Článok

Čajkovský bodoval, Ufa strelila deväť gólov

SlovakKHL.sk | 03.11.2019
V nedeľu sa v Kontinentálnej hokejovej lige predstavil len jeden Slovák. Bodoval, no z výhry svojho mužstva sa tešiť nemohol.

Obranca Michal Čajkovský zaznamenal asistenciu, ale moskovské Dynamo podľahlo Omsku tesne 3:4. Bratislavský rodák odohral v zápase 16 minút a 23 sekúnd, počas ktorých si pripísal aj dva plusové body a jeden strelecký pokus.

V drese Kunlunu debutoval Devante Smith-Pelly, no nebola to vydarená premiéra – čínsky klub, hrajúci bez Dávida Bondru, prehral so Soči 0:2.

Nedeľa priniesla zaujímavý zápas aj v Petrohrade, kde o výhre SKA nad Rigou rozhodovali až nájazdy. Naopak, v Ufe to dramatické nebolo vôbec – domáci vyprášili trápiaci sa Minsk hladko 9:1. Jasnejšie víťazstvo sme v sezóne ešte nevideli.

Výsledky - 03.11.2019:

Omsk - D. Moskva 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Góly: 6. K. Semjonov, 23. Beck (Vojnov, Šumakov), 42. Andrighetto (Franson, Širokov), 57. Beck (Vojnov) – 5. Hietanen (Šipačov, Jaškin), 48. Hietanen (Čajkovský, Tarasov), 49. Jaškin

Petrohrad - Riga 4:3 SN (1:0, 2:3, 0:0, 0:0)
Góly: 5. Burdasov (Kuzmenko), 22. Barabanov (Galeňuk, Lehterä), 40. Kuzmenko (Barabanov, Karpov), roz.SN: Tkačjov – 26. Darzinš (M. Redlihs), 29. McMillan (Darzinš, Ališauskas), 36. McMillan (Darzinš)

Soči - Kunlun 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Góly: 18. Collins (Bertilsson, Ellis), 20. Strömwall (Collins, R. Rosén)

Magnitogorsk - Novosibirsk 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Góly: 18. Paršin (Mozjakin), 34. N. Kuljomin (Matuškin, Rasmussen), 48. J. Jakovlev (Antipin), 56. Timkin (Dronov, Korobkin) – 37. A. Jakovlev

Čeľabinsk - Jekaterinburg 3:5 (0:2, 1:3, 2:0)
Góly: 27. Mansurov (Šepelev), 51. Kravcov (Borodkin, Sergijenko), 51. Kosov (Karlin) – 16. Alexej Vasilevskij (Dacjuk, A. Garejev), 18. D. Bodrov (Holland, D. Bodrov), 23. Dacjuk (Sexton), 30. Dawes (Golyšev, Macek), 34. Obidin

Ufa - Minsk 9:1 (4:0, 3:1, 2:0)
Góly: 12. Sošnikov (Manninen), 13. Kadejkin (V. Žarkov, Kugryšev), 16. V. Žarkov (Kugryšev, Kadejkin), 19. Arzamascev (Sošnikov, Manninen), 22. Omark (Manninen), 28. Hartikainen (Omark), 37. Kugryšev, 47. Sošnikov (Omark, Larsen), 51. Kadejkin (Panin, Kugryšev) – 36. Jerjomenko (An. Stepanov, Spooner)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   13.11.2019   ⇓
10:00 Amur - SKA Petr.
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Góly: 18. Gorškov (Vj. Ušenin, Kamalov) – 40. Galeňuk, 45. Zub, 50. Marčenko (Kemppainen, Zubarev)
12:30 Kunlun - Jokerit
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly: 30. Sproul (G. Reinhart, DeFazio), 42. Wong (Lockhart, Bartley) – 16. Halme (Norman, H. Ikonen), 36. Anttila (Joensuu, A. Grant), 46. A. Grant (Joensuu)
15:00 Jekaterin. - Soči
5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
Góly: 20. Dawes (Macek), 42. A. Garejev (Dacjuk), 44. A. Garejev (Belousov, Gurkin), 60. Dawes (Obidin), 60. Golyšev (Litovčenko, Alexej Vasilevskij) – 27. Tomilin (Archipov)
17:10 Minsk - Víťaz
4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
Góly: 10. Demkov (Kryskin, A. Kosticyn), 20. Spooner (Demkov, Enroth), 31. Kryskin (Pulkkinen), 34. Spooner – 11. Grebenščikov (Jormakka, M. Aaltonen), 13. V. Lajunen (M. Aaltonen), 29. A. Sjomin (V. Lajunen)

14.11.2019
17:00 Kazaň - Čeľabinsk
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Góly: 3. Galijev (Fazylzjanov, Fisenko), 6. Chenkel (Fazylzjanov, Galijev), 30. Kara (V. Tichonov, Jarullin), 45. Kara (Azevedo, Žuravljov) – 34. Sedlák (Bailen, Virtanen)
17:00 Čerepov. - Omsk
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Góly: 33. Morozov (Chipchura) – 3. I. Makarov, 6. Dedunov (I. Makarov, Pokka), 22. Andrighetto (Šumakov, Klinkhammer), 39. Beck (Vojnov), 59. Širokov (TS)
17:00 Jaroslavľ - Nižnek.
6:3 (3:0, 3:0, 0:3)
Góly: 1. Sannikov (Iljenko, Svitov), 14. Lander (Pääjärvi, J. Averin), 19. Alexejev (Kovalenko, Savčenko), 33. Nakládal (Kronwall, Apalkov), 35. Lander (Kronwall, Pääjärvi), 37. Denisenko (Alexejev, Svitov) – 46. Z. Mitchell (White, Porjadin), 56. Berglund (Aťušov, Enlund), 58. Šiksatdarov (Padakin)
17:00 Novgorod - Novosibirsk
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
Góly: 12. Schroeder (Rattie), 24. Barancev (Belevič, Gončaruk), 33. D. Iljin (Verjajev), 48. Bočarov (D. Iljin), 57. Bočarov, 60. Žafjarov (Schroeder) – 4. Ruohomaa (Jermakov, J. Peltola), 25. J. Peltola (Timašov, Ruohomaa)
17:30 CSKA - Ufa
2:5 (2:2, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Svetlakov (Tolčinskij, Slepyšev), 13. Svetlakov (M. Robinson, Kaprizov) – 10. Larsen (Omark, Hartikainen), 16. Koledov (Sošnikov), 47. Pašnin (Kadejkin), 49. M. Majorov (Kadejkin, Kugryšev), 60. Kugryšev (Pašnin, V. Žarkov)
17:30 D. Moskva - Barys
3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 4. Volkov (Mironov, Jaškin), 37. Polygalov (Volkov, Indrašis), 61. Jaškin (Šipačov) – 8. Metalnikov (Akolzin, Ševčenko), 20. Michajlis
18:30 Riga - Spartak
1:0 (1:0, 0:0, -:-)
Góly: 6. Ališauskas (Lipsbergs, Džerinš)

15.11.2019
10:30 Admiral - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - SKA Petr.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Magnitka - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist