Vyhľadávanie
Správy

Lev získal dvoch obrancov, vrátane hráča NHL

23. mája 2013

Pražský Lev v stredu podpísal zmluvu s dvoma obrancami, medzi ktorými je aj Kanaďan Marc-Andre Gragnani, ktorý prichádza do tímu so skúsenosťami z kanadsko-americkej NHL.

Dvadsaťšesťročný Gragnani, ktorý s tímom podpísal zmluvu na jeden rok, naposledy hrával v organizácii Caroliny Hurricanes, hoci za prvý tím odohral len jeden zápas. Ročník strávil v AHL, kde v 42 dueloch zaznamenal tri góly a 25 asistencií. Predtým však odohral 73 zápasov v dresoch Buffala Sabres a Vancouveru Canucks. Dosiahol v nich tri góly a 15 asistencií.

Druhým upísaným hráčom je český bek Martin Ševc, ktorý podpísal dvojročnú zmluvu. Tridsaťjedenročný rodák z Kladna sa tento rok stal majstrom Švédska so Skallefteaou, v drese ktorej v ostatnom ročníku odohral 37 zápasov so ziskom troch gólov a 10 asistencií. V minulosti pôsobil aj v KHL. V ročníku 2009/10 hrával za Dinamo Minsk.



Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2024 - 5. januára 2025

Vstupný draft NHL
jún 2025

CHL/USA Prospects Challenge
26. a 27. november 2024
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2025 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist