Bakoš pomohol zdolať Lokomotiv, Liškov tím opäť prehral

04. novembra 2019

V pondelok sa v KHL odohrali posledné zápasy pred reprezentačnou prestávkou. V akcii boli pritom aj dvaja slovenskí útočníci.

Martin Bakoš si pripísal asistenciu, aby si svoje bodové konto rozšíril na 17 bodov (6+11). Podstatnejšie bolo, že jeho Vladivostok uspel v Jaroslavli 5:2 a pripísal si druhú výhru po sebe. Bakoš odohral v stretnutí bez štyroch sekúnd 20 minút a pripísal si aj štyri strely na bránu.

Bez bodov opúšťali zápas všetci hráči Čerepovca, ktorý prehral s Kaza?ou 0:2 a predĺžil si sériu prehier na osem zápasov. Adam Liška odohral 17 minút a 38 sekúnd. Ďalšie dve minúty strávil na trestnej lavici za držanie. Do prestávky vstúpi so ziskom 7 bodov (7+0) v 25 dueloch.

Výsledky - 04.11.2019:

Čerepovec - Kaza? 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Góly: 33. Cormier (Judin, Ljamkin), 33. E. Galimov (Kara)

Jaroslavľ - Vladivostok 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
Góly: 16. Polunin (Iljenko, S. Da Costa), 28. Sidorov (Savčenko, Sannikov) – 18. V. Strelcov (Ibatullin), 24. Vicharev (Almqvist, Bakoš), 33. Vicharev (A. Osipov), 57. V. Butuzov (A. Osipov, K. Voronin), 58. Ljungh (Almqvist)

Nižnekamsk - CSKA 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Góly: 10. Pajgin (Porjadin, R. Murphy), 18. Enlund (Šaripzjanov), 55. Chajrullin, 60. Šiksatdarov (Pajgin) – 41. Vey (Grigorenko, Kaprizov)

Víťaz - N. Novgorod 3:4 SN (0:0, 1:0, 2:3, 0:0)
Góly: 40. Grebenščikov (Jormakka, M. Aaltonen), 41. M. Aaltonen (A. Sjomin), 47. A. Sjomin (Stasenko) – 42. Bočarov, 45. Šenfeld, 51. Rattie (Schroeder, Žafjarov), roz.SN: Schroeder