September Október November December Január Február Iba Slovan
1. december 2014 (pondelok)
Omská oblasť - Admiral Vladivostok
Ufa - Astana
Čeľabinsk - Jekaterinburg
Jugra - Magnitogorsk
Viťaz Moskovská oblasť - Atlant
HC Soči - Čerepovec
Dinamo Moskva - Novgorod
Riga - Novosibirská oblasť
Slovan - Novokuzneck
Jokerit Helsinki - Kaza?
2. december 2014 (utorok)
Petrohrad - Chabarovsk
3. december 2014 (streda)
Ufa - Admiral Vladivostok
Čeľabinsk - Kaza?
Viťaz Moskovská oblasť - Novgorod
Lada Togliatti - Jekaterinburg
Jaroslavľ - Minsk
Nižnekamsk - Magnitogorsk
HC Soči - Slovan
CSKA - Čerepovec
Atlant - Novosibirská oblasť
Dinamo Moskva - Medveščak Záhreb
Jokerit Helsinki - Novokuzneck
4. december 2014 (štvrtok)
Astana - Omská oblasť
5. december 2014 (piatok)
Jugra - Kaza?
Viťaz Moskovská oblasť - Minsk
Nižnekamsk - Jekaterinburg
HC Soči - Medveščak Záhreb
Dinamo Moskva - Slovan
6. december 2014 (sobota)
Jaroslavľ - CSKA
7. december 2014 (nedeľa)
Atlant - Riga
Dinamo Moskva - Petrohrad
8. december 2014 (pondelok)
Chabarovsk - Nižnekamsk
Admiral Vladivostok - Lada Togliatti
Novokuzneck - Jugra
Novosibirská oblasť - Čeľabinsk
Čerepovec - HC Soči
Minsk - Ufa
Slovan - Omská oblasť
Medveščak Záhreb - Astana
9. december 2014 (utorok)
Jekaterinburg - Jokerit Helsinki
Magnitogorsk - Petrohrad
Kaza? - Riga
10. december 2014 (streda)
Chabarovsk - Lada Togliatti
Admiral Vladivostok - Nižnekamsk
Novokuzneck - Čeľabinsk
Novosibirská oblasť - Jugra
Viťaz Moskovská oblasť - CSKA
Čerepovec - Jaroslavľ
Novgorod - HC Soči
Atlant - Ufa
Slovan - Astana
Medveščak Záhreb - Omská oblasť
11. december 2014 (štvrtok)
Jekaterinburg - Petrohrad
Magnitogorsk - Riga
Kaza? - Jokerit Helsinki
12. december 2014 (piatok)
Chabarovsk - Čeľabinsk
Admiral Vladivostok - Jugra
Novokuzneck - Lada Togliatti
Novosibirská oblasť - Nižnekamsk
Čerepovec - Viťaz Moskovská oblasť
Novgorod - Jaroslavľ
HC Soči - Dinamo Moskva
Atlant - Astana
Minsk - Omská oblasť
Slovan - Ufa
13. december 2014 (sobota)
Jekaterinburg - Riga
Magnitogorsk - Jokerit Helsinki
Kaza? - Petrohrad
14. december 2014 (nedeľa)
Admiral Vladivostok - Čeľabinsk
Chabarovsk - Jugra
Novokuzneck - Nižnekamsk
Novosibirská oblasť - Lada Togliatti
Atlant - Omská oblasť
Novgorod - Viťaz Moskovská oblasť
CSKA - Dinamo Moskva
Minsk - Astana
HC Soči - Jaroslavľ
Medveščak Záhreb - Ufa
15. december 2014 (pondelok)
Slovan - Jokerit Helsinki
22. december 2014 (pondelok)
Slovan - Lada Togliatti
Medveščak Záhreb - Nižnekamsk
Jokerit Helsinki - Riga
23. december 2014 (utorok)
Jaroslavľ - Viťaz Moskovská oblasť
24. december 2014 (streda)
Chabarovsk - Novosibirská oblasť
Admiral Vladivostok - Novokuzneck
Astana - Kaza?
Magnitogorsk - Jekaterinburg
Ufa - Omská oblasť
Čeľabinsk - Lada Togliatti
Minsk - Petrohrad
Riga - CSKA
Čerepovec - Dinamo Moskva
Novgorod - HC Soči
Slovan - Nižnekamsk
25. december 2014 (štvrtok)
Chabarovsk - Novosibirská oblasť
Admiral Vladivostok - Novokuzneck
Jaroslavľ - Atlant
26. december 2014 (piatok)
Jekaterinburg - Kaza?
Magnitogorsk - Astana
Jugra - Nižnekamsk
Čerepovec - HC Soči
Slovan - Petrohrad
Novgorod - Dinamo Moskva
CSKA - Omská oblasť
27. december 2014 (sobota)
Viťaz Moskovská oblasť - Atlant
Minsk - Riga
28. december 2014 (nedeľa)
Omská oblasť - Astana
Novokuzneck - Chabarovsk
Novosibirská oblasť - Admiral Vladivostok
Magnitogorsk - Kaza?
Lada Togliatti - Jugra
Jaroslavľ - Čerepovec
Nižnekamsk - Čeľabinsk
CSKA - HC Soči
Petrohrad - Dinamo Moskva
29. december 2014 (pondelok)
Atlant - Riga
Minsk - Viťaz Moskovská oblasť
30. december 2014 (utorok)
Novokuzneck - Admiral Vladivostok
Novosibirská oblasť - Chabarovsk
Astana - Čeľabinsk
Kaza? - Jugra
Jaroslavľ - HC Soči
Čerepovec - Novgorod
Rozpis sezóny 2014/15 - december
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2022 - 5. januára 2023
CHL/NHL Top Prospects Game
25. januára 2023
Vstupný draft NHL
28. a 29. júna 2023
26. decembra 2022 - 5. januára 2023
CHL/NHL Top Prospects Game
25. januára 2023
Vstupný draft NHL
28. a 29. júna 2023