Tímy

V sezóne 2018/19 sa v KHL predstavuje 25 tímov zo siedmich krajín. Rusko zastupuje 19 tímov, po jednom majú v lige aj Čína, Bielorusko, Fínsko, Kazachstan, Lotyšsko a Slovensko.

Západná konferencia
Bobrovova divízia
Tarasovova divízia
Dinamo Riga
CSKA Moskva
Dynamo Moskva
Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki
Lokomotiv Jaroslavľ
Severstaľ Čerepovec
Slovan Bratislava
SKA Petrohrad
Soči
Spartak Moskva
Viťaz Podolsk

Východná konferencia
Charlamovova divízia
Černyševova divízia
Ak Bars Kazaň
Admiral Vladivostok
Avtomobilist Jekaterinburg
Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
Neftechimik Nižnekamsk
Barys Astana
Torpedo Nižnij Novgorod
Salavat Julajev Ufa
Traktor Čeľabinsk
Sibir Novosibirsk
 
Red Star Kunlun
Najbližšie zápasy
⇓   30.10.2020   ⇓
14:30 Barys - Kunlun
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Góly: 10. Lilja (Valk, Michajlis), 14. Frattin (R. Starčenko, Ševčenko) – 24. Nikolišin (Lockhart, Larionov)
15:00 Magnitka - Ufa
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Góly: 33. A. Nestrašil (Beck, Martynov) – 4. M. Granlund (Hartikainen), 30. M. Granlund (Larsen, Manninen), 41. Hartikainen (M. Granlund), 45. Manninen (Hartikainen)
15:00 Čeľabinsk - Riga
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Góly: 11. Švarjov (Åberg, Karpuchin), 19. Osnovin (Manuchov, Kalinin), 19. Telegin (Karlin, Isajev), 36. Polygalov (Karpuchin), 48. Åberg (Švarjov) – 6. Levin (Sotnieks)
17:00 Kazaň - Novosibirsk
5:3 (0:3, 3:0, 2:0)
Góly: 24. Lukojanov (Judin, K. Petrov), 28. S. Da Costa (Wikstrand), 39. V. Tichonov (Dawes), 55. Jemec (K. Petrov, Azevedo), 60. Galijev (K. Petrov, Voronkov) – 3. V. Komarov (Ruohomaa, Jokipakka), 11. V. Komarov (Puustinen), 17. Romancev (Jokipakka, V. Komarov)
17:00 Čerepov. - Víťaz
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Góly: 26. Tedenby (Danforth, Hultström), 30. Jeřábek (Danforth, Pautov), 59. Laričev (V. Popov, Grebenščikov)
17:00 Nižnekamsk - Amur
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Góly: 21. Enlund (L. Hudáček, Chajrullin) – 37. Golubev (Alexandrov), 38. Pjanov (Gizdatullin, Kamalov), 41. H. Zohorna (Alexandrov, T. Zohorna)
17:00 Novgorod - Minsk
6:3 (1:2, 1:1, 4:0)
Góly: 9. Kloos (Austin, Mišarin), 30. Austin, 43. Gončaruk (Szwarz, Mišarin), 43. Der-Argučincev (Urakov, Ch. Wideman), 57. Kloos (Šenfeld, Pajgin), 58. Gončaruk (Urakov) – 12. Klinkhammer (Kozun, Menell), 13. Spooner (Kozun), 24. Klinkhammer (Spooner, Kozun)
17:30 Jaroslavľ - D. Moskva
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Góly: 38. Kraskovskij (Lander, Korškov), 53. Kovalenko (Ohtamaa), 53. Alexejev (Ohtamaa) – 20. Tarasov (An. Sergejev, Mironov), 30. Jaškin (Šipačov, Kagarlickij)

01.11.2020
12:30 Ufa - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:00 Jekaterin. - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:00 Magnitka - Čeľabinsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čerepov. - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 D. Moskva - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Jaroslavľ - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Nižnekamsk - Novosi.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Novgorod - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Soči - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Spartak - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

03.11.2020
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist