Slováci nebodovali, Hudáček prehral. Čerepovec prehral 10. duel po sebe

15. novembra 2019

Vo štvrtok sa v KHL predstavili v akcii traja Slováci. Príliš sa im nedarilo.

Ako jediný sa z výhry tešil obranca Michal Čajkovský, ktorého moskovské Dynamo porazilo Barys 3:2 po predĺžení. Bratislavský rodák odohral 17 minút a 18 sekúnd so ziskom mínusového bodu a troch striel.

Nebodoval ani útočník Adam Liška, ktorý odohral 16 minút a 43 sekúnd pri prehre Čerepovca 1:5 s Avangardom – pre Severstaľ išlo o 10. prehru po sebe. Prehru si pripísal aj brankár Július Hudáček, ktorý inkasoval dva góly z 20 striel pri prehre Spartaka 1:3 s Rigou.

Výsledky - 14.11.2019:

Riga - Spartak 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Góly: 6. Ališauskas (Lipsbergs, Džerinš), 57. Setdikov (Džerinš, Meija), 60. Džerinš (Lipsbergs, M. Redlihs) – 52. Gončarov (Daugavinš)

CSKA - Ufa 2:5 (2:2, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Svetlakov (Tolčinskij, Slepyšev), 13. Svetlakov (M. Robinson, Kaprizov) – 10. Larsen (Omark, Hartikainen), 16. Koledov (Sošnikov), 47. Pašnin (Kadejkin), 49. M. Majorov (Kadejkin, Kugryšev), 60. Kugryšev (Pašnin, V. Žarkov)

D. Moskva - Barys 3:2 PP (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 4. Volkov (Mironov, Jaškin), 37. Polygalov (Volkov, Indrašis), 61. Jaškin (Šipačov) – 8. Metalnikov (Akolzin, Ševčenko), 20. Michajlis

Kaza? - Čeľabinsk 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Góly: 3. Galijev (Fazylzjanov, Fisenko), 6. Chenkel (Fazylzjanov, Galijev), 30. Kara (V. Tichonov, Jarullin), 45. Kara (Azevedo, Žuravljov) – 34. Sedlák (Bailen, Virtanen)

Čerepovec - Omsk 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Góly: 33. Morozov (Chipchura) – 3. I. Makarov, 6. Dedunov (I. Makarov, Pokka), 22. Andrighetto (Šumakov, Klinkhammer), 39. Beck (Vojnov), 59. Širokov (TS)

Jaroslavľ - Nižnekamsk 6:3 (3:0, 3:0, 0:3)
Góly: 1. Sannikov (Iljenko, Svitov), 14. Lander (Pääjärvi, J. Averin), 19. Alexejev (Kovalenko, Savčenko), 33. Nakládal (Kronwall, Apalkov), 35. Lander (Kronwall, Pääjärvi), 37. Denisenko (Alexejev, Svitov) – 46. Z. Mitchell (White, Porjadin), 56. Berglund (Aťušov, Enlund), 58. Šiksatdarov (Padakin)

N. Novgorod - Novosibirsk 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
Góly: 12. Schroeder (Rattie), 24. Barancev (Belevič, Gončaruk), 33. D. Iljin (Verjajev), 48. Bočarov (D. Iljin), 57. Bočarov, 60. Žafjarov (Schroeder) – 4. Ruohomaa (Jermakov, J. Peltola), 25. J. Peltola (Timašov, Ruohomaa)