Slovenský súboj dopadol lepšie pre Čajkovského

23. októbra 2019

V stredu došlo v Kontinentálnej hokejovej lige k stretnutiu dvoch Slovákov. Kto vzišiel z tohto súboja víťazne?

Bol to obranca Michal Čajkovský, ktorý jednou asistenciou prispel k triumfu Dynama 4:1 nad Vladivostokom, ktorým si moskovský tím natiahol víťaznú sériu na tri zápasy. Vyhral pritom piaty duel zo šiestich. Martin Bakoš z domáceho tímu nebodoval. Admiral prehral druhý duel z posledných troch.

Čajkovský odohral necelých 17 minút, počas ktorých si pripísal aj jeden plusový bod a zblokoval jednu strelu. Bakoš odohral až 17 a pol minúty a z duelu si odniesol dva mínusové body. Bol však strelecky aktívny – s piatimi strelami viedol celý zápas.

Výsledky - 23.10.2019:

Riga - Čeľabinsk 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 23. Darzinš (McMillan), 53. Meija (Mamčics)

Magnitogorsk - Kaza? 1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
Góly: roz.SN: Ljubimov

Vladivostok - D. Moskva 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Góly: 53. Konnov (Lalonde, V. Strelcov) – 6. Afinogenov (Čajkovský, Hietanen), 33. Bojkov (Polygalov), 39. Jaškin (Tarasov, J. Zajcev), 41. Jaškin (Šipačov)

Chabarovsk - Soči 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Góly: 15. Golubev (A. Lazarev, Jazkov), 47. Korjagin (H. Zohorna, T. Zohorna) – 58. R. Rosén (Točickij)