„Nebudem hraĹĄ na majstrovstvách sveta. Tento rok si chcem dopriaĹĄ dobrĂ˝ odpoÄŤinok. VzhÄľadom k tomu, Ĺľe v poslednĂ˝ch rokoch som chodil reprezentovaĹĄ na majstrovstvá sveta a sezĂłna sa pre mĹ?a skonÄŤila takmer v jĂşni, mal som len tri týždne pred odchodom do Ruska. NekonÄŤĂm však reprezentaÄŤnĂş kariĂ©ru. V budĂşcnosti, ak mi niekto pozve, tak budem hraĹĄ aj za národnĂ˝ tĂm,“ povedal RadivojeviÄŤ pre ITAR-TASS.
DlhoroÄŤnĂ˝ slovenskĂ˝ reprezentant odštartoval roÄŤnĂk v NiĹľnekamsku, no s nĂm rozviazal spoluprácu a roÄŤnĂk nakoniec dohrá v drese Slovanu. V aprĂli mu skonÄŤĂ zmluva a on ešte nevie, kde bude pokraÄŤovaĹĄ v kariĂ©re.
„Úprimne, ešte neviem, za akĂ˝ tĂm budem hraĹĄ. MusĂm braĹĄ do Ăşvahy veÄľa faktorov. NaprĂklad, moje dieĹĄa uĹľ chodĂ do školy. O budĂşcnosti budem rozmýšľaĹĄ po šampionáte,“ dodal ĂştoÄŤnĂk, ktorĂ˝ v tejto sezĂłne zaznamenal osem bodov (4+4) v 35 zápasoch.
Čítať ďalší článok:
Soin vynechá pre zranenie aj olympiádu