Článok

Bakošov Admiral, CSKA a Jokerit majú najlepšiu formu v KHL

SlovakKHL.sk | 17.10.2019
Moskovské CSKA sa vrátilo na víťaznú vlnu a momentálne patrí medzi tri tímy s top formou v KHL. V ostatnom čase sa pritom darí aj jednému tímu so Slovákom v základnej zostave.

Týmto tímom je Vladivostok, ktorému aj Martin Bakoš pomohol k päťzápasovej víťaznej sérii. Tú ťahá aj spomínaný armádny klub. Dlhšiu šnúru víťazstiev po sebe už má len jeden tím – fínsky Jokerit, ktorý vyhral šesť zápasov po sebe.

CSKA je na čele Západnej konferencie, ne čele Východnej je Kazaň, ktorá má tiež veľmi dobrú formu. Vladivostok sa na východe prepracoval už na šieste miesto.

Najhoršiu formu v Kontinentálnej hokejovej lige má momentálne Soči, ktoré si z posledných piatich duelov odniesol len dva body a ani jedno víťazstvo.

P. Tím Posl. 5 zápasov
Vo forme
1. CSKA 5-0-0-0
2. Jokerit 5-0-0-0
3. Vladivostok 2-3-0-0
4. Kazaň 4-0-0-1
5. Barys 3-0-2-0
Bez formy
1. Soči 0-0-2-3
2. Minsk 1-0-0-4
3. Nižnekamsk 0-1-1-3
4. Jekaterinburg 1-0-1-3
5. Čerepovec 1-1-0-3


Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   13.11.2019   ⇓
10:00 Amur - SKA Petr.
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Góly: 18. Gorškov (Vj. Ušenin, Kamalov) – 40. Galeňuk, 45. Zub, 50. Marčenko (Kemppainen, Zubarev)
12:30 Kunlun - Jokerit
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly: 30. Sproul (G. Reinhart, DeFazio), 42. Wong (Lockhart, Bartley) – 16. Halme (Norman, H. Ikonen), 36. Anttila (Joensuu, A. Grant), 46. A. Grant (Joensuu)
15:00 Jekaterin. - Soči
5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
Góly: 20. Dawes (Macek), 42. A. Garejev (Dacjuk), 44. A. Garejev (Belousov, Gurkin), 60. Dawes (Obidin), 60. Golyšev (Litovčenko, Alexej Vasilevskij) – 27. Tomilin (Archipov)
17:10 Minsk - Víťaz
4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
Góly: 10. Demkov (Kryskin, A. Kosticyn), 20. Spooner (Demkov, Enroth), 31. Kryskin (Pulkkinen), 34. Spooner – 11. Grebenščikov (Jormakka, M. Aaltonen), 13. V. Lajunen (M. Aaltonen), 29. A. Sjomin (V. Lajunen)

14.11.2019
17:00 Kazaň - Čeľabinsk
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Góly: 3. Galijev (Fazylzjanov, Fisenko), 6. Chenkel (Fazylzjanov, Galijev), 30. Kara (V. Tichonov, Jarullin), 45. Kara (Azevedo, Žuravljov) – 34. Sedlák (Bailen, Virtanen)
17:00 Čerepov. - Omsk
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Góly: 33. Morozov (Chipchura) – 3. I. Makarov, 6. Dedunov (I. Makarov, Pokka), 22. Andrighetto (Šumakov, Klinkhammer), 39. Beck (Vojnov), 59. Širokov (TS)
17:00 Jaroslavľ - Nižnek.
6:3 (3:0, 3:0, 0:3)
Góly: 1. Sannikov (Iljenko, Svitov), 14. Lander (Pääjärvi, J. Averin), 19. Alexejev (Kovalenko, Savčenko), 33. Nakládal (Kronwall, Apalkov), 35. Lander (Kronwall, Pääjärvi), 37. Denisenko (Alexejev, Svitov) – 46. Z. Mitchell (White, Porjadin), 56. Berglund (Aťušov, Enlund), 58. Šiksatdarov (Padakin)
17:00 Novgorod - Novosibirsk
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
Góly: 12. Schroeder (Rattie), 24. Barancev (Belevič, Gončaruk), 33. D. Iljin (Verjajev), 48. Bočarov (D. Iljin), 57. Bočarov, 60. Žafjarov (Schroeder) – 4. Ruohomaa (Jermakov, J. Peltola), 25. J. Peltola (Timašov, Ruohomaa)
17:30 CSKA - Ufa
2:5 (2:2, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Svetlakov (Tolčinskij, Slepyšev), 13. Svetlakov (M. Robinson, Kaprizov) – 10. Larsen (Omark, Hartikainen), 16. Koledov (Sošnikov), 47. Pašnin (Kadejkin), 49. M. Majorov (Kadejkin, Kugryšev), 60. Kugryšev (Pašnin, V. Žarkov)
17:30 D. Moskva - Barys
3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 4. Volkov (Mironov, Jaškin), 37. Polygalov (Volkov, Indrašis), 61. Jaškin (Šipačov) – 8. Metalnikov (Akolzin, Ševčenko), 20. Michajlis
18:30 Riga - Spartak
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Góly: 6. Ališauskas (Lipsbergs, Džerinš), 57. Setdikov (Džerinš, Meija), 60. Džerinš (Lipsbergs, M. Redlihs) – 52. Gončarov (Daugavinš)

15.11.2019
10:30 Admiral - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - SKA Petr.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Magnitka - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist