Článok

Čajkovský prišiel o svoju sériu, Liška si svoju predĺžil

SlovakKHL.sk | 01.12.2019
V dvoch z piatich nedeľných zápasov KHL sa predstavili slovenskí hokejisti. Ani jeden z dvojice nebodoval a ani jeden sa dokonca netešil z výhry svojho mužstva.

Obranca Michal Čajkovský odohral 17 minút a 13 sekúnd s jedným blokom a dvoma strelami pri prehre moskovského Dynama 2:5 s Kazaňou. Nebodoval, a tak prišiel o svoju najdlhšiu bodovú sériu v sezóne. Počas predošlých piatich duelov zaznamenal dokopy tri góly a štyri asistencie.

Útočník Adam Liška si pre prehre Čerepovca 4:6 s Novosibirskom svoju sériu, naopak, natiahol – nebodoval v treťom zápase po sebe. V akcii strávil 20 minút a 12 sekúnd, počas ktorých sa prezentoval blokom, bodyčekom a dvoma vyhranými vhadzovaniami zo štyroch. Severstaľ prehral štvrtý zápas z ostatných piatich.

Výsledky - 01.12.2019:

Kazaň - D. Moskva 5:2 (4:1, 1:1, 0:0)
Góly: 8. V. Tichonov (Wikstrand), 10. M. Gluchov (E. Galimov, Pedan), 12. M. Gluchov (Wikstrand, Lukojanov), 16. A. Galimov (O. Li), 39. Galijev (Chenkel) – 13. Kruglov (Jefremov, Mojsejev), 22. Afinogenov (Indrašis, Mironov)

Čerepovec - Novosibirsk 4:6 (1:4, 1:0, 2:2)
Góly: 6. J. Morozov (Kapustin, Kudako), 27. Kudako (Petunin, Markovin), 42. Geraskin (Kudako, Kapustin), 57. Kudako (Kapustin, J. Morozov) – 4. Ilja Morozov (Ruohomaa, Puustinen), 10. Milovzorov (Šarov), 11. Ruohomaa (J. Peltola), 19. Jermakov (Ruohomaa, Demidov), 54. J. Peltola (Demidov, Milovzorov), 60. Česalin (Demidov)

Jaroslavľ - Jekaterinburg 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Góly: 17. Macek (Sexton, Holland)

Nižnekamsk - Soči 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
Góly: 6. Šiksatdarov (P. Kulikov, Pajgin), 8. Berglund (An. Sergejev, Porjadin), 12. S. Zacharčuk (Padakin, Šaripzjanov), 59. Berglund (Denis Kazionov, R. Murphy) – 14. Collins (R. Rosén, Strömwall)

Barys - Minsk 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
Góly: 22. Knight (Videll), 22. R. Starčenko (Šalapov, Videll), 37. Ohtamaa (Knight, R. Starčenko), 57. Knight (Ohtamaa, Valk), 60. Akolzin (Kleščenko) – 25. Kogaljov (Pavlovič)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   16.01.2020   ⇓
10:00 Amur - Novosibirsk
1:2 sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
Góly: 40. Rasskazov (H. Zohorna, Fajzullin) – 12. Romancev (Ruohomaa, Česalin), roz.SN: Ruohomaa
10:30 Admiral - Omsk
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Góly: 30. Bakoš (Ljungh, Vicharev) – 7. A. Potapov (Zernov, Vojnov), 14. K. Semjonov (Košelev, Franson), 47. Šumakov (Vojnov, Klinkhammer)
12:30 Kunlun - Kazaň
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Góly: 36. Cracknell, 37. T. Murphy (Wong, Foo), 60. Brulé (Chelios) – 7. M. Gluchov (Azevedo, Frattin)
14:30 Barys - Magnitka
4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
Góly: 30. Videll (R. Starčenko), 35. Dietz (Ohtamaa), 43. Knight, 46. R. Starčenko (Knight, Videll) – 40. A. Nestrašil (O'Dell, Rasmussen), 49. A. Nestrašil (Antipin, Filippi), 57. Antipin
15:00 Jekaterin. - Ufa
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
Góly: 23. D. Bodrov (Dacjuk, Belousov), 32. Dacjuk (Belousov), 55. Golyšev, 60. A. Garejev (Dacjuk) – 45. Chochrjakov, 50. Sošnikov (Larsen)
17:00 Čerepov. - Spartak
1:2 pp (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Góly: 53. J. Jakovlev (Chochlov, Monachov) – 32. R. Hanzl (Karsums, Daugavinš), 61. Daugavinš (Rylov, R. Hanzl)
17:00 Nižnekamsk - Čeľa.
3:4 sn (1:0, 2:0, 0:3, 0:0)
Góly: 3. R. Murphy (White, Porjadin), 28. Enlund (Chajrullin, Šaripzjanov), 36. Enlund (Padakin, Šaripzjanov) – 49. Hyka (Sedlák, Bailen), 55. Hyka (S. Tereščenko, Bailen), 58. Avcin (A. Michejev, Osnovin), roz.SN: Thomas
17:00 Novgorod - D. Moskva
6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Góly: 14. Bočarov (Belevič, Orlov), 16. Rattie (Schroeder, Šenfeld), 26. Aljajev (Rattie, Schroeder), 35. Bočarov (Barancev, D. Iljin), 53. Rattie (Šenfeld), 60. Shore (Šenfeld) – 1. Šipačov (Čajkovský, A. Petersson), 25. Jaškin (Hietanen, Šipačov), 30. Kruglov (Alexejev, J. Zajcev), 46. Igumnov (J. Zajcev, Alexejev)
17:30 CSKA - Soči
6:1 (1:0, 0:0, 5:1)
Góly: 3. Tolčinskij (Al. Popov), 41. Slepyšev (Kaprizov), 48. Okulov (Šalunov), 50. Slepyšev (Kaprizov), 51. Nesterov (Slepyšev), 56. Okulov (M. Robinson) – 59. Altybarmakjan (Rundblad, Starkov)
17:30 SKA Petr. - Jokerit
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Góly: 24. Tokranov (Glotov, Ketov), 26. Tkačjov (Lehterä), 38. Tkačjov (Galeňuk, Ožiganov), 58. Ketov (Kablukov, Tkačjov) – 44. Kontiola (Lööv)
17:30 Víťaz - Minsk
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Góly: 7. Varfolomejev (Jeřábek), 11. Laričev (P. Černov), 30. V. Lajunen (Byvalcev), 40. P. Černov (Q. Howden, Vorobej), 48. Mojsejev (Pylenkov) – 57. Dadonov (Greckij, Drozdov)

21.01.2020
12:30 Kunlun - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:30 Novosibirsk - Čeľa.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Ufa - Admiral
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Nižnekamsk - Jekate.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Novgorod - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:10 Minsk - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - SKA Petr.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 D. Moskva - Kazaň
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Barys
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Víťaz - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

22.01.2020
12:30 Kunlun - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist