Bakoš a jeho tím si predĺžili série, Liška ani jeho spoluhráči nebodovali

03. októbra 2021

V šiestich nedeľných dueloch KHL sme videli hrať dvoch slovenských útočníkov.

Martin Bakoš nebodoval v 11. zápase po sebe a jeho Soči prehralo piaty zápas po sebe, keď prehralo s Minskom 3:7. Bakoš odohral 16 minút a prezentoval sa dvoma strelami a bodyčekom.

Adam Liška odohral 14 minút a 46 sekúnd pri prehre Čerepovca 0:2 so Spartakom. Na bránu vyslal dve strely a jednu strelu súpera zblokoval. Čisté konto domácich vychytal Krasikov (23 zákrokov).

Prvé "zelené derby" vyhrala Kaza? aj vďaka nule Bobkova (27 zákrokov). Nulu sme videli aj v Petrohrade zásluhou domáceho Johanssona (27 zákrokov). Magnitogorsk zdolal Dynamo Moskva 4:2, aby si pripísal už desiatu výhru po sebe. Goldobin strelil tri góly a pridal asistenciu.

Výsledky - 03.10.2021:

Kaza? - Ufa 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 18. A. Galimov, 60. Burmistrov (Adamčuk, Rukavišnikov)

D. Moskva - Magnitogorsk 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Góly: 23. Klinkhammer (Šipačov), 55. Klinkhammer (V. Jefremov) – 2. Minulin (Zernov, Goldobin), 28. Goldobin (Zemčonok), 43. Goldobin (Leipsic), 58. Goldobin

Jaroslavľ - Barys 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Góly: 15. Polunin, 19. P. Kudrjavcev, 36. Kajumov, 54. Polunin (Korškov) – 11. Valk (Martinsson, J. Lilja), 13. J. Berglund (Alsing, Kunyk), 36. D. Dietz (Kunyk, Martinsson)

Petrohrad - Nižnekamsk 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 38. K. Marčenko (TS), 60. Da. Moisejev

Soči - Minsk 3:7 (1:1, 1:3, 1:3)
Góly: 20. Jaks (Miščenko, Peťkov), 23. Točickij (Miščenko, Jaks), 48. Točickij – 10. R. Gorbunov (Almqvist, K. Voronin), 22. Alistrov (A. Lindholm, Graovac), 29. L. Bengtsson (T. Beck, Graovac), 37. M. Kempe (Suvorov, Sapego), 44. Varfolomejev (K. Voronin), 50. M. Kempe (L. Bengtsson, T. Beck), 60. Varfolomejev (Tedenby, Usov)

Spartak - Čerepovec 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Góly: 17. Širokov (Ručkin), 27. Virtanen (Lehterä)