Článok

Bakoš sa dostal medzi hráčov týždňa

SlovakKHL.sk | 14.10.2019
Špeciálna komisia KHL v pondelok vyhlásila najlepších hráčov šiesteho týždňa sezóny 2019/20. Tentoraz sa medzi nich dostal aj slovenský hokejista.

Bol ním Martin Bakoš z Vladivostoku, ktorý bol vyhlásený za najlepšieho útočníka. K výhram Admiralu v troch minulotýždňových dueloch pomohol piatimi bodmi za tri góly a dve asistencie. Skóroval v každom zápase a dva duely dokonca rozhodol – jeden gólom, jeden nájazdom.

Pozri aj: Bakoš má výbornú formu. Ťaží z toho aj Admiral

Najlepším brankárom sa stal Edward Pasquale z Barysu, ktorý oba svoje štarty pretavil na víťazstvá na ľadoch súperov. Kanadský gólman pritom kryl 98,39 % striel a v piatok proti Sibiru vychytal čisté konto.

Mikko Lehkonen z Jokeritu bol vyhlásený za najlepšieho obrancu týždňa. Jeho tím vyhral tri zápasy z troch, pričom Fín strelil dva góly, vrátane jedného víťazného. V nedeľu tiež premenil rozhodujúci samostatný nájazd.

Najlepším nováčikom sa stal obranca Daniil Misyul z Lokomotivu, ktorý sa tešil z výhry v dvoch z troch duelov. Pripísal si pritom aj gól, ktorým rozhodol o nedeľnej výhre nad Kunlunom. Zaznamenal aj tri bodyčeky a dva bloky.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist