Článok

Medzi hviezdy týždňa sa dostal aj český obranca

SlovakKHL.sk | 07.01.2020
Špeciálna komisia KHL v pondelok vyhlásila najlepších hráčov 16. týždňa sezóny 2019/20. Nájdeme medzi nimi aj zástupcu českého hokeja.

Za najlepšieho útočníka bol vyhlásený Sergej Šumakov z Avangardu, ktorý zaznamenal dva góly a štyri asistencie v dvoch stretnutiach, ktoré Omsk doviedol do víťazného konca. Oba jeho góly boli pritom víťazné.

Najlepším brankárom sa stal Ivan Bočarov z moskovského Dynama, ktorý v dvoch víťazných zápasoch neinkasoval ani jeden gól. Kryl dovedna 60 striel hráčov Kunlunu a Spartaka. Jeho séria bez inkasovaného gólu stále trvá – momentálne je dlhá 125 minút a 4 sekundy.

Jakub Jeřábek z Podoľska bol vyhlásený za najlepšieho obrancu týždňa. Český reprezentant odohral tri zápasy, v ktorých strelil tri góly a zaznamenal jeden plusový bod a päť blokov. Víťaz vyhral dva duely.

Najlepším nováčikom sa stal brankár Rigy Janis Voris, ktorý zasiahol do dvoch duelov a neinkasoval v nich ani jeden gól – dokopy kryl 38 striel. V prvom zápase nechytal od začiatku, v druhom vychytal svoje prvé čisté konto kariéry.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist