Článok

Čajkovský bodoval, Ufa strelila deväť gólov

SlovakKHL.sk | 03.11.2019
V nedeľu sa v Kontinentálnej hokejovej lige predstavil len jeden Slovák. Bodoval, no z výhry svojho mužstva sa tešiť nemohol.

Obranca Michal Čajkovský zaznamenal asistenciu, ale moskovské Dynamo podľahlo Omsku tesne 3:4. Bratislavský rodák odohral v zápase 16 minút a 23 sekúnd, počas ktorých si pripísal aj dva plusové body a jeden strelecký pokus.

V drese Kunlunu debutoval Devante Smith-Pelly, no nebola to vydarená premiéra – čínsky klub, hrajúci bez Dávida Bondru, prehral so Soči 0:2.

Nedeľa priniesla zaujímavý zápas aj v Petrohrade, kde o výhre SKA nad Rigou rozhodovali až nájazdy. Naopak, v Ufe to dramatické nebolo vôbec – domáci vyprášili trápiaci sa Minsk hladko 9:1. Jasnejšie víťazstvo sme v sezóne ešte nevideli.

Výsledky - 03.11.2019:

Omsk - D. Moskva 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Góly: 6. K. Semjonov, 23. Beck (Vojnov, Šumakov), 42. Andrighetto (Franson, Širokov), 57. Beck (Vojnov) – 5. Hietanen (Šipačov, Jaškin), 48. Hietanen (Čajkovský, Tarasov), 49. Jaškin

Petrohrad - Riga 4:3 SN (1:0, 2:3, 0:0, 0:0)
Góly: 5. Burdasov (Kuzmenko), 22. Barabanov (Galeňuk, Lehterä), 40. Kuzmenko (Barabanov, Karpov), roz.SN: Tkačjov – 26. Darzinš (M. Redlihs), 29. McMillan (Darzinš, Ališauskas), 36. McMillan (Darzinš)

Soči - Kunlun 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Góly: 18. Collins (Bertilsson, Ellis), 20. Strömwall (Collins, R. Rosén)

Magnitogorsk - Novosibirsk 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Góly: 18. Paršin (Mozjakin), 34. N. Kuljomin (Matuškin, Rasmussen), 48. J. Jakovlev (Antipin), 56. Timkin (Dronov, Korobkin) – 37. A. Jakovlev

Čeľabinsk - Jekaterinburg 3:5 (0:2, 1:3, 2:0)
Góly: 27. Mansurov (Šepelev), 51. Kravcov (Borodkin, Sergijenko), 51. Kosov (Karlin) – 16. Alexej Vasilevskij (Dacjuk, A. Garejev), 18. D. Bodrov (Holland, D. Bodrov), 23. Dacjuk (Sexton), 30. Dawes (Golyšev, Macek), 34. Obidin

Ufa - Minsk 9:1 (4:0, 3:1, 2:0)
Góly: 12. Sošnikov (Manninen), 13. Kadejkin (V. Žarkov, Kugryšev), 16. V. Žarkov (Kugryšev, Kadejkin), 19. Arzamascev (Sošnikov, Manninen), 22. Omark (Manninen), 28. Hartikainen (Omark), 37. Kugryšev, 47. Sošnikov (Omark, Larsen), 51. Kadejkin (Panin, Kugryšev) – 36. Jerjomenko (An. Stepanov, Spooner)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   21.01.2020   ⇓
12:30 Kunlun - Amur
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Góly: 15. Shinkaruk (Yip, T. Murphy), 31. Brulé (Yip, Shinkaruk), 36. Magee (Šustr), 41. Chelios (Shinkaruk, Yip) – 10. H. Zohorna (Rasskazov, Korjagin), 60. Turbin (Golubev, Rudenkov)
13:30 Novosibirsk - Čeľa.
5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Góly: 10. Loginov, 14. Puustinen (Jokipakka, Ruohomaa), 39. Šarov (Puustinen, Jokipakka), 56. Milovzorov (Šaškov, Ruohomaa), 59. Sajustov (Milovzorov, Demidov) – 22. Hyka (Calof), 37. Sedlák (Karpuchin, Hyka)
15:00 Ufa - Admiral
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Góly: 29. Kugryšev, 37. Sošnikov (Hartikainen, Omark)
17:00 Nižnekamsk - Jekate.
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 22. White – 35. D. Bodrov (Belousov, A. Garejev), roz.SN: Dacjuk
17:00 Novgorod - Jaroslavľ
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Góly: 12. Aljajev (Žafjarov, Varnakov), 42. Belevič (Bočarov), 51. Gončaruk (Počivalov) – 31. Tkačjov (Markov, Pääjärvi)
17:10 Minsk - Spartak
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Góly: 6. Martynov (Spooner, Morrow), 31. Prince (Gragnani, Spooner), 37. Dadonov (Drozdov, Znacharenko), 42. Kitarov – 16. Zubov (I. Višnevskij, Fjodorov), 21. R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev), 53. Daugavinš (Fjodorov, Zubov)
17:30 CSKA - SKA Petr.
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Góly: 39. Tolčinskij (Kaprizov), 42. Okulov (A. Marčenko, Šalunov), 43. Tolčinskij – 34. Podkolzin (A. Belov), 40. Karpov (Bengtsson, A. Belov)
17:30 D. Moskva - Kazaň
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 18. Galijev (O. Li), 50. K. Petrov (Frattin, Azevedo)
17:30 Jokerit - Barys
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Góly: 20. Joensuu – 4. Knight (Dietz, Videll), 26. Michajlis (Valk), 55. Šestakov (Valk, Blacker), 58. Videll, 60. Boyd (Akolzin)
17:30 Víťaz - Omsk
1:2 sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
Góly: 26. Jormakka (Byvalcev, Jo. Nättinen) – 20. Beck (McMillan, Vojnov), roz.SN: Beck
18:30 Riga - Soči
1:2 pp (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Góly: 48. Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs) – 10. Lugin (Kaletnik), 61. Rundblad (Altybarmakjan)

22.01.2020
12:30 Kunlun - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

23.01.2020
15:00 Jekaterin. - Čeľabin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Kazaň - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Jaroslavľ - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 D. Moskva - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Admiral
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 SKA Petr. - Barys
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist