Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Hudáček vychytal prvú nulu v KHL a opäť predviedol svoju šou! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   11. 09. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V pondelkových zápasoch KHL sa okrem Slovana Bratislava predstavili ďalší traja Slováci. Ako jediný sa tešil z výhry brankár Július Hudáček, ktorý zaznamenal shutout a opäť pobavil divákov v Čerepovci.

Hudáček vynuloval Soči

Július Hudáček sa vrátil do brány Severstaľu po dvoch zápasoch vo veľkom štýle. Zastavil všetkých 28 striel hráčov Soči (10, 10, 8) a vychytal tretie domáce víťazstvo v sezóne. Bolo zároveň jeho prvým čistým kontom v drese Čerepovca i v KHL! Sledovalo ho iba 2 175 divákov, no tí si mohli užiť v poradí tretiu „Hudashow“.

Kunlun takmer otočil zápas s CSKA

Čínsku klub prehrával po dvoch tretinách domáceho súboja s CSKA Moskva už 0:3, ale dokázal vyrovnať stav a vynútiť predĺženie. V jeho poslednej sekunde však rozhodol o výhre hostí Sergej Šumakov. Slovenský obranca Marek Ďaloga odohral v drese Red Star 14 minút a 50 sekúnd s bilanciou strela, bodyček a blok. Po dvoch prehrách čaká Kunlun tretí domáci duel sezóny v stredu proti Slovanu.

Čajkovský zažil neúspešný návrat do akcie

Obranca Michal Čajkovský sa vrátil do zostavy Avtomobilistu po trojzápasovej absencii. Ani v piatom dueli sezóny však nebodoval a jeho tím prehral doma s Jaroslavľou 2:3. Slovenský zadák absolvoval 11 minút a 26 sekúnd počas 16 striedaní a pripísal si na konto jeden bodyček.

4:3 (1:0, 3:1, 0:2)
Góly: 4. Kovalčuk (Šipačov, Zubarev), 24. Barabanov (Kablukov), 33. Šipačov (N. Gusev, S. Plotnikov), 39. Šipačov (Prochorkin) – 35. Burström (Pestuško, Koroljov), 41. Viklund (V. Polák, Varfolomejev), 55. Varfolomejev (Lekomcev, V. Polák)
17:30 Spartak - Jekaterinburg
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Góly: 8. Podšendjalov (Dergačov, Chochlačov), 8. Stoa (Kalinin), 24. Dergačov (A. Osipov), 26. Radil (Maxwell), 45. Kalinin (V. Lajunen, Radil) – 7. King (Kučerjavenko, Parenteau), 30. Česalin (Golyšev, Chripunov)
18:30 Riga - Čeľabinsk
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 32. Indrašis (Galvinš, Darzinš) – 40. Rybakov, 51. Szczechura (Gynge, I. Višnevskij), 60. Gynge (Videll)
19:00 Slovan - Viťaz
4:5 pp (3:1, 0:2, 1:1, 0:1)
Góly: 6. Viedenský (Kašpar, Řepík), 13. Boychuk (Ebert, Sersen), 20. Boychuk (Co. Genoway, J. Mikúš), 60. Řepík (Réway) – 15. D. Sjomin (Kopejkin, Katičev), 28. A. Nikulin (Afinogenov, Mozík), 37. Švec-Rogovoj (Makejev), 53. Kopejkin (A. Nikulin, A. Lazarev), 63. Rendulić (Afinogenov)

22.11.2017
10:30 Chabarovsk - Jaroslavľ
2:1 (0:0, 2:1, -:-)
Góly: 26. Potechin (Rasskazov, Chabarov), 35. Klopov (Kacuba) – 36. Apalkov (Rafikov)
13:30 Novosibirsk - Astana