorých si pripísal aj plusový bod a tri strely na bránu. V drese hostí sa predstavil Dávid Bondra, ktorý ani vo štvrtom zápase v KHL nebodoval. Odohral len osem a pol minúty s jedným streleckým pokusom.

Bakoš sa stal druhým najlepším strelcom spomedzi Slovákov v tejto sezóne. Jeden gól strelil Michal Čajkovský, so štyrmi je lídrom Adam Liška.

Brankár Július Hudáček predviedol 36 zákrokov a zneškodnil všetky štyri nájazdy súperov, aby doviedol Spartak k triumfu 2:1 nad Víťazom, ktorý tak prišiel o rekordnú sériu 11 výhier po sebe. Z výhry moskovského Dynama 4:1 nad Jekaterinburgom sa zase tešil obranca Michal Čajkovský, ktorý v akcii strávil 19 a štvrť minúty bez bodového zisku.

Výsledky - 05.10.2019:

Víťaz - Spartak 1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
Góly: 59. Voronkov (Švec-Rogovoj) – 23. Leščenko (Cyplakov, Šaškov), roz.SN: Daugavinš

Petrohrad - Čeľabinsk 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Góly: 8. Karpov (Galeňuk, Tkačov) – 9. Hyka (Sedlák), 12. Calof (Kručinin, S. Tereščenko)

CSKA - Riga 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Góly: 5. Vey (Sekáč), 25. Vey (Kiselevič, Mamin), 32. Nesterov (Grigorenko), 35. Kaprizov, 38. Telegin (A. Romanov, Kaprizov), 48. Marčenko (L. Johansson) – 18. Meija (Mamčics, Marenis)

Magnitogorsk - N. Novgorod 2:3 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
Góly: 4. Mozjakin (Paršin), 54. J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin) – 18. Žafjarov (Ch. Genoway, Schroeder), 30. Q. Howden (Bočarov), roz.SN: Varnakov

Jekaterinburg - D. Moskva 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Góly: 10. Golyšev (A. Garejev, Kučerjavenko) – 4. V. Kuljomin (Mojsejev, Volkov), 32. Mironov (Šipačov, Jaškin), 45. Ljamin (A. Petersson, Igumnov), 46. Brjukvin (Polygalov, Indrašis)

Novosibirsk - Nižnekamsk 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Góly: 10. Torčeňuk (Česalin), 16. Šarov, 20. Ruohomaa, 35. Ilja Morozov – 18. Pajgin (Chajrullin, Bryncev), 24. Volgin (Grošev, Denis Kazionov)

Vladivostok - Kunlun 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly: 21. Bakoš (V. Butuzov), 45. Lomako (Miščenko) – 50. Werek (D. Osipov)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   19.10.2019   ⇓
09:00 Kunlun - D. Moskva
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Góly: 15. Cracknell (Fram) – 8. Šipačov (Tarasov), 45. V. Kuljomin (Igumnov)
09:00 Admiral - Čerepov.
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Góly: 3. Vicharev (Ljungh, Bakoš), 37. Bakoš (Vicharev, Ljungh), 43. Vicharev, 55. Konnov (A. Strelcov, V. Strelcov), 60. Ljungh (Bakoš, Vicharev) – 8. Trubačjov (Geraskin, Chabarov), 27. Chochlov (Gračjov, Lapenkov), 29. Liška (Monachov, Jakimov)
13:30 Ufa - Kazaň
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly: 21. Omark (Hartikainen, Chochrjakov), 33. Lisovec (Kugryšev, Kadejkin), 60. Kadejkin (Kugryšev, V. Žarkov) – 28. Jarullin (Tkačjov)
15:00 Jokerit - Novgorod
3:4 pp (2:1, 1:0, 0:2, 0:1)
Góly: 5. Savinainen (Oksanen, Regin), 13. O'Neill (Lepistö), 27. Norman (Lepistö) – 3. Šenfeld (Žafjarov, Varnakov), 55. Varnakov (Ch. Genoway, Žafjarov), 57. Mišarin (Bočarov), 64. Q. Howden (Ch. Genoway)
16:00 CSKA - Čeľabinsk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 25. Telegin (Slepyšev, Svetlakov), 51. Sekáč (Telegin, Vey), 59. Grigorenko (Sekáč)

20.10.2019
13:00 Barys - Víťaz
2:1 (1:1, 1:0, -:-)
Góly: 5. Sagadejev (Makljukov), 35. Boyd (Michajlis, Knight) – 1. A. Sjomin (V. Lajunen, Jevsejenkov)
14:00 Magnitka - Omsk
2:0 (-:-, -:-, -:-)
Góly: 3. Rasmussen (Antipin), 12. Timkin (Kozun, Rasmussen)
16:00 Riga - Nižnekamsk