V sobotnom zápase odohral len necelých sedem minút, no napriek tomu si ho tréneri vybrali na samostatné nájazdy, ktoré sa mu v poslednej dobe na tréningoch darili. Už pre samotnou realizáciou vedel, čo urobà a nakoniec rozhodol o výhre 3:2.
„Brankár SeverstaÄľu je veÄľkĂ˝, takĂ˝ch brankárov veÄľa nie je. Premýšľal som, Ĺľe vystrelĂm, ale on má veÄľmi dobrĂ© reflexy. SkĂşsil som teda naznaÄŤiĹĄ strelu a potom mu to tam šupnúť bekhendom. No a vyšlo to,“ povedal Mikúš pre oficiálny web tĂmu.
Pri medailovom ĹĄaĹľenĂ slovenskej reprezentácie na svetovom šampionáte si Mikúš zranil rameno, no uĹľ ho má plne zotavenĂ© a mĂ´Ĺľe hraĹĄ bez obmedzenĂ naplno. Proti ÄŚerepovcu odohral prvĂ˝ súťaĹľnĂ˝ duel sezĂłny. Lev v Ĺ?om vyhral svoj štvrtĂ˝ zápas a dostal sa do ÄŤela konferencie.
„Bol som rád, Ĺľe som od trĂ©nerov dostal dĂ´veru. DĂ´leĹľitĂ© je, Ĺľe sme vyhrali, hrali sme veÄľa oslabenĂ, ale bolo to vybojovanĂ© a chytá nám vĂ˝borne brankár. Ten má na našich vĂ˝konoch veÄľkĂş zásluhu,“ dodal Mikuš.
zdroj: Oficiálny web Lev Praha
Čítať ďalší článok:
V nedeÄľu vĂĹĄazne Traktor a Atlant