Článok

Liška o trápení: Reprezentačná pauza pomôže

SlovakKHL.sk | 03.11.2019
Slovenský útočník Adam Liška má za sebou ďalší zápas s neúspešným kontom. Jeho Čerepovec v sobotu podľahol Podoľsku 1:2, aby si pripísal už siedmu prehru po sebe.

„Naším hlavným problémom je, že strieľame málo gólov. V posledných dvoch stretnutiach sme ich strelili jeden až dva. Potrebujeme ich strieľať viac,“ povedal Liška, ktorý neberie za ospravedlnenie fakt, že jeho mužstvo je neskúsené.

„Sme veľmi mladý tím, ale všetci už hráme hokej dlhý čas a vieme dobre, čo musíme robiť na ľade. Mali by sme nájsť v blízkej budúcnosti spôsob, akým našu hru zlepšiť.“

Bratislavský rodák, ktorý počas série prehier zaznamenal dva body za dva góly, je presvedčený o tom, že tímu pomôže reprezentačná pauza a dúfa, že po návrate sa opäť dočká víťazstiev.

„Myslím si, že reprezentačná prestávka nám pomôže spamätať sa z toho a všetko si premyslieť. Chlapci, ktorí budú reprezentovať, budú mať dobrú zápasovú prax. Možno všetci len potrebujeme zmenu prostredia. Teším sa však už na ďalšie zápasy a som si istý, že začneme opäť vyhrávať,“ skonštatoval Liška.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist