Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 CSKA Moskva 49 29 4 2 2 3 9 156-101 75
2 SKA Petrohrad 49 26 1 2 4 4 12 146-108 66
3 Lokomotiv Jaroslavľ 49 24 4 3 1 4 13 149-102 67
4 Dynamo M 49 25 4 0 3 2 15 148-120 63
5 Jokerit 45 20 3 2 1 4 15 131-108 55
6 Dinamo Minsk 47 13 9 4 1 2 18 132-132 55
7 Severstaľ Čerepovec 48 18 4 3 3 1 19 119-130 54
8 Viťaz Podolsk 49 17 3 3 2 2 22 127-139 50
9 Spartak Moskva 48 16 5 1 2 4 20 126-138 50
10 Soči 50 11 2 0 2 6 29 104-167 34
11 Dinamo Riga 48 4 2 2 2 5 33 102-172 23

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Ak Bars Kazaň 49 28 2 5 2 4 8 159-106 76
2 Avangard Omsk 48 25 2 0 5 5 11 141-113 64
3 Metallurg Magnitogorsk 48 25 0 4 1 4 14 131-114 63
4 Salavat Julajev Ufa 50 21 4 4 1 4 16 150-130 63
5 Avtomobilist Jekaterinburg 49 21 3 2 3 4 16 130-121 59
6 Traktor Čeľabinsk 48 23 3 1 2 1 18 124-112 57
7 Barys Astana 47 16 7 3 2 3 16 117-122 57
8 Torpedo 49 19 3 3 2 4 18 143-139 56
9 Sibir Novosibirsk 49 16 2 2 3 1 25 115-131 44
10 Amur Chabarovsk 48 13 4 1 4 0 26 117-143 40
11 Neftechimik Nižnekamsk 48 12 2 2 0 0 32 110-176 32
12 Kunlun Red Star 46 10 0 1 2 6 27 110-163 30
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Najbližšie zápasy
⇓   23.01.2021   ⇓
15:00 CSKA - Jokerit
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 34. Telegin (Andronov, Sorkin) – 25. Schroeder (O'Neill, Hännikäinen), 48. Hännikäinen (O'Neill, A. Grant), 51. Anttila (Lepistö, Lööv)
15:00 Soči - Jaroslavľ
1:5 (1:2, 0:0, 0:3)
Góly: 7. Šmeljov (Točickij, Volodin) – 6. A. Petersson, 11. Rafikov, 42. Lander, 49. Lander (Kajumov, Pulkkinen), 56. Beljajev (TS)
15:00 Víťaz - Barys
4:5 pp (2:1, 1:2, 1:1, 0:1)
Góly: 7. A. Sjomin (Dergačov), 14. Danforth (Daugavinš, Hultström), 30. Danforth (Daugavinš), 58. Bardakov – 9. Videll (Lilja, Dietz), 25. Orechov (R. Starčenko, Videll), 26. Dietz (Valk, Michajlis), 59. Michajlis (Lilja, Valk), 61. Blacker (Videll)
15:00 D. Moskva - Riga
5:2 (0:1, 1:0, 4:1)
Góly: 38. Šipačov (Jaškin), 45. Mironov (Šipačov), 47. Šipačov (Kagarlickij, Jaškin), 48. V. Kuljomin, 53. Muranov (TS) – 18. Lipon (Indrašis, Darzinš), 45. Paršin (Roberts Bukarts, Gračov)

25.01.2021
17:10 Minsk - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Novgorod
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Víťaz - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

26.01.2021
10:00 Amur - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:30 Novosibirsk - Nižneka.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:30 Barys - Čeľabinsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Jekaterin. - Magnitka
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist