Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 SKA Petrohrad 7 5 0 0 0 1 1 24-16 11
2 CSKA Moskva 7 3 0 2 0 1 1 19-12 11
3 Lokomotiv Jaroslavľ 5 4 0 0 0 0 1 16-9 8
4 Dinamo Minsk 6 2 2 0 0 0 2 20-18 8
5 Severstaľ Čerepovec 5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
6 Dynamo M 6 2 1 0 0 0 3 17-16 6
7 Spartak Moskva 7 2 0 0 0 1 4 14-20 5
8 Jokerit 3 2 0 0 0 0 1 9-1 4
9 Viťaz Podolsk 6 1 0 1 0 0 4 15-16 4
10 Dinamo Riga 5 1 0 0 0 1 3 11-15 3
11 Soči 5 0 1 0 1 0 3 4-16 3

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Avangard Omsk 7 6 0 0 0 0 1 23-10 12
2 Metallurg Magnitogorsk 7 5 0 1 0 0 1 19-9 12
3 Salavat Julajev Ufa 8 5 0 1 0 0 2 27-21 12
4 Avtomobilist Jekaterinburg 6 5 0 0 1 0 0 25-10 11
5 Ak Bars Kazaň 6 3 2 0 0 0 1 19-13 10
6 Traktor Čeľabinsk 6 3 0 0 0 1 2 12-11 7
7 Barys Astana 6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
8 Sibir Novosibirsk 7 1 1 0 1 0 4 16-20 5
9 Torpedo 7 1 0 1 0 1 4 20-28 5
10 Neftechimik Nižnekamsk 6 1 0 0 0 0 5 11-24 2
11 Amur Chabarovsk 7 1 0 0 0 0 6 12-29 2
12 Kunlun Red Star 7 0 0 0 1 0 6 12-28 1
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Najbližšie zápasy
⇓   18.09.2020   ⇓
15:30 Barys - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Nižnekamsk - Omsk
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Góly: 31. Kučerjavenko (Volgin, A. Osipov) – 24. Jemelin (Činachov, Chochlačov), 38. K. Semjonov (Šumakov, K. Semjonov)

19.09.2020
16:00 CSKA - Magnitka
2:4 (1:0, 0:0, 1:4)
Góly: 10. Leipsic, 45. P. Karnauchov (Šalunov, Rykov) – 45. A. Nestrašil (Dronov, Prochorkin), 50. Prochorkin (Čibisov, Karpov), 51. Švyrjov (Potechin), 53. Beck (J. Jakovlev)
16:00 Kunlun - Ufa
2:3 sn (1:0, 1:2, 0:0, 0:0)
Góly: 19. Foo (Nikolišin), 31. Nikolišin (Foo) – 27. V. Žarkov (Kadejkin), 29. M. Granlund (Hartikainen, Manninen), roz.SN: Kadejkin
16:00 Víťaz - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:10 Minsk - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

20.09.2020
14:00 Jekaterin. - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Čeľabinsk - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Kazaň - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Čerepov. - Barys
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:30 D. Moskva - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:30 SKA Petr. - Novgorod
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist